Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėk su ''Pu Erh'' arbata

Sveikos mergaites,

Nusipirkau ir as sitos arbatytes. Kazkokiu dietu nesilaikau, tiesiog ziuriu ka dedu i burna, tad ir sis variantas manau nepamaisys. Kaip tycia siandien apsiedziau i vakara, tas nelemtas pms zudo mane sad.gif Tad sedziu dabar su puodeliu ir tikiuos, kad isgerus apsiedimo pozymiu neliks is karto lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai jau neskani, o kai suzinojau jos gaminimo buda, tai visai fui...
Atsakyti
Tai vat, rašiau čia anksčiau, kad prisijungiu prie gerančių pu-erh smile.gif tiesą sakant pirmąjį mėnesį gėriau kiekvieną dieną po kelis puodukus ir nieko nenumečiau. Aptingėjau, pradėjau gerti rečiau, kartą į dieną, o dabar jau geriu labai retai, kelis kartus per savaitę. Atsistojau ant svarstyklių, nes jaučiu kaip krenta džinsai nuo užpakalio. Žiūriu minus 2 kg bigsmile.gif Nežinau ar tai arbata padėjo, bet įpročių nekeičiau. Valgiau kaip visada, ir nesveiko maisto ir alkoholio vartojau, nesportavau ir jokių dietų nesilaikiau. Tai arba tiesiog sutapimas, arba tikrai kelis kg man padėjo numest pu-erh ax.gif

p.s. labai prie jos pripratau, o skonis dabar net skanus pasidarė. Su gabaliuku citrinos tiesiog niam niam wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 21 lapkričio 2012 - 22:04
Sveikos,
Siaip esu arbatu megeja, bet sita nu tokia man neskani doh.gif
Atsakyti
Geriu sia arbatele daznai, man ji patinka nesijaucia macnumas kaip kad kai kuriu zaliu arbatu, zodziu visai man ji nieko. thumbup.gif
Atsakyti
Tikras Pu-Erch yra malonaus skonio, gal kazkiek keisto, biski primena mediena.. Geriau pries pora metu, pirm dvi dienas buvo nelabai, paskui patiko. Kai baigesi uzsieni pirkta LT nusipirkau, ir vajej koki $$$ nusipirkau, tikraja PU-Erch ne nekvepejo,... o skonis kartus kaip kazkokiu neaiskiu lapu... Pu Erch yra ko brandesnis tuo skanesnis, jis tamsus turi buti ir is Yunann... Pries savaite Baltarusijoj nusipirkau blyna ir sveriamos, valio vel geroji, o ta slasta ka Lietuvoj pirkau ismeciau i siukslyne.. Beje kai pries pora metu geriau buvau tikrai suplonejus, nezinau ar del arbatos ar ne bet tuo tarpu tikrai buvo rezultatas...
Atsakyti
Man tai sunku pasakyt gera arbata ar ne, nes esu pirkus tik LT ir neturiu su kuom palygint, bet ipratau ir visai ji man nebloga smile.gif
Atsakyti
Na, kagi, geriu sia arbata jau menesi ir galiu drasiai teigti, kad ji padeda liekneti. Skonis is pat pradziu buvo slykstus, bet kai pripranti, tai tiesiog negali be jos nei dienos. thumbup.gif Manau, ji slopina apetita, greitina medziagu apykaita, valo organizma. Bet nereiskai, kad valgai kiek nori, geri ta arbata ir liekneji, tiesiog, si arbata puikus priedas kada derini mityba. Beja, dabar Norfoje Presto arbatom 30proc.nuolaida mirksiukas.gif As geriu Presto.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Pradejau ir as neseniai vel draugauti su "Pu-erh", kadangi anksciau ji man visai padedavo liekneti ax.gif

Nusipirkau paprasciausia "Presto firmos Pu-erh rudam pakely. Geriu po 2 litrus, vakarais po 8 val. nevalgau. Kitu laiku - maisto nesziuriu, neriboju. Sveriuosi ir matuojuosi apimtis.

Po 4 dieneliu tokio nesudetingo rezimo su Pu-erh rezultatai tokie:
- 1,3 kg ir - 4cm (nuo visu vietu po truputi) bigsmile.gif

Gersiu toliau rolleyes.gif

Zinoma, si arbata turbut ne visiem padeda liekneti beveik be jokiu pastangu, bet pabandyti pora sav. pagerti manau verta, o tuomet jau matosi, padeda jums ar ne, jeigu kg ir ypac apimtis matuojates ir sekate ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leidana: 17 sausio 2013 - 21:03
QUOTE(Vestne @ 2012 11 16, 23:25)
Labai jau neskani, o kai suzinojau jos gaminimo buda, tai visai fui...


kas per gaminimo budas? g.gif papasakok placiau 4u.gif
Atsakyti
Aš ją per dieną po 5 puodelius išgeriu, tai medžiagų apykaita tikrai nesiskundžiu, nors anksčiau tai labai streikuodavo, jausdavausi apsunkusi wink.gif
Atsakyti
paskaiciau mergaites,kad jus geriat arbatele,uzplikinta is vakaro.a va sito straipsnio apacioj rasoma,kad negalima ,ir priezastis to parasyta
http://chayiorg.blog...uer-pu-erh.html
Atsakyti