Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 117 tema

QUOTE(ausryte.b @ 2012 03 21, 23:05)
stiklą būtinai dėkit.


O kodėl taip jau būtinai? cool.gif Čia amžina diskusija - dėti stiklą ar ne, ir šiaip jau iš tiesų siuvinėtus darbus reikėtų rėminti be stiklo, nebent nusveria tokie motyvai kaip nešvarios rankos biggrin.gif Pas mane namuose irgi pilna nešvarių rankų, bet kažkaip siuvinėtų darbų jos neliečia, ir nei vienas be stiklo rėmintas darbas dar nėra nuo nieko nukentėjęs, o atrodo daug gyviau nei po stiklu pakištas ir "išlygintas".

QUOTE(lauramedis @ 2012 03 21, 23:07)
Gal is labai arti fotkinau smile.gif Is toliau vaizdas daug ryskesnis.


Tai ir fotografuok iš toli biggrin.gif Atsistok toliau nuo darbo ir pritrauk su fotoaparatu taip, kad darbas užimtų visą ekraną, tada ne tai bjauriai atsispindės blykstė.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 03 21, 20:08)


nuostabios aguonos!
Atsakyti
Gerai, po darbo patvarkysiu fotiką ir pabandysiu sukelt geras nuotraukas. Galėsiu ir dar vienu leopardu pasigirti smile.gif Pabaigtas, įrėmintas, bet vis ranka nekyla kažkam padovanoti... blush2.gif Ir namie vietos nepritaikau, tai kol kas guli spintoj. Iki.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 03 22, 01:19)
Skrebuke Irma Aguonos nuostabios  thumbup.gif kaip tapytos  smile.gif

internete radau tik toki ireminimo buda  ax.gif

user posted image

dekoju uz ivertinimus aciuks.gif
o del ireminimo....tai pavaizduotas sis yra ant kit'o pakuotes, bet man nelabai patinka toks variantas. Galbut zalsvas paspartas labiau tiks, juk tai kontrastinga spalva prie raudonos tai tokiu budu auguonu raudonumas dar labiau isryskes. Ir pats remas toks 'Made in China' plastikinis man schmoll.gif nors tamsus manau tinka bet labiau medienos.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 03 22, 16:27)
dekoju uz ivertinimus  aciuks.gif
o del ireminimo....tai pavaizduotas sis yra ant kit'o pakuotes, bet man nelabai patinka toks variantas. Galbut zalsvas paspartas labiau tiks, juk tai kontrastinga spalva prie raudonos tai tokiu budu auguonu raudonumas dar labiau isryskes. Ir pats remas toks 'Made in China' plastikinis man  schmoll.gif  nors tamsus manau tinka bet labiau medienos.

necituokim nuotrauku blush2.gif
Atsakyti
user posted image

čia visos nuotraukos kartu smile.gif
Atsakyti
Na, gal dabar truputi geriau bus?

user posted image

user posted image

O cia tas, su kuriuo nesiryztu issiskirti smile.gif

user posted image

Ir dar vienas, nedidelis

user posted image

Nu atleiskit, bet fotografe is manes vis tiek nekokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2012 03 22, 20:41)
Na, gal dabar truputi geriau bus?


Nu atleiskit, bet fotografe is manes vis tiek nekokia doh.gif

db gerai atrodo,nu fantastika,saunuole thumbup.gif afrikos motyvas saunus,patinka man tokie,katukas isvis nerealus mirksiukas.gif afrikieciui verkiant reikia pasporto tongue.gif nes ziurint truksta kazko ax.gif rudas butu super ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 kovo 2012 - 18:50
Kačiukas su kuriuo išsiskirti negali, super thumbup.gif
Ir afrikietė puiki, tik kažkokia blankoka... ryškumo trūksta man g.gif
Atsakyti
Sobieska - nagi puikiai! Labai patiko thumbup.gif

O kas čia yra? Daiktas atsisėdimui, ar jis gerokai mažesnis - nelabai suprantu dydžio rolleyes.gif
Atsakyti
Man Sobieskos "daiktas" į krepšelį panašus su paminkštintu dangčiu g.gif
Spėjam kas ten iš tikro biggrin.gif , kokių dar variantų. Paskui Sobieska pati atskleis, ką čia sumeistravo biggrin.gif
Lauramedi- noriu paklaust- iš kur imi schemas savo darbams?
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 03 22, 19:58)
Man Sobieskos "daiktas" į krepšelį panašus su paminkštintu dangčiu  g.gif
Spėjam kas ten iš tikro  biggrin.gif , kokių dar variantų. Paskui Sobieska pati atskleis, ką čia sumeistravo  biggrin.gif
Lauramedi- noriu paklaust- iš kur imi schemas savo darbams?

www.igolki.net
Atsakyti