Įkraunama...
Įkraunama...

Perioralinis dermatitas 2

QUOTE(jovita25 @ 2012 02 10, 10:26)
Tai kad kazkas is vidaus mane eda cia faktas!!! kurgi niekada taip nebuvo, siandien paakiia pajuode, veidas pabertas, bet grynai tik zandu sritis, as jau isivaizduoju ka man ras tame skrandyje...

tai vel pabere?***** cia tikrai pasaka be galo...nesamone kazkokia,as sau vis kartoju -jokio streso,nuo streso bus spuogu daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(samyra1988 @ 2012 02 10, 11:55)
tai vel pabere?***** cia tikrai pasaka be galo...nesamone kazkokia,as sau vis kartoju -jokio streso,nuo streso bus spuogu daugiau  doh.gif




joa vel zandus pabere doh.gif cia zinok man nuo sausio jau.. bet man sake kad dabar padare mini pylinga kosmetologe, del to gali kelias dienas luptis ir buti paraudusi oda.. man jau kokias 4 dienas taip, tikiuosi kad vel gris i ta pradine padeti, kai jau buvo pasitaise...
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 02 10, 11:53)
joa vel zandus pabere  doh.gif cia zinok man nuo sausio jau.. bet man sake kad dabar padare mini pylinga kosmetologe, del to gali kelias dienas luptis ir buti paraudusi oda.. man jau kokias 4 dienas taip, tikiuosi kad vel gris i ta pradine padeti, kai jau buvo pasitaise...

na tikrai tikiuosi pades,o ta kosmetologe patvirtina diagnoze kad cia rozine?***** as taip jos bijau,nes sake kad pd yra labai artima liga rozinei
Atsakyti
QUOTE(samyra1988 @ 2012 02 10, 14:18)
na tikrai tikiuosi pades,o ta kosmetologe patvirtina diagnoze kad cia rozine?***** as taip jos bijau,nes sake kad pd yra labai artima liga rozinei



nea sake i rozine nepanasu... visi gydytojai man ja paneige... sita versija buvo ponios Balevicienes...
kurios kompetencija as abejoju..
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 02 10, 18:16)
nea sake i rozine nepanasu... visi gydytojai man ja paneige... sita versija buvo ponios Balevicienes...
kurios kompetencija as abejoju..

***** o as taip bijau tos rozines pergyvenu nerealiai,pas mane kazkokia nesamone dar dedasi,paima atsiranda kokia deme raudona ant veido,paskui po 15-20 isnyksta,krc mane uzkniso jau nesveikai,kaip nezinai kas tavy dedasi ir net nzn kaip gydytis,kada baigsis ta kankyne?butu kokia tablietka kad nusprogt iskarto tai tikrai isgerciau negalvodama... doh.gif
Atsakyti
kur visos dingot?gal kokiu naujienu yra pas ka nors?
Atsakyti
na pas mane gera naujiena ta, kad po 5 dienų pabaigus gerti antibus oda vis dar normali, t.y. nekyla jokių pūslyčių. penktadienį važiuoju vėl pas gydytoją į sugiharą, liepe pasirodyti ir duos nurodymus kaip toliau man tą odą prižiūrėti. dar prašysiu, kad tirtų dėl erkutės ir jei palaimins IPŠ procedūras tai eisiu dar dėmes pasinaikinti.
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2012 02 11, 21:37)
na pas mane gera naujiena ta, kad po 5 dienų pabaigus gerti antibus oda vis dar normali, t.y. nekyla jokių pūslyčių. penktadienį važiuoju vėl pas gydytoją į sugiharą, liepe pasirodyti ir duos nurodymus kaip toliau man tą odą prižiūrėti. dar  prašysiu, kad tirtų dėl erkutės ir jei palaimins IPŠ procedūras tai eisiu dar dėmes pasinaikinti.

na dziugu ,o tai dabar kas like??
Atsakyti
nu nieko, bakarais tepu smirdalą riebų o dieną vitella ictamo tepala. taip ir gyvenu smile.gif iki penktadienio, tada sake kažką naujo pasakys jei matys, kad ligą įveikiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2012 02 11, 22:55)
nu nieko, bakarais tepu smirdalą riebų o dieną vitella ictamo tepala. taip ir gyvenu smile.gif  iki penktadienio, tada sake kažką naujo pasakys jei matys, kad ligą įveikiau smile.gif

as turiu omeny ar deme kokia liko ar kas? smile.gif
Atsakyti
jo, turiu toje vietoje rausvą plėtmą. kai gauna vandens tada pasidaro ryškiai raudonas, bet greit oda nusiramina. jei patempiu tą vietą tai išlenda kraujagyslių raizgalynė. tai va, tikiuosi IPŠ man jas patvarys ir tas raudonumas minimalizuosis visiškai. tik dabar slogos sezonas tai labai bijau susirgti, nes visada slogos metu išlysdavo tos pūslelės, matyt nuo drėgmės ir trynimo.
Atsakyti
samyra, kokius hormonus daraisi pas ginekologe? ir ka pasako tas liaukocitu tyrimas? o ka pasako tyrimas kai zarna ryji ir fekaliju megini nesi? ty ka turetu tirti kas galetu buti susije su dermatitu...


Papildyta:
QUOTE(jovita25 @ 2012 02 09, 21:44)
Aciukas uz issamia informacija, labai bijau tos proceduros, tookia nemaloni ji man atrodo, bet turiu privalau pasidaryti... taip kaip ir daugeliui cia nuo vieno kabineto duru prie kito... ziauriai viskas uzkniso, bet reikia rasti priezastis, atsikeliu ryte ir zek paakiai pajuode nors jauna moteris esu, dabar net nedirbu jokio nuovargio, streso man nebuna.. tai nuo ko??? viduriai pastoviai uzkieteje, turiu vilti kad sutvarkius virskinima viskas praeis, svarbu kad rastume priezastis

pas mane taip pat labai daznai uzkieteje viduriai...o jeigu pasiseka tai buna paleisti. normaliu beveik nebuna. sportuoju, sveikai matinuosi,neturetu taip but...naudociau ivairius zolinius laisvinamuosius, bet zinau kad prie ju priprantama ir organizmas poto pats nesugeba tvarkytis, taigi reikia vengti. galbut tai musu sasaja su dermatitu? taciau kaip atkasti kame beda,kad sitaip vyksta...buvau pas gastroenterologa, tai patare kokius vaistus gert kai uzkieteja ir laisva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besikiskiakopusteliaudama: 11 vasario 2012 - 22:31