Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 117 tema

QUOTE(lauramedis @ 2012 03 22, 23:12)
www.igolki.net

swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif ten juk nekokybiskos schemos,kitaip tariant pragonai.o tu gal pagal jau issiuvinetus darbus schemas imi ,ar ekspromtu kas patinka.

aisku nesigincysiu kai kur schemos grazios,bet yra ir visiskai nevykusiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 kovo 2012 - 21:32
Tikrai? Net nezinojau blink.gif As ziuriu, kodel man nevisada iseina taip kaip nuotraukoj, kartais net spalvos neatitinka. Renkuosi is akies, man patinkancias. Tiesa sakant, pagrinde is ten ir imu, nes daugiau nelabai ieskojau. O is kur jus?
Atsakyti
Nueik į schemų paieškos temą- ten 1 psl tieeek nuorodų į geras rasi. Vat kodėl man ir pasirodė, kad ir BS trūksta ir ryškumo nėr- įtariau, kad schemos bus iš igolki. Ten jos daromos tiesiog kažkokia papigiava programa daug darbo neįdedant. Tad būna tokių baisių rezultatų, kad ojojoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 03 22, 16:49)


eina sau,koks grazus kasikiokas...as i toki savo siuvinejimus susimesciau...pasaka...

QUOTE(lauramedis @ 2012 03 22, 17:41)
Na, gal dabar truputi geriau bus?

tu tikra tigru fane biggrin.gif eina sau,kiek darbelio ideta thumbup.gif
Atsakyti
Aha, man patinka kaciu gimine biggrin.gif Dabar prisiminiau, kaip karta stipriai nusivyliau "igolki" - issirinkau paveiksla su dviem japonem, nuotrauka buvo be galo grazi, spalvu apie 40 doh.gif , tiek dirbau, o rezultatas isejo apverktinas verysad.gif
Atsakyti
Matai kaip gerai, kad pas mus atklydai savo projektus parodyti. Dabar žinosi kaip atsirinkt kas gera kas ne mirksiukas.gif - turi abejonių dėl schemos- iš karto klausi. O tada jau ramiai grožius gamini biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai, gerai kad pagaliau uzejau drinks_cheers.gif
Jei nesunku, imeskit man, naujokei, schemu paieskos nuoroda. O ka reiskia BS?
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 03 22, 19:49)


Laaaaabai patiko, šaunu thumbup.gif

QUOTE(lauramedis @ 2012 03 22, 20:41)
Na, gal dabar truputi geriau bus?


Įrėmintas visai nieko žiūrisi, bet jei to kur dabar siuvinėji katuko ir realybėj toks blankus vaizdelis, gal verta mesti tą reikalą ir paieškoti kokybiškos schemos. Nes siuvinėji tai tikrai gražiai - kryželiai lygūs, sugulę į vieną pusę.

QUOTE(lauramedis @ 2012 03 23, 08:37)
Tikrai, gerai kad pagaliau uzejau drinks_cheers.gif
Jei nesunku, imeskit man, naujokei, schemu paieskos nuoroda. O ka reiskia BS?


Schemų paieškos tema- čia.
Paaiškinimas, kas yra atbulinis dygsnis (BS) - čia.
Atsakyti
Matot, as jau tokia - jei kazka pradejau, butinai turiu pabaigti, netgi jei matau, kad rezultatas bus nekoks. Be to, jau ne tiek daug ir liko. Na, pasirodysiu, kai pabaigsiu ir ireminsiu, gal ir visai nieko bus.
Atsakyti
Pumpurėlis, rasiux mano bloge matosi vienoj nuotraukoj pradarytas kašikiokas...tai yra krepšelis 17 cm.aukščio ir 25 cm.skersmens ir tikrai paminkštintu viršum smile.gif

Ačiū, kas paminėjot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2012 03 23, 06:01)
Matot, as jau tokia - jei kazka pradejau, butinai turiu pabaigti, netgi jei matau, kad rezultatas bus nekoks. Be to, jau ne tiek daug ir liko. Na, pasirodysiu, kai pabaigsiu ir ireminsiu, gal ir visai nieko bus.

thumbup.gif tiek padarius,as irgi jau negaleciau mesti ir daryti kita schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 03 22, 17:49)
][img]

kaip visad thumbup.gif atrodo toks nesudetingas motyvas o tobulai panaudotas 4u.gif

QUOTE(lauramedis @ 2012 03 22, 18:41)
Na, gal dabar truputi geriau bus?

O cia tas, su kuriuo nesiryztu issiskirti smile.gif

procesas super 4u.gif
Atsakyti