Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

QUOTE(sachar @ 2012 04 30, 23:12)


Labukas 4u.gif Kaip gerai! Jūs tokie šaunuoliai, stengiatės vis tiek, matyt giliai širdyje jaučiat, kad čia gal ir ne paprastas susižavėjimas blush2.gif Taip jau yra, kad reikia mums žinoti, kaip kas, o ir meilesnių žodelių būtų neprošal išgirsti dažniau biggrin.gif Dar ir susitiksit tuoj tuoj, puikumėlis wub.gif

Iš tikrųjų, laaabai jau padaugėjo tokių porų per atstumą.. Tik būna, kad jos greitai susieina, deja, jau nebe Lietuvoje.. unsure.gif

Žadu praktiką atlikti. Bet teks rimtai pasidarbuoti ten, o ne tik parašiuko nueiti ant atsiskaitymo lapo biggrin.gif Tai ruošiuosi morališkai biggrin.gif

QUOTE(Kliamka @ 2012 05 01, 01:53)
Susitiksim, turės verst kortas ant stalo, nes nebegaliu taip. O tai dbr tikrai kaip lapelis vėjyje, nežinau ar prigysiu, ar nudraskys.
Paskaičiau horo, viskas, rytoj nebetylėsiu. užteks čia žudyt iš lėto, jei ką tai geriau greitai. biggrin.gif


Va būtent, juk amžinai tokio neapibrėžtumo nesinori, bent jau man 4u.gif Pranešk, kaip seksis kortas verst ant stalo biggrin.gif Graži daina mirksiukas.gif

QUOTE(abiga @ 2012 05 01, 15:39)


Aha, tikrai lengviau. Galima bent dienas kalendoriuje braukyti, o tokioje situacijoje tai lauki lauki, tada arba didžiulis džiaugsmas, kad susitiksit arba eilinis gan liūdnas savaitgalis. Iš jo mamos lauktuvės? Kaip miela bigsmile.gif Apkritai kiek liko mokytis? 1.5 m. Nei daug nei mažai, gan greitai laikas lekia smile.gif Aha, iš tikrųjų labai pripratau.. Tiksliau 3 kartas bus per atstumą biggrin.gif Gal 3 nemeluos, ir 4 nenebus cool.gif

O aš kaip tyyyngiu.. Turiu visokių darbelių, bet vis įlendu čia doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

As is namu negaliu iseiti,tai siandien uzsiemiau pavasariniu svarinimusi. Issivaliau langus,uzuolaidas pasikeiciau,namus issisveiciau. Nors vyras sake palaukti jo,bet va viska pati pasidariau smile.gif Aisku skauda visus sonus,nugara,bet daug nuveikiau siandien. Kaip dabar reiktu kokio svelnaus masaziuko ax.gif

Geros dieneles visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 05 01, 14:39)
Kliamka, nelabai man aiški jūsų situacija. Kiek km jus skiria? Man pasirodė, kad Jūsų poroj čia jo jausmai ir pasiryžimas būti kartu neapibrėžti, ar ne taip?

ayyy, parašiau, širdis dunksėjo, bet parašiau, kad pasiilgau, žiūrėsim kas bus. smile.gif žinoki ir man nelabai aiški ir mane jau tas nervina, na neleidžia ramiai gyvent, tarkim pasiimu knygą skaityt o mintys kažkur blaškos, gerai, kad nieko mokytis nereikia. Km tai 2,5 tūkst. Taip, tik kad nebuvo kada rimtai apie tai pasikalbėt, o iš kitos pusės tik dbr, kai tenka laukti, suprantu kas vyksta, nors yra galybė klaustukų, kol kas užsisovėjus situacija.
Naktį blogai miegojau, pabudau, žiauriai karšta, ant krūtinės kažkoks gumulas guli, atrodė net įkvėpt sunku, o ir sapnavau dar kažkokias žalgirio rungtynes. biggrin.gif kėliaus langą kaip reikiant atidaryt. O šiandien lauke kaip nugarą nudegiau. bigsmile.gif doh.gif
Aš irgi planavau šiandien langus valyt, bet taip išėjo, kad tik vonią ir kitus kampus išsišveičiau. Irgi gerai. ax.gif einu lygint vasarinių rūbų. smile.gif
Atsakyti
Ziuriu cia kaikurias tinginukas apemes hihihi.gif vos prisiverciau skalbianka uzkurti blush2.gif Labas vakaras 4u.gif As paskutiniu metu tik miegu ir valgau doh.gif lotuliukas.gif Vis nepriprantu prie to grafiko, kad reikia keltis 5ryto, gristu is darbo ir i lova griunu, nes troleibuse taip silta, o dar taip liulioja... hihihi.gif

festina lente, ne uz kalnu atsalimas, paislesi biski nuo to kaitros, o tai ziurek nebeliks namie purvino kampelio mirksiukas.gif

Green tea*, kokia cia praktika atlikinesi jei ne paslaptis? Jau zinai kur?

abiga, gal itari kas do lauktuves? bigsmile.gif Smagu, akd su jo seima silti santykiai, manau tai labai svarbus rodiklis santykiuose, nes sunku palaikyti "salto karo" stovi su SB seima, nesmagus jausmas nei jam nei paciai unsure.gif

Elegantiškai sninga matyt su SB smagiai leidzia laika ir dziaugias graziu oru wub.gif Noriu ir as taip blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Turbūt visos gavot Green tea* žinutę dėl naujos temos atidarymo Bendraminčių skyrelyje. Man atrodo, kad tai puiki idėja. Žinau, kad festina lente nepritaria, nes mes nesam bendramintės ir kartais nuomonės išsiskiria. Bet man atrodo, kad čia normalu. Bendraminčiuose juk taip pat nesirenka klonai, kurių nuomonės 100% sutampa visais gyvenimo klausimais. Bendraminčiai ten žmonės ta prasme, kad turi bendrą pomėgį, interesą, yra tam tikroje situacijoje. Tai manau, kad ir mes bendraminčiuose puikiausiai prigytume, nes esam tokioje pačioje nelabai dėkingoje situacijoje wink.gif

Aš antradienį buvau pas tėvus šventėje. Tik šįryt atvažiavau pas SB. Čia nuo ryto triukšmauja darbininkai, nes keičia vamzdžius. Va ir dabar gręžia. O aš šiandien mažai miegojus, sloguojanti (pavasarinės alergijos dovanėlė), skauda galvą. Kaip nervina tas garsas, o dar kelias valandas gręš, kals ir pan.doh.gif

Beje, merginos, turiu klausimą tokį, apie ką turbūt dar nesiskutavom. Po trupučio daugiau nei dviejų mėnesių bus mūsų oficialūs dveji metai kartu. Kai pagalvoji, tai sunku man net patikėti, kad jau tiek praėjo. Ar švenčiat draugystės metines? Gal turit kokių savo būdų paminėti tą gražią datą? Įdomu būtų paskaityt blush2.gif

Kažkaip per šį mano vizitą išeina mažai privatumo su SB ir dėl to truputį liūdna verysad.gif Nes vis kas nors kokios palaugos paprašo, tai giminaičiai vaiką pasaugot, tai jo tėvai čia tris dienas buvo, dabar sekmadienį (mūsų paskutinį vakarą kartu) jie vėl čia atvažiuoja, nes reikia padėt kažkokiems jų giminaičiams. Aš šiaip tikrai nieko prieš, nes kaip jau minėjau, mes sutariam gerai. Bet taip norisi tą bent jau paskutinį vakarą drauge praleisti, o va taip išeina doh.gif Na bet dar lieka keturios dienos vienas kitu pasidžiaugti wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

As siandien taip pat anksti atsikeliau,skaiciau knyga nuo 7 val. Man skaitymui reikalinga beveik mirtina tyla,todel dazniausiai skaitau nakti. Net keista,kad siandien toks tylus rytas pasitaike,negirdeti nei kaimynu,nei vaiku einant i mokykla.

Del naujos temos bendraminciuose,tai tada turbut visa skyriu "Vyrai ir moterys" reiktu ten perkelti... Na, kaip dauguma nuspres.

Elegantiskai sninga,sekmadieni jau skrisi atgal? O maniskis kaip tik sekmadieni parvaziuos namo. Truputi man neramu,nes jauciu,kad vel is naujo teks isgyventi visa liudesi... Kai pamatys,kaip namai pasikeite,kad nepasitinka maziuke ir negirdeti jos katinisku kalbu... Vakar buvau su mama kapinese,ji geles sodino,as vandeni nesiau ir laisciau. Neisdrysau nueiti i miskeli,kur maziuke uzkasem... o vyras sake butinai turesiu ji ten nuvesti verysad.gif Vis dar negaliu be asaru apie tai kalbeti.

Mes per savo diena eidavom kur nors pasisedeti,kai jis nevazinejo i komandiruotes. Dabar retai pasitaiko,kad butent ta diena butu namuose. Dazniausiai gaunu geliu ta proga. Ir beveik visada linksmai pasigincijam,kuriam reiktu medali iteikti uz kantrybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 03, 06:59)
Beje, merginos, turiu klausimą tokį, apie ką turbūt dar nesiskutavom. Po trupučio daugiau nei dviejų mėnesių bus mūsų oficialūs dveji metai kartu. Kai pagalvoji, tai sunku man net patikėti, kad jau tiek praėjo. Ar švenčiat draugystės metines? Gal turit kokių savo būdų paminėti tą gražią datą? Įdomu būtų paskaityt blush2.gif

Mes šventėm tik pirmąsias draugystės metines blush2.gif nieko labai ypatingo, nusipirkom vyno, įteikiau dovanėlę ir tiek... svarbiausia, kad buvom dviese wub.gif o antrosios metinės buvo atskirai, tai gavau gėlių puokštę blush2.gif
Atsakyti
Sveikos:)

Sachar, įtariu, kad kažkas moteriško, kokia kosmetika ar rūbai - pažiūrėsim, kai atveš brangusis. MB vienturtis, jo mama neturėjo mergaitės, kurią galėjo lepinti ir rengti, tai mat dabar bando atsigriebti biggrin.gif Man ir nejauku, kad kažką perka, jaučiuosi skolinga. Nėra tie mūsų santykiai tokie šilti, po pirmo susitikimo mamytei visiškai nepatikau, kiek nervų buvo. Na, gal su laiku susitaikė su ta mintim, kad pasigrobiau jos sūnų, bent aš taip naiviai tikiuosi.

Elegantiškai sninga, labai suprantamas jausmas, mane irgi erzina, jei pritrūksta privatumo būnant kartu. Dėl metinių, mes turbūt labai keisti, niekada nešvenčiam, pas mus net nebuvo tokio "oficialaus kvietimo draugauti", sau laiką kartu skaičiuoju nuo pirmo pasimatymo. Kaip dabar atsimenu, gal po kokių 3 - 4 mėn draugystės sėdim su MB apsikabinę, o jis man sako:"Ar žinai, kad aš taip ir nepasiūliau tau draugauti? Tyčia taip padariau, nes visuomet, kai tik prašydavau, kas nors nepasisekdavo".

Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif

Vakar buvau kirpykloje, tai dabar dar pratinuosi prie naujos savęs. Nors ir kardinaliai nepasikeičiau, vis tiek jaučiuosi taip įdomiai biggrin.gif Bet rezultatas man patinka thumbup.gif

festine lente, išskrendu aš antradienį ryte. Sekmadienis mūsų paskutinis vakaras kartu, nes pirmadienį ryte aš išvažiuoju pas tėvus, pabūsiu ten paskutinę dieną, o tada antradienį ryte mane nuveš į oro uostą.

solitude, smagu, kad vis mus paskaitinėji 4u.gif Mes irgi nieko ypatingo pernai nedarėm. Manau, kad dažniausiai taip išeis, jog tuo metu būsim kur nors išvažiavę, tai tiesiog jaukiai, be didelių ceremonijų paminėsim. Buvom pernai Klaipėdoj, šiemet irgi turbūt būsim ten pat. Tiesiog jis man padovanojęs keletą smulkmenėlių (savo rankų darbo auskarus, pakabutį), kuriomis aš labai džiaugiuosi ir vertinu wub.gif Noriu ir jį kuo nors panašiu pradžiuginti ir bandau sugalvoti, kuo. Bet visokių rankdarbių srityje esu daugiau nei netikusi, o tiesiog tragiškai netikusi biggrin.gif

abiga, o aš vakar čia truputį pasikarščiavau. Žinok, labai anksti kėliausi, mažai miegojau ir klausiausi čia darbininkų grąžtų, tai automatiškai mintis apie jo tėčio atvykimą labai nepatiko. Šiandien esu išsimiegojusi, geros nuotaikos. Aišku, labai norėtųsi tą vakarą praleisti kartu, na bet niekas čia mums specialiai netrukdo. Tiesiog taip išeina. Pas tėtį irgi laiko ne marios, tai atvažiuoja, kada gali, ir tiek. Na, prisidžiaugsim dar vienas kitu vasarą, manau wub.gif

Mes irgi turim daug skirtingų datų - pirmojo pasimatymo ir tą tokią oficialesnę. Ne ta prasme, kad tada man pasiūlė draugauti (manau, mūsų amžiuje tokių siūlymu jau kaip ir nėr, viskas natūraliai išsivysto). Tiesiog tądien gražiai pakalbėjom ir abu pasižadėjom stengtis dėl šitų santykių, nors ir bus sunku (atstumas).

Beje, kada kitas jūsų pasimatymas? 4u.gif Kaip taviškiui sekasi statybos? Maniškis kitą savaitgalį irgi važiuos savo tėvams padėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 04 gegužės 2012 - 09:05
Sveikutes, toookia gera diena šiandien su gera naujiena thumbup.gif gal jau kitą savaitę pasimatysim, nes po dabartinio vizito ten kur šiuo metu yra, žada važiuoti į Lietuvą. Abu nekantriai laukiam. bigsmile.gif bigsmile.gif clap.gif Kai pagalvoju tai oro trūksta ir ašaros ant akių kaupias. hihihi.gif Noris daug daug trepsėt. lotuliukas.gif Mergaitės, gražaus jums savaitgalio! mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kada mūsų pasimatymas, negaliu įsivaizduot, labai jau jis užsiėmęs namie, gi viską pats daro. Labai laukė, naujas šiandien turėjo duris atvežt, jei su tuo susivėlins, tai irgi nervų turės. Tikėčiaus, kad kitą savaitgalį, bet visko gi gali būt. Ryt planuoju į daržus su tėvais važiuot, gal ir gerai, turėsi uužsiėmimą ir krisiu kaip negyva, nelabai bus laiko sau kvaršint galvos ilgesiu ar kad neaišku kada pasimatysim.

Kliamka, sveikinu, viskas juk labai pažįstama smile.gif ilgam atvažiuoja?
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif

Atrodo cia pas mus dar visos be vaikuciu,tai nepamirskim pasveikinti savo mamyciu sia grazia diena oro_buckis.gif

As siandien laukiu vyro wub.gif Turesim 2 savaites atostogu.
Atsakyti