Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai TIK su nuotraukomis

QUOTE(MuzikALI @ 2012 02 15, 14:25)
Neseniai kepiau vištienos blauzdeles:
pamarinavau jas su česnaku, natūraliu medumi, pomidorų padažu, sojų padažu, paukštienos priekoniais, šiek tiek citrinos sulčių.

Nededu paukštienos prieskonių ir kečupo, bet dedu imbierą, čili, sezamų aliejų, maltą kuminą ir maltą papriką
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2012 02 15, 15:35)
Nededu paukštienos prieskonių ir kečupo, bet dedu imbierą, čili, sezamų aliejų, maltą kuminą ir maltą papriką

irgi skanu neabejoju drinks_cheers.gif
siaip vis neatrandu savo virtuveje kumino panaudojimo galimybiu, nedristu pabandyt sio prieskonio. gal paukstiena reiktu pamarinuot pabandyti, kaip jus darot g.gif visai vilioja smile.gif
Atsakyti
bulviu koses pyragas:
apie 1 kg.bulviu isvirti ir sugrusti su 150 gr.karstos gritineles.aliejuje pakepti 1 morka,1 svoguna,5 pievagrybius, kelis girzinelius rukytos vistienos. is puse pakelio sviesto,1 sauksto miltu ir pieno padaryti padaza.i skarda pilti padaza ant virsaus kepintas darzoves ir mesa,galiausiai 2 ritinelius saldytu pjaustytu spinatu,deti tarkuoto surio pora sauju,kresti bulviu kose ir apibarstyti saulegrazomis,moliugu seklomis ir kedrinemis pinijokis.
skanaus smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti

 ! 
Primenu, kad čia Receptų su nuotraukomis tema ir įvairios diskusijos, kurios tiesiogiai nesusijusios su patiekalų receptais ir jų nuotraukomis, yra trinamos be išankstinio perspėjimo.
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 02 15, 15:25)
KOPŪSTAINIS (pagal mano anytą smile.gif )


Oi kaip skaniai atrodo wub.gif wub.gif wub.gif - išsisaugojau, gaminsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 02 15, 15:39)
irgi skanu neabejoju  drinks_cheers.gif
siaip vis neatrandu savo virtuveje kumino panaudojimo galimybiu, nedristu pabandyt sio prieskonio. gal paukstiena reiktu pamarinuot pabandyti, kaip jus darot  g.gif visai vilioja  smile.gif


Labai tinka plovo gamybai. Nerealus prieskonis thumbup.gif
Atsakyti
Nėriniuoti blynai nerealūs bigsmile.gif niekada nebūčiau pagalvojus apie tokią galimybę, t.y tokį būdą kepti blynus biggrin.gif
QUOTE(meškutė_Nida @ 2012 02 14, 15:25)
Esu išmokyta kepti cielą stintą, nedarinėtą. Keptai troškinti ikriukai - nepakartojami rolleyes.gif

o man atvirkščiai- kadangi gyvenu šeimoje ir vietoje, kur žiemą nuolat ant stalo stinta biggrin.gif kad ir šiandien laukiu parkeliaujant vyro su stintų kibiru lotuliukas.gif bet mes visą laiką kepėm atskirai, man tada ikriukai tokie traškūs. Dabar kelis kartus dėl laiko stokos nebeišiminėjau ikrų ir kepiau viską kart- man tai nelabai schmoll.gif

kadangi stintas šiemet valgiau jau n kartų, tai man jau jos atsibodo doh.gif laukiu kitų žuvų sezono bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 16 vasario 2012 - 17:35
Cepelinus kiekviena gaminame savaip, todel parasysiu savo varianta tradiciniu cepelinu, kaip mama ismoke

Reikia virtu bulviu ir zaliu bulviu santykiu 1:3, t.y. ,jei virtu bulviu 10 vnt, tai zaliu 30 smile.gif
Bulves zalias sutarkuoti , isspaust tarkius, sumaisyti su sutrintomis virtomis bulvemis , musti kiausini, deti 2-3 saukstus krakmolo, druskos, sudeti nusistovejusi krakmola. Suminkyti labai kruopsciai.

Idarui malta kiauliena sumaisyti su kapotu svogunu, druska ir pipirais. As megstu suriau, astriau, tada skanesnis idaras buna jau isvires.

Formuoti cepelinus, deti i verdanti pasudyta vandeni ir virti apie 20 min, paragauti, jei isvires tai ir :
user posted image
skanaus essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 16 vasario 2012 - 17:41
QUOTE(aistuzele @ 2012 01 24, 10:47)
Kijevo kotletas

aš dar klausimėlį iš praėjusios temos turiu:
o Kijevo kotletui tik vištienos krūtinėlė tinka? man ji gal ir nieko, bet vyrui sausoka, nemėgsta- ar galima pakeisti kiauliena? ji man labiau pasiekiama (kainos atžvilgiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 16 vasario 2012 - 17:47
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2012 02 16, 17:46)
aš dar klausimėlį iš praėjusios temos turiu:
o Kijevo kotletui tik vištienos krūtinėlė tinka? man ji gal ir nieko, bet vyrui sausoka, nemėgsta- ar galima pakeisti kiauliena? ji man labiau pasiekiama (kainos atžvilgiu ax.gif

as, manau, kad viskas galima, tereikia truputi fantazijos, tik, gal vietoj vien sviesto deciau kazka panasaus kaip i Astros kepsni, t.y. virta kiausini maisyta su dziovintom slyvom ir suriu/majonezu ar netgi tai ka turit sadytuve, pradedant nuo troskintu morku su svogunais, pievagrybiais ar pan. Turetu buti labai skanu, svarbiausia ta idara sumaisyti su majonezu, kad nebutu labai sausa. Cia, mano nuomone.
Atsakyti
Tinginiu cepelinus isbandziau ir as biggrin.gif ivertinimas teigiamas biggrin.gif ypac vaiku ax.gif na o suaugusiuju g.gif mes tradicinaiai zmones,mums labiau iprasti patnka :)9tiesa dariau su kiauliena)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo areida: 17 vasario 2012 - 19:54
QUOTE(areida @ 2012 02 17, 20:54)
Tinginiu cepelinus isbandziau ir as biggrin.gif ivertinimas teigiamas biggrin.gif ypac vaiku ax.gif na o suaugusiuju g.gif mes tradicinaiai zmones,mums labiau iprasti patnka :)9tiesa dariau su kiauliena)

o sakykit man nesusipratelei blush2.gif manu kruopas deti taip kiek reik saukstu i mase ar kose isvirus?,man paprastai kas su varske tai tokia pliurza gaunasi kad net bijau bandyti ax.gif
Atsakyti