Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)


QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 29, 08:55)
Sveikos 4u.gif

Aš pas SB atvažiavau penktadienį. Žadėjom nueiti į MIDI roko operą (nes maniškis MIF baigęs), bet susivėlinom, tai ir nenuėjom. Todėl vaikštinėjomės po senamiestį, prisėdom suvalgyti Tiramisu Pilies gatvėje ir grįžom namo. Oskolki, o Tu nebuvai roko operoje?

Apie Tavo klausimą. Pirma mintis, kuri šovė į galvą, buvo ne, negalėčiau. O po to pagalvojau, kad lygiai taip pat kažkada būčiau atsakiusi apie bet kokią draugystę per atstumą, nesvarbu trumpiau ar ilgiau trunkančią - ne, negalėčiau. O pasirodo, kad dar ir kaip galiu. Atsirado toks žmogus, kurį įsimylėjau, tai ir taikomės prie situacijos, galime. Aš tik žinau, kad visą gyvenimą taip laukti nenorėčiau. Bet jeigu susiklostytų tokia situacija ir tą žmogų tikrai mylėčiau, manau, kad laukčiau. Kad ir kaip tai būtų sunku smile.gif


Labas smile.gif

Ne, nebuvau, net lankstinuko neimiau, sestadienis man darbymetis. Tik dabar atsikeliau, o turiu tiek darbo...

Taip, kai myli zmogu, tokiu klausimu galetum/negaletum sau net neuzdavineji.

O as pasiemiau isankstine sesija ir vykstu pas vyra, nebenori jo cia isleisti ir priziureti, kad nesuprastetu rezultatai. Galbut ten ir liksiu ilgiau jei taip nuspresim, kad kitamet imu atostogas. Jau apsiziurejom viska, kur gyvensim, kur tikrinsimes sveikata blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 29, 09:55)
Sveikutė bigsmile.gif 4u.gif Tu jau baisiai seniai čia skaityta! Kaip sekasi laukti ir kiek jums liko?

Ir aš tave prisimenu. smile.gif Na čia netinka žodis ‚liko‘. Tai gali būti visas gyvenimas. Todėl susimąsčiau, ir jus, turinčias daugiau patirties, užklausiau. Aišku ne iki kito susitikimo visas gyvenimas. smile.gif O kiek iki kito ir pati nežinau. Laukiu tarsi iš karo grįžtančio. Žinių neturiu, kada grįš nežinau. Gal rytoj, gal po mėnesio... Paskambins ir pasakys ‚labas, aš jau Lietuvoj“. XIX amžius ania? biggrin.gif Išėjau šiandien pasivaikščiot. Lauke tikra vasara, jau slyvų žiedai kvepia, viskas žaliuoja, namų kiemai mirga nuo tulpių i narcizų žiedų. O kai buvom susitikę, dar drebėjau nuo šalčio. Nesuprantu kiek laiko praėjo... sakiau pirma tikrai jam nerašysiu, bet jau nežinau ar ištversiu ir ar turėčiau tverti (aiškumo dėlei turėčiau pasakyt, kad matėmės iš viso gal kokias 5val. per 6 menesius). Tik nesmerkit, situacija neeiline ir painiavota. Ir žmogus ne eilinis, atrodo, kad jo ir laukiau visą gyvenimą.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Išlydėjau šįryt SB į darbą ir darbuojuos pati. Šiandien 11 valandą turėjau važiuoti į kirpyklą, bet paskambino iš salono ir pasakė, kad kirpėja serga, tai teko pakeisti laiką. Ech, o taip norėjau šiandien susitvarkyti blush2.gif

Ryt važiuosiu pas tėvus, nes šeimos šventė neįvyko šį savaitgalį, tai ją perkėlė į rytojų. Ir dar šuniukas serga - įkando erkė doh.gif Kai paskutinįkart mačiau, liūdna gulinėjo, vos vaikščiojo, buvo ką tik parvežta iš veterinaro po aštuonių dūrių. Dabar gal jau bus apsveikusi, kai parvažiuosiu.

QUOTE(Kliamka @ 2012 04 29, 22:54)


Mes čia tikrai ne tam susirinkę, kad smerktume 4u.gif Nors esu truputį kitokioje situacijoje (daugmaž visada nutuokiu, kiek reikės laukti iki kito karto), tokių sunkių momentų būna. Kaip kad ir rašai - kai viskas žydi ir žaliuoja. Tada taip norisi čiupti už rankos ir eiti pasivaikščioti, o čiupti nėra ką... Arba kai šaltą rudenį ar žiemą vakare norisi prisiglaudus užsikloti ir tiesiog gulėti - irgi negali. Vakar su SB kaip tik šnekėjomės, kokiais periodais laukti sunkiausia. Tai priėjom prie išvados, kad visada savaip sunku.

Bet geriausia, kad esi su tuo, kurio laukei visą gyvenimą 4u.gif Gal gali priminti, kiek laiko jūs kartu? Atleisk, neatsimenu, nes pastaruoju metu čia visai aktyviai bendravom, diskutavom. Tai tiesiog išdulkėjo iš galvos...

QUOTE(abiga @ 2012 04 29, 13:21)
jaučiuos kažkokia neužtikrinta šiomis dienomis.


Laikykis, praeis 4u.gif

Man jau irgi darosi liūdna pagalvojus, kad po savaitės atsisveikinsime dviem mėnesiams verysad.gif Na bet jau taip arti ta liepa... wub.gif
Papildyta:
Kaip kitos forumietės gyvena? 4u.gif Sachar kažkur pradingusi. O Oskolki, matau, išvis sugalvojo išsiregistruoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 30 balandžio 2012 - 09:14
Sveikos mergaites 4u.gif

Oras grazus,bet man tik per langa pasiziureti... Per karsta man,nespejo organizmas adaptuotis prie tokio staigaus atsilimo. Negaliu iseiti is namu,sveikata neleidzia.

Man laukti liko tik iki sekmadienio vakaro wub.gif

Oskolki kokia nepastovi,vel issiregistravo... Bet gal dar sugrys,vel su nauju vardu. Pas ja matyt daug permainu,jei jau viska meta ir emigruoja. Sekmes jai 4u.gif

Elegantiskai sninga slyvu ziedlapiais pas mane po langais smile.gif

Graziu akimirku visoms 4u.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Man taip gaila, kad greit viskas ims ir pražydės, pats gražiausias ir trumpiausias metų laikotarpis, net nespėju pasimėgaut wink.gif
Oskolki, kaip supratau iš paskutinio posto, nebeliks to atstumo, o ir taip nuolat jautėsi sekama, gal dėl to išsiregistravo - bet kokiu atveju, sėkmės jai.

Festina lente, įsivaizduoju, kad labai lauki to sekmadienio wink.gif O dėl orų, žada atšalimą. Tikrai truputį nesveika mūsų klimatui, kai balandį vos ne 30 už lango.


Elegantiškai sninga, ačiū, tikrai praėjo tas jausmas, užteko keleto jo švelnesnių židelių ir daugiau dėmesio smile.gif Numanau, kaip nelauki atsisveikinimo, bet tu teisi, liepa ne už kalnų. Ir tada jūsų laukia ilgos atostogos kartu, ar ne? wub.gif

Sachar turbūt paskendus darbuose po atostogų, nes kiek pamenu iš anksčiau, rašė, kad gegužės pradžioj pas ją vėl atvažiuos, tai gal neturi kada užsukt. Linkėjimai 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Abiga, turbūt tas ir nervina labiausiai, kai nesusitinki dažnai ir kai nėra kada normaliai kad ir telefonu pabendrauti.. verysad.gif Džiugu, kad vis tik praėjo tas laikotarpis, kada susitiksit? smile.gif

Kliamka, labas smile.gif O kaip tu pati jautiesi, kai nežinai nei kada nei kuriam laikui jis grįš? O ar jūsų santykiai tokie pat neapibrėžti kaip ir susitikimai? Labai įdomu, tikrai nesmerkiu 4u.gif

Festina lente, gaila, kad negali išeiti į lauką, tikiuosi, organizmas greitai adaptuosis! Man +25 laipsniai šilumos - pats tas. Ir tai dar vėjelis šiltas galėtų būti, nes nepakeliu karščio ax.gif Kaip greitai jūsų susitikimas! Ir ne bet koks blush2.gif

Elegantiškai sninga, dar savaitė liko, labai daug! Matau, kad puikus susitikimas šis, o ta liepą atbėgs labai greitai wub.gif

Oskolki, džiaugiuos, kad išvyksti pas savąjį! Gal dar užsuksi paskaitinėti, sėkmės tau 4u.gif

Sachar, laukiam naujienų iš tavęs 4u.gif

Na, o pas mane nieko naujo. Po truputį mokslai baiginėjasi, vasarą planuoju padirbėti Vilniuje, tai po truputį nusiteikinėju neatostogoms biggrin.gif MB jau apsisprendęs išvykt.. Kalbėjomės daug, bet priėjom kompromiso, kad bent trumpam jis išvažiuoja.. Tai čia vasaros pradžioje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 04 29, 22:54)



Labas 4u.gif Na idomus tokie santykiai,jei nzn nei kaip,nei kada. Turbut velnioniskai sunku. Dar pagalvojau,gal zmogus taip toli,kad net nepasiekia civilizacija,nei interneto,nei telefono. Ar santykiai tokie neapibrezti?


QUOTE(abiga @ 2012 04 30, 17:23)



Nzn ar tu cia tokia paslaptinga,ar as kazko neuzfiksavau savo issiblaskiusioj galvoj,nzn net kuo tu gyvenime uzsiimi,dirbi,mokaisi?


QUOTE(Green tea* @ 2012 04 30, 17:38)
Labas  4u.gif


Na, o pas mane nieko naujo. Po truputį mokslai baiginėjasi, vasarą planuoju padirbėti Vilniuje, tai po truputį nusiteikinėju neatostogoms  biggrin.gif MB jau apsisprendęs išvykt.. Kalbėjomės daug, bet priėjom kompromiso, kad bent trumpam jis išvažiuoja.. Tai čia vasaros pradžioje verysad.gif



Neliudek 4u.gif Aisku,ner ko dziaugtis,bet gi zinai,patyrus esi sitame reikale. Isgyvensim mirksiukas.gif Tuo labiau,jei pradesi dirbti,nebus tiek laiko,kad saves gailetis ir liudeti.
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 04 30, 19:37)
Neliudek  4u.gif  Aisku,ner ko dziaugtis,bet gi zinai,patyrus esi sitame reikale. Isgyvensim  mirksiukas.gif  Tuo labiau,jei pradesi dirbti,nebus tiek laiko,kad saves gailetis ir liudeti.


Iš tikrųjų, kaip skiriasi mano savijauta prieš metus ir dabar, kai va artėja išvažiavimas vėl. Prieš metus tai ramiau buvo žymiai, žinojau, kiek laiko ten bus ir pan. Aišku, gerai nebuvo, buvau pvz.: pripratusi, kad iš darbo pasiima biggrin.gif O tekdavo važinėt vėlai su viešuoju po to unsure.gif Tik tą išvažiavimo dieną žiauriai liūdėjau, po to kažkaip ramiai ilgesnį laiką. O dabar verysad.gif Nežinom, nei kiek ten laiko bus, nei kaip ten seksis, darbo vietos garantuotos irgi nėra, na žodžiu unsure.gif Tai stengiuos dabar mažiau burbėti ir būti gera laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 30 balandžio 2012 - 18:57
QUOTE(Green tea* @ 2012 04 30, 17:38)
Kliamka, labas  smile.gif O kaip tu pati jautiesi, kai nežinai nei kada nei kuriam laikui jis grįš? O ar jūsų santykiai tokie pat neapibrėžti kaip ir susitikimai? Labai įdomu, tikrai nesmerkiu  4u.gif

laba 4u.gif dbr kokias tris savaites jaučiausi gerai, nes žinojau, kad yra tokia situacija ir nieko nepakeisi, beleika laukti bent iki gegužės (nes gegužę žadėjo gal grįš). O dbr jau lb ilgiuosi, noriu paliesti, prisiglausti. Kartais galvoju ar jis tikras, ar ne iliuzija staiga pasirodanti ir išnykstanti.. Taip santykiai neapibrėžti, kadangi antro pasimatymo laukiau penkis mėn. tai stengiausi mesti jį iš galvos, bet užteko vieno skambučio ir laksčiau po kambarius kaip elektros šoką gavus. blush2.gif biggrin.gif Net nežinau kokiu tempu reikėtų tuos santykius vystyti, suprantu, kad jis neturi laiko ilgiems pasimatymams, todėl ir jo klausimai kartais būna tokie netikėti, lyg gerai pažįstami būtumėm. Turbūt reikės išsiaiškint jo norus. nes aš tai noriu visko. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(festina lente @ 2012 04 30, 18:37)
Labas 4u.gif  Na idomus tokie santykiai,jei nzn nei kaip,nei kada. Turbut velnioniskai sunku. Dar pagalvojau,gal zmogus taip toli,kad net nepasiekia civilizacija,nei interneto,nei telefono. Ar santykiai tokie neapibrezti?

toks ir įdomumas, tiesiog toks gyvenimas. iš karto tai supratau, nes buvo kalba apie dešimt dienų, o grįžo kone po trijų mėnesių. Bet man tai neatrodė kliūtis, ir dbr neatrodo. svarbiausia žmogus. Yra ta civilizacija. biggrin.gif bendravom ilgėliausiais laiškais, paskui kurį laiką tyla. Kai paklausiau kodėl, sakė o ką aš galiu parašyt. Na čia smulkiai neatpasakosiu pokalbio, bet jis žino, kad rašydama klausiu kada grįš, o jis tegalės pasakyt nežinau ir jį patį tas nervina.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As tai nusilakscius paskutiniu metu visa, o ir siaip pavargus labai moraliskai buvau, nieko nesinorejo... Vat snd miegojau tik 3,5 val nakti doh.gif Nes su MB pagaliau turejom labai rimta atvira pokalbi vakar vakare blush2.gif Atskleide jis biskiuka savo sirdi, jausmus, rupescius, o kas svarbiausia garsiai pripazino, kad nenori ir negali buti be manes, kad nori stengtis ir supranta jog negerai kartais elgiasi ir dar mane uz mano kantrybe gre hihihi.gif Nu dabar as biskiuka ramesne, radau lopineli tvirtos zemes po kojom, nes paskutiniu metu atrode, kad viskas tik blogyn eina, net MB pajuto, kad atitolom, kad as uzsisklendziau, labai del to nerimauja ir stengias db atkovoti atgal tai ka prarado wub.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 30, 10:08)
Man jau irgi darosi liūdna pagalvojus, kad po savaitės atsisveikinsime dviem mėnesiams verysad.gif Na bet jau taip arti ta liepa... wub.gif

Na bet po to laukia visa vasara kartu wub.gif

QUOTE(abiga @ 2012 04 30, 17:23)
O dėl orų, žada atšalimą. Tikrai truputį nesveika mūsų klimatui, kai balandį vos ne 30 už lango.

ačiū, tikrai praėjo tas jausmas, užteko keleto jo švelnesnių židelių ir daugiau dėmesio  smile.gif 

Sachar turbūt paskendus darbuose po atostogų, nes kiek pamenu iš anksčiau, rašė, kad gegužės pradžioj pas ją vėl atvažiuos, tai gal neturi kada užsukt.

Ryte vesoka, diena pekla, net nezinai kaip rengtis doh.gif Bet man jau geriau taip, nei salta blush2.gif Tik gaila kad savaitgali atsalimas, nes butu smagu siltai praleisti laika su SB...

Kiek mum nedaug reikia - keli grazus zodeliai, biski daugiau rupescio ir mes laimingos wub.gif

Darbuose ir siaip, rodos nieko nedarau bet nieko ir nespeju doh.gif O atskrenda penktadieni nakti MB, vaikucius sake nuves pas tevus ir atvaziuos mane zadinti wub.gif

QUOTE(Green tea* @ 2012 04 30, 17:38)
Na, o pas mane nieko naujo. Po truputį mokslai baiginėjasi, vasarą planuoju padirbėti Vilniuje, tai po truputį nusiteikinėju neatostogoms  biggrin.gif MB jau apsisprendęs išvykt.. Kalbėjomės daug, bet priėjom kompromiso, kad bent trumpam jis išvažiuoja.. Tai čia vasaros pradžioje verysad.gif

Liudna, kad turesit issiskirti... Viena mano drauge taikliai pasake - kas per salis ta Lietuva, kuri seimas isskiria doh.gif

O ka dirbti zadi? bigsmile.gif

Sveikute, Kliamka, einu skaityti tavo istorijos, o tai db skaitau ir pradzios nerandu blush2.gif Bet tu saunuole, kad atlaikai ta nezinomybe, man tai sunkiai su tuo sekas, visada ramiau, kai zinau kada kitas kartas blush2.gif
Atsakyti
Sunku dbr turbūt labiau dėl neapibrėžtumo nei dėl laukimo. Susitiksim, turės verst kortas ant stalo, nes nebegaliu taip. O tai dbr tikrai kaip lapelis vėjyje, nežinau ar prigysiu, ar nudraskys.
Pasirašau po kiekvienu šios dainos žodžiu http://www.youtube.c...h?v=FUdIwlHloCc

sachar, tikrai, užtektų ir vieno žodžio, kad į mintis grįžtų ramybė wub.gif smagu, kad atvirai pasikalbat. rolleyes.gif

Paskaičiau horo, viskas, rytoj nebetylėsiu. užteks čia žudyt iš lėto, jei ką tai geriau greitai. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliamka: 30 balandžio 2012 - 23:56
Labas smile.gif

Green tea, dar nežinom, kada išeis mums susitikt, toms, kurios laukia su lėktuvo bilietais, šia prasme lengviau, nes žino datą dažniausiai. Minėjo,kad manęs laukia lauktuvės iš mamos, tai šiaip ar taip reiks atsiimt blush2.gif O Tau dar daug mokytis liko, nepamenu ar sakei? Jums sunku skirtis dar ir dėl to, kad jau antras kartas būtų draugavimo per atstumą kaip suprantu, juk pripratot kartu gyvent, kartu būt.

Festina lente, nežinau, gal ir nerašiau, nebesimokau, darbuojuos.
Šiandien laisvadienis, tai truputį apsipirkau, gražiu oru pasidžiaugiau ax.gif

Sachar, tai puiku, kad pasikalbėjot, santykiuose tas labai svarbu, manau. Ir jau labai greit jis tave pažadins wink.gif

Kliamka, nelabai man aiški jūsų situacija. Kiek km jus skiria? Man pasirodė, kad Jūsų poroj čia jo jausmai ir pasiryžimas būti kartu neapibrėžti, ar ne taip?
Atsakyti