Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

ACIU didelis mergaites uz palaikyma. Suprantu, kad moteriske yra be takto, visi kaimynai apsale, ne man vienai teko. Kadangi su ja susitart beprasmiska uzsukau pas savo krastinius kaimynus pirmam aukste, taip pat pensijinio amziaus zmones, bet matosi issilavine, kulturingi - nu liuks tokie, ta atvare paskui, tai kai kaimynai taip pat pasake, kad yra salta, kad neimanoma namuose dirbt (vyrukas braizo brezinius - rankos sala), tai ji pasiule jiems issikraustyt, kaimynai mano cia gyvena nuo 1967 metu, nuo namo pastatymo pradzios. Tai ka cia jau kalbet. Na bet vistiek jau daba nenusileisim, rinksim parasiukus, sauksim susirinkima ir spresim sildymo klausima.

Visoms sveikatytes ir aciukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2006 11 10, 11:13)
ACIU didelis mergaites uz palaikyma. Suprantu, kad moteriske yra be takto, visi kaimynai apsale, ne man vienai teko. Kadangi su ja susitart beprasmiska uzsukau pas savo krastinius kaimynus pirmam aukste, taip pat pensijinio amziaus zmones, bet matosi issilavine, kulturingi - nu liuks tokie, ta atvare paskui, tai kai kaimynai taip pat pasake, kad yra salta, kad neimanoma namuose dirbt (vyrukas braizo brezinius - rankos sala), tai ji pasiule jiems issikraustyt, kaimynai mano cia gyvena nuo 1967 metu, nuo namo pastatymo pradzios. Tai ka cia jau kalbet. Na bet vistiek jau daba nenusileisim, rinksim parasiukus, sauksim susirinkima ir spresim sildymo klausima.

Visoms sveikatytes ir aciukas wub.gif



o jus negalite susirinkimo metu perrinkti pirmiausiai komendanta??? juk turbut yra ir daugiau nepatenkintu gyventoju??

saunuoles mergaites, jus tokios stiprios ir tikras pavyzdys tiems, kurie dejuoja del smulkmenu, pamirsdami vertinti tai ka turi ir kas gyvenime svarbiausia... laikykites 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz palaikyma.Jau baigiu priprasti prie tos sutinusios kojos.Truputi pasidarbuoju ir i lova,guliu pakelta koja.Taip ir lekia dienos,ir galiu pasakyti gana greitai.As trinu koja su tulzimi,tuo momentu truputi atleidzia,taciau sako ,kad jinai sausina sanarius.
O tu ,Rasyte,nesinervok,nuginkluok ja savo sypsena biggrin.gif .Visoms linkejimai!
Ar jums neeme juokas siandien rodytos NOMEDOS laidos :ar duodate daktarui kysi(kazkas panasiai).Kam dar tokios laidos??????????
Atsakyti
QUOTE(Eaglute @ 2006 10 09, 14:13)
Taip Adis, žinios nekokios.

Mergaitės, taip skaudu, kai ėsi bejėgė, mama su viltim žiūri man į akis, o man tik verkti norisi.
Trečiadienį važiuosime į skausmo kabinetą, gal jie dar ką gero patars, kaip mamai galima padėt.
Kai mama prieš porą dienų buvo eilinį kartą pas gydytoją (onkologiniam) sakė, kad skauda galvą, bet, sako, ji nereagavo visiškai, nesuprantu, kaip taip gali būti. Liepė atvažiuot po dviejų mėnesių ir tiek.Ir dar nesupratau, kai mama pasakė, kad galvos daugiau negalima švytint (keturiolika dienų švytino) ir nuo to laiko jau pusantro mėn. praėjo  g.gif

Gal aš kažko nesuprantu, bet kaip dabar galima nuleist rankas ir atimt iš žmogaus paskutinę viltį. Mano mamai tik 55 metai.

Atleiskit, kad taip liūdnai, bet tik čia galiu būti suprasta.
Aš pati viską puikiai suprantu, bet kaskart kartot, kad baik svajot, niekas nepadės, man atrodo yra per žiauru. Gerai, kad bent mamai to nesako.


Papildyta:
QUOTE(onute39 @ 2006 11 15, 22:27)
Labutis ,aš neseniai prisijungiau ,skaitinėju.Aš irgi kartais tikiu stebuklais.Jeigu man būtų tokia bėda,kai nėra vilties,pradėčiau organizmo valymą...Nes daugelis ligų,tarp jų ir šita nuo organizmo užterštumo.Žinoma,labai daug reikšmės turi įvairūs pergyvenimai,rūpesčiai,pyktis.
Linkiu visiems sėkmės!
Atsakyti
Merginos, turiu klausimą. Ar gali tris ar daugiau kartų ataugti nepiktybinis auglys. Deja, negaliu detalizuoti situacijos, nes bėda ne mano. Tiesiog aš žinau, kur galima paklausti ir visada gauti atsakymą ax.gif Ačiū
Atsakyti
Kažko tylu čia pasidarė. Tikiuosi todėl, jog nėra blogų naujienų ir nerimo.
O pas mus dabar kaip tik nerimo etapas, nes kitą savaitę laukia patikra, kurios pradžioje būna kas 3 mėn. Labai sunkiai dorojamės su nerimu. O dar čia ta mano komandiruotė – kitą savaitę nebūsiu Lietuvoje, tad negalėsiu būti šalia. Seniau visada tikėdavau gera baigme, kad ir kaip blogai būtų. Tikėjau ir prieš metus, nors ligoninėje, vietoj savojo ankstesnio drūto šaunuolio, matydavau tik kaulų ryšulėlį, net neverkiantį, bet raudantį iš skausmo ir nevilties. Tada išsikapstėm. O dabar? Per daug prisiskaičiau profesionalios literatūros apie vėžį, būtent apie mūsų atvejį, todėl dabar žinau kokia tai baisi loterija ir kiek daug reikia, kad joje pasisektų. Tikėti gera baigme tapo sunkiau. Pačiai su sveikata irgi kažkokia velniava darosi. Pradėjau gerti nakvišą. Tačiau pas gydytojus, kaip ir maniškis, matyt, kada nors nusigausiu tik su greituke. Tokie dalykai.
Atsakyti
Laba diena visoms. Puse nakties skaičiau jūsų pokalbius ieškodama informacijos ir... drasos. Gal ne visur pažiūrėjau, bet pritrūko informacijos apie pačių onkologų patirtį ir kompetencijas,ypač domina klaipėdiečiai. Ir dar gal kas žino apie papildą vadinamą katės nagu? Jį mums daktariukas išrašė ir tas nagas tik vienoj vaistinėj mieste tėra.
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 11 20, 13:55)
Laba diena visoms. Puse nakties skaičiau jūsų pokalbius ieškodama informacijos ir... drasos.  Gal ne visur pažiūrėjau, bet pritrūko informacijos apie pačių onkologų patirtį ir kompetencijas,ypač domina klaipėdiečiai. Ir dar gal kas žino apie papildą vadinamą katės nagu? Jį mums daktariukas išrašė ir tas nagas tik vienoj vaistinėj mieste tėra.


niekad negirdejau apie toki schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siracusa: 20 lapkričio 2006 - 15:09
QUOTE(gekoniuke @ 2006 11 20, 14:55)
Laba diena visoms. Puse nakties skaičiau jūsų pokalbius ieškodama informacijos ir... drasos.  Gal ne visur pažiūrėjau, bet pritrūko informacijos apie pačių onkologų patirtį ir kompetencijas,ypač domina klaipėdiečiai. Ir dar gal kas žino apie papildą vadinamą katės nagu? Jį mums daktariukas išrašė ir tas nagas tik vienoj vaistinėj mieste tėra.



Gal gali parašyt pavadinimą. Ar tik ne jį ir geriu. Gydytojas pasakė, kad nusipirkčiau Debreceno vaistinėj. Pirkau. dabar žinau, kur pigiau galima nusipirkti. Parašyk, jeigu tie, tai nurodysiu.
Papildyta:
QUOTE(vi_ @ 2006 11 18, 20:11)
Kažko tylu čia pasidarė. Tikiuosi todėl, jog nėra blogų naujienų ir nerimo.
O pas mus dabar kaip tik nerimo etapas, nes kitą savaitę laukia patikra, kurios pradžioje būna kas 3 mėn. Labai sunkiai dorojamės su nerimu. O dar čia ta mano komandiruotė – kitą savaitę nebūsiu Lietuvoje, tad negalėsiu būti šalia. Seniau visada tikėdavau gera baigme, kad ir kaip blogai būtų. Tikėjau ir prieš metus, nors ligoninėje, vietoj savojo ankstesnio drūto šaunuolio, matydavau tik kaulų ryšulėlį, net neverkiantį, bet raudantį iš skausmo ir nevilties. Tada išsikapstėm. O dabar? Per daug prisiskaičiau profesionalios literatūros apie vėžį, būtent apie mūsų atvejį, todėl dabar žinau kokia tai baisi loterija ir kiek daug reikia, kad joje pasisektų. Tikėti gera baigme tapo sunkiau. Pačiai su sveikata irgi kažkokia velniava darosi. Pradėjau gerti nakvišą. Tačiau pas gydytojus, kaip ir maniškis, matyt, kada nors nusigausiu tik su greituke. Tokie dalykai.



Kuo didžiausios stiprybės ir tikėjimo. Tikėjimo, kad viskas bus gerai.
Vi, jeigu jautiesi blogai, ar kažką negero jauti - tiesiu taikymu lėk pas daktarų.
Nekenk pati sau delsdama. Juk kiekvienas turim žmonių, kuriems esam reikalingi.
Darbai gali palaukti, deja sveikata - Ne schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif
Ramunike, kaip Jūsų ir Jūsų vyro sveikata, kiek pamenu turėjo būti tyrimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 20 lapkričio 2006 - 19:17
QUOTE(gekoniuke @ 2006 11 20, 13:55)
Ir dar gal kas žino apie papildą vadinamą katės nagu? Jį mums daktariukas išrašė ir tas nagas tik vienoj vaistinėj mieste tėra.


Katės nagas - daugeliui gerai žinomas papildas Vlikakora (Vilcacora) vardu. Prekiauja Andų medicinos centrai, įprastos vaisitinės (teirautis preperatų su vilkakora). Yra rusiškų preparatų turguose. Rusiški vadinasi Кошачий коготь (košačij kogotj). Kaune viena ligonė pirko turgelyje prie stoties (jei tik neklystu). Būna skysto ekstrakto, tablečių, kapsulių pavidalu.
Plačiau galite paskaityti:
Vilkakora
Andų medicina - vilcacora
Unkarija
Jei norėtumėte daugiau informacijos ieškokite su paieškos žodžiais: Vilkakora, Vilcacora, Uncaria tomentosa, Кошачий коготь.

Ligoniai naudoja kaip priešvėžinį, imunitetą stiprinantį preparatą. Manoma, kad pasižymi stipriomis priešoksidacinėmis savybėmis.
Atsakyti

Ligoniai naudoja kaip priešvėžinį, imunitetą stiprinantį preparatą. Manoma, kad pasižymi stipriomis priešoksidacinėmis savybėmis.
[/quote]

vadinasi tai gerai žinomas legalus produktas, o ne kokia "stebuklinga panacėja"?
gal yra bandžiusių ir patenkintų? matot "stebuklingo" medaus nepamiršau, o kur dar tie nuodai neva svoriui mesti. O tikslesnis pavadinimas tai Una de Gato(Unkaria tomentosa).
Atsakyti