Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

QUOTE(Klim @ 2006 04 22, 16:41)
Teorijos testas Regitroje ne sudėtingesnis už tuos, kuriuos galima įsigyti Maximoje, kas neišlaiko, tai tikriausia dėl to, kad supanikuoja. Laiko, skirto testui atlikti, yra per daug, ir per tą laiką spėji ne tik atsakyti į visus klausimus, bet ir pertaisyti kur reikia ir kur ne  biggrin.gif
Aš teoriją laikiausi eksternu. Dabar va mokausi vairuoti... Liko tik vienas važiavimas, bet prašysiuos papildomai, vieną kartą tai tikrai, gal ir daugiau. Aikštelėje egzaminą išlaikysiu, man gerai visi manevrai išeina, o mieste dar sunkoka. Instruktorius sako, kad mašiną valdau gerai, bet jaučiasi, kad stresuoju, pasimetu. Tai va, liko persilaužti psichologiškai. Balandžio 29 užsirašiau į egz.



as irgi teorija islaikiau eksternu dar gruodzio men,sakyciau tikrai laiko per daug, spiejau nuo to galvojimo teisingus atsakymus i neteisingus istaisyt doh.gif praktika budama nescia taip ir nesiryzau eit laikyt lotuliukas.gif kolkas turiu bedu aiksteleje ax.gif o mieste varau,nieko nebijau.Ir Regitroj manau svarbiausia aikstele (na kam kas sunkiau atrodo), nes neislaikai aiksteleje-ir i miesta neileis.Mieste man atrodo lengviau,varai ir tiek, geriausia laikyt kai kamsciu tu nera dideliu, kai masinu ne taip daug lotuliukas.gif Kai laikysiu registruosiuos kokiam 6dieniui is pat ryto,kol dauguma dar miega lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As teorines paskaitas jau atlankiau, visus kiek reikia privalomus vaziavimus pravaziavau, bet oi kaip nedrasu eit laikyt blush2.gif
Vis galvoju: ai, pasimokinsiu dar ir taip vis atidelioju blush2.gif
Atsakyti
Shalimar, patariu eiti į Autoklasę (www.autoklase.lt). Ten eksternu kainuoja 650 Lt. Man ten patinka. Beje, jei tikrai eisi šią savaitę, parašyk man į až, aš tau savo pavardę parašysiu. Pasakysi kad aš patariau - man nemokamai bus galima papildomai pasivažinėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klim @ 2006 04 23, 19:45)
Shalimar, patariu eiti į Autoklasę (www.autoklase.lt). Ten eksternu kainuoja 650 Lt. Man ten patinka. Beje, jei tikrai eisi šią savaitę, parašyk man į až, aš tau savo pavardę parašysiu. Pasakysi kad aš patariau - man nemokamai bus galima papildomai pasivažinėti smile.gif

Klim, as jau uzsiregistravau autoakademija.lt, ten eksternu 500 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(waidoolka_ @ 2006 04 19, 16:41)
Oa vat as jau prieš kokius pora metu teoriją išsilaikiau, tik vat praktiškai viska atlikt kažkodel man trūksta ryžto, bet tikiuosi iki rudens užbaigt tuos cirkus doh.gif


Pas mane ta pati situacija . doh.gif Bet as jau vazineju .Jau vel 6 vairavimo pamokas pravazinejau ,esu labai neatidi doh.gif sunkei sekasi ir zenklus sekt ir gatve stebet kad kur neilekt doh.gif ,aikstele lyg nieko. g.gif
Gal kuri zinot ,kokia eile praktiniam vairavimui. g.gif Savaite ar dviem eina i prieki a.Gal kuri Jasucio mokykloj mokinates. g.gif
Atsakyti
Islaikiau teorijos egzamina 4u.gif ax.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neriuke @ 2006 05 27, 20:53)
Islaikiau teorijos egzamina  4u.gif  ax.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif



Sveikinu!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Man dar liko 2 savaitės kursų ir tada irgi laikysiu bigsmile.gif Ti kad aš esu tokia tinginė,kad tuos kursus lankau, hmmm, kaip čia pasakius, kas antrą paskaitą.... blush2.gif Turiu, tiesa namie, kompe tuos visus testus ir t.t. ir juos spręsdama ir tikrindama, nustebau, kad yra klausimų su keliais teisingais atsakymais doh.gif va čia jau galėsiu užstrigt per egzą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Neriuke @ 2006 05 27, 20:53)
Islaikiau teorijos egzamina  4u.gif  ax.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif


O as jau vakar ir praktini egzamina islaikiau. blush2.gif is pirmo karto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knooopke @ 2006 05 28, 08:33)
O as jau vakar ir praktini egzamina islaikiau. blush2.gif  is pirmo karto. 4u.gif



Labai labai saunuole! 4u.gif sveikinu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Visus kursus as jau praejau, tik vairavimo, deja, neislaikiau... schmoll.gif
Taigi ieskau kokiu privaciu instruktoriu kontaktu - geriausia, kad butu su tokiom masinytem kaip Regitroj (astra arba polo). Gal galit kas ka parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(Renciūtė @ 2006 05 29, 22:14)
Sveikutes  smile.gif 
Visus kursus as jau praejau, tik vairavimo, deja, neislaikiau...  schmoll.gif 
Taigi ieskau kokiu privaciu instruktoriu kontaktu - geriausia, kad butu su tokiom masinytem kaip Regitroj (astra arba polo). Gal galit kas ka parekomenduoti?

Gali pasiskambinti i Zukausko firma, as ten irgi papildomai mokiausi, instruktoriai thumbup.gif tik numeriuko neturiu, paziurek ju saite
Atsakyti
Labas visom saunuolem!!!
Net pavydas ima kiek entuziazmo pilnos esat thumbup.gif Saunuoles. O va as kazkaip nelabai degu tuo noru teises laikyt. O vyras taip viska sutvarke, kad jau pinigai sumoketi... ner kur dingti... teks laikyt. O as taip BIJAU!!!!! scare.gif
Noreciau paklaust, gal zinot, kur butu galima isigyt ta programele, ant kompo, kad galeciau namie sprestis. Nes "ant popieriaus" bilietus turiu, bet visai ne tas. Labai labai reikia. O gal kas turejot, jau issilaiket ir nebereik? Perpirkciau. Tikrai labai reik. Nes i kursus eit neiseina. Neturiu kur mazutes palikt. O vyras dirba dirba ir dar karta dirba.
PADEKIT KAS GALIT...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 05 birželio 2006 - 19:33