Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

Labai norėjau padėkoti Adis už tokias puikias idėjas smile.gif Tai dabar ir nusprendėm keliauti po Lietuvą, tik , kad aš mašinos nevairuoju, omaniškis greit pavargsta, tai toli nenuvažiuosi, bet su pasilsėjimais tai thumbup.gif

Atsakyti
Aciu Adis tau uz patarimus aname forume 4u.gif Turim mes visko del burnytes,bet matyt reikia laiko.Ir vaistukus leidzia,tik ,kad kraujukas ima kristi-nieks nebepadeda, tik dapilimas eritrocitu ir trambocitu schmoll.gif .Sekmes mieloji ir sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2006 06 22, 14:34)
Aciu Adis tau uz patarimus aname forume 4u.gif Turim mes visko del burnytes,bet matyt reikia laiko.Ir vaistukus leidzia,tik ,kad kraujukas ima kristi-nieks nebepadeda, tik dapilimas eritrocitu ir trambocitu schmoll.gif .Sekmes mieloji ir sveikatos 4u.gif

console.gif smile.gif
Reikia laiko.
Atsakyti
Sveikos visos,
pasiskaitinėju aš čia pas jus gan dažnai, tik parašyti vis kažkaip nepasiryžtu, norrs ir kovoja man brangus žmogutis su tokiom pat bėdom kaip ir jūs. O norėjau aš jums parašyti ką radau www.kraujas.lt puslapyje, gal sudomins kartais. Vilniuje birželio 29d. 13 val. Šv. Stepono g. 6. vyks seminaras skirtas besigydantiems ir pasveikusiems onkologiniams ligoniams. Ir programa:

12.30 Registracija
13.00 Onkohematologinių pacientų bendrijos pirmininkė Jolita Dvareckienė supažindins su bendrijos veikla.
Chemoterapijos trumpalaikiai ir ilgalaikiai padariniai. Kaip padėti sau chemoterapjos laikotarpiu ir po jo.
Lektorė: gyd. R. Jucaitienė
Onkologinių ligonių mityba bei papildai: kas galima ir ko reiktų vengti gydymosi laikotarpiu ir pasveikus.
Lektorius: J.Ruolia
Psichologinis prisitaikymas prie onkologinės ligos: galimi psichologiniai sunkumai ir kaip juos įveikti.
Lektorė: psichologė S.Birbilaitė

Norėtųsi man ten nueiti tik nežinia ar pavyks, o tai darbo diena ir ne taip lengva ištrųkti. Gal sakau, kuri iš Jūsų pasiryš ten nueiti ir pasidalinti tuo ką išgirdo wub.gif

Sėkmės visoms.
Atsakyti
Laikykites visos ...Jus esate stiprios...Jus saunuoles ...as su jumis...salia jusu .... tarp jusu ..4u.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

QUOTE(Bruknė @ 2006 06 23, 06:22)
gal sakau, kuri iš Jūsų pasiryš ten nueiti ir pasidalinti tuo ką išgirdo  wub.gif


as planuoju nuvaziuot mirksiukas.gif thumbup.gif

sekmadieni grizau is konferencijos Budapeste. ten buvo konferencija pagrinde CML (letines mielo leukemijos) ir GIST ligos. zodziu, ligu, kuriu gynimui naudojamas glivekas bigsmile.gif
buvo begalo idomu, pasisemiau daug ziniu, naujoviu, be to, fantastiskai praleidau laika. jauciuosi pailsejus uz visus metus hihihi.gif

mano kraujas visose normose yahoo.gif net trombicitai thumbup.gif hemoglobinas biskuti pakrito, bet tai normalu su gliveku blush2.gif na zodziu, super. idomu kas darosi ciulpuose, gal ir ten PH+ pradejo nykti bigsmile.gif liepos 4 turesiu biopsija fear.gif tikuosi, kad bent skausmelis geru naujienu atnes wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 06 27, 11:05)
Sveikos  bigsmile.gif
as planuoju nuvaziuot  mirksiukas.gif  thumbup.gif

sekmadieni grizau is konferencijos Budapeste. ten buvo konferencija pagrinde CML (letines mielo leukemijos) ir GIST ligos. zodziu, ligu, kuriu gynimui naudojamas glivekas  bigsmile.gif
buvo begalo idomu, pasisemiau daug ziniu, naujoviu, be to, fantastiskai praleidau laika. jauciuosi pailsejus uz visus metus hihihi.gif

mano kraujas visose normose yahoo.gif net trombicitai thumbup.gif  hemoglobinas biskuti pakrito, bet tai normalu su gliveku  blush2.gif na zodziu, super. idomu kas darosi ciulpuose, gal ir ten PH+ pradejo nykti  bigsmile.gif liepos 4 turesiu biopsija fear.gif tikuosi, kad bent skausmelis geru naujienu atnes  wub.gif  bigsmile.gif

Šaunu viskas, pradedant mažąja, kuri auga kaip ant mielių, akyse, baigaint tavo žiniomis. Smagu girdėti. tongue.gif Lauksim įspūdžių ir žinių, gal pritaikysi mums viiems ką nors, ne tik kraujo ligoms sergantiems, savo patyrimo ir žinių prašom užslėpus nelaikyti. wink.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos.

Anksčiau paskaitinėdavau jūsų diskusijas tik šiaip, truputį su nerimu, kad kada pačiai netektų prisijungti... Ir vis dėlto tenka, nors ne dėl savo ligos verysad.gif Anytai išoperavo žarnyno auglį, ištyrė, dabar gavom diagnozę - tubulinė adenokarcinoma. Gera žinia ta, kad kituose organuose metastazių nėr, bloga - kad keletas limfmazgių šalia auglio jau buvo paveikti, tai skaitosi kaip ir metastazinė adenokarcinoma.

Šiuo metu anyta jaučiasi ne per blogiausiai, jau namie, tik maišeliai labai trukdo, ale tikimės, kad viskas tik į gera. Paskyrė chemoterapiją, bet dar ne dabar, reikia palaukti, kol organizmas po operacijos atsigaus; tad norėjau pasiteirauti - gal kas iš čia esančių daugiau žino apie šią konkrečią ligos rūšį? Kas efektyvu, kas stiprina organizmą, o ko griežtai negalima vartoti? Apie B grupės vitaminus žinau, bet daugiau nelabai ką, tad gal galit padėti?
Atsakyti
Na va, mano močiutei šiandien vėl leido chemiją. Leukocijai buvo 8, o Trombocitai iki 400 nukrito. Jaučiasi jau geriau ji, reik tikėtis, kad ir toliau bus neblogai ax.gif Tyrimai rodo, kad auglys pamažėjo.
Rasyte, labai labai labai dėkui wink.gif Tikrai nežinau kaip atsidėkot reiks wink.gif Močiutė labai nudžiugo,kad šiandien pasigyrė gydytojai,kad geria tą mišinį, tai gydytoja labai pagyrė, sakė, kad tikrei geras reikalas būtent sergant plaučių vėžiu. Taij va, man labai gera, kai močiutė gerai jaučiasi ir šypsos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 06 27, 16:20)
Na va, mano močiutei šiandien vėl leido chemiją. Leukocijai buvo 8, o Trombocitai iki 400 nukrito. Jaučiasi jau geriau ji, reik tikėtis, kad ir toliau bus neblogai ax.gif Tyrimai rodo, kad auglys pamažėjo.
Rasyte, labai labai labai dėkui wink.gif Tikrai nežinau kaip atsidėkot reiks wink.gif Močiutė labai nudžiugo,kad šiandien pasigyrė gydytojai,kad geria tą mišinį, tai gydytoja labai pagyrė, sakė, kad tikrei geras reikalas būtent sergant plaučių vėžiu. Taij va, man labai gera, kai močiutė gerai jaučiasi ir šypsos  wub.gif

O koks misinys? Smagu girdeti, kad mociute gerai jauciasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zaizdre @ 2006 06 28, 05:42)
O koks misinys? Smagu girdeti, kad mociute gerai jauciasi thumbup.gif


Rasytės rekomenduotas: Barsuko taukai + Alijošiaus suktys + Medus + Konajakas.
Atsakyti
Jadzka, dziaugiuosi, kad Jums tiko ir dar gavote gydytojo pritarima - tai labai smagu, labai tikiu, kad tas misinukas iseis tik i nauda thumbup.gif

Misinuko receptas aprasytas knygeleje "Vezys isgydomas", ten yra dar neblogas receptukas sergant limfomomis, cia gal Svieseles vyrui tiktu ir patiktu pati dar neisbandziau nes ten reikalingi kazkokio tai augalo ugliukai, bet ju galima gauti medelynuose, taip pat sergant limfomomis gerai gerti greifruktu - apelsinu ir citrinu sultys kartu sumaisytas. Paskolinau vienai moterytei sia knygele, ir jau nebeatgausiu, bet tai nesvarbu, taciau is visu skaitytu mums abiem si labiausiai tiko ir patiko.
http://www.super.lt/...ct&prod_id=2573

As uz netradicine medicina - tradicinemis lietuviskomis priemonemis, nesizaviu jokiomis Vilcacoromis ir panasiai, vadovaujuosi nuostata, kad tai kas tinka kinams - nebutinai tinka mums. Cia perdedu savo posta is kraujas.lt

"nesitikek, kad vilcacora tai ispres, kiek cia yra ja gerusiu nieko ypatingo nepastebejo. Nuo kepenu ligu yra daug zoliu ir uz priimtina kaina. Pati ka tik pirkau zmogui serganciam kepenu ceroze papildus: Hepavit, arbata spec. misinys sergant kepenu ligoms ar esant kepenu pazeidimams, dar tikrojo margainio kapsules. Jei Jus kaune tai galima isigyti gamtos produktu vaistineje - senamiestyje, jei ne jie issiuncia viska pastu.
Apie hepavit galima paskaityti:
http://www.mitela.lt..._aprobacija.pdf
Apie vaistine:
http://www.gamtosproduktai.lt/lt

Kraujui stiprinti gerkite granaru sultis, vartokite biciu produktus - ziedadulkes, buiciu duonele ir pan.

Visa tai yra mums prieinama, sena ismintis byloja, kad reikia vartoti tuos produktus, turiu omeny zoles ir kita, kas yra tos salies teritorijoje, nes tai kas tinka kinams, nemanau kad tinka lietuviams, mes turime savu liuksisku produktu"

Sekmes
Atsakyti