Įkraunama...
Įkraunama...

Rūpinimasis kūdikiu ir savimi

Sveikos, Mamos,

Norėčiau sužinoti Jūsų nuomones, asmeninę patirtį, kaip Jums sekasi suderinti rūpinimasį kūdikiu ir savimi, kai vyro nėra šalia? (jis dirba ar dėl kitų priežasčių negali padėti)
Ar ryte nueinate į tualetą? nusiprausiate? išsivalote dantis? papusryčiaujate? ir t.t
Ar tiesiog laukiate, kol vyras grįš?

Dėkoju už Jūsų pasisakymus
Atsakyti
Mano dukrytei 4,5 men. Savimi rupintis, kai vyro nebudavo salia, sunku buvo mazdaug iki 2 men, po to jau sodindavau lelyte i gultuka, pati jau zvalgydavosi lovytej, pabudus nepradedavo iskart bliauti, tai viska spedavau, ypac kai ji ryte nusprendzia ilgiau pamiegot thumbup.gif dabar savo reikaliukus tvarkausi kai mazoji zaidzia, o kartais net kai vyras yra vis dar nesuosi su savim gultuke i vonia, aisku butinai pavalgiusia ir issimiegojusia rolleyes.gif jai ten idomu, zvalgosi, o as sau ramiai galiu issimaudyt, vonioj pagulet, nesiklausydama is kambario vis sklindancio 'nu pakentek pakentek tuoj ateis mamyte' arba 'oi jau mazyte nori paziuret ka mamyte daro' doh.gif lotuliukas.gif
Zodziu labai greitai savaime ivyksta tas prisitaikymas mamytes ir lialiuko rezimu 4u.gif
Atsakyti
Buna, kad mano vyras isvaziuoja ryte, o grizta velai vakare, tai jau ipratau vezimeli veziotis su savim i vonia, virtuve ir t.t. (sunelis kedute jau isaugo). Retkarciais palieku viena kambaryje ant grindu, bet tik kokiai minutelei, nes bijau, kad nesugalvotu kokiu pavojingu zaidimu. Kartais pavyksta ir lovyteje ilgesniam laikui palikti, bet dazniausiai ima rekti pamates, kad iseinu is kambario doh.gif

Is tiesu, mazdaug nuo 8 menesiu gana sunku pasidare tomis dienomis, kai vyras velai grizta: namie apsitvarkyti sudetinga, rankdarbius is viso apleidau, nes sunelis ima ant galvos lipti, kai pamato, kad ka darau doh.gif
Atsakyti
O man buvo sunku tik pirmas 3 savaites (dabar 2 men), po to kaip ranka nueme visus vargus... cool.gif
Ir papusryciauju,ir nusiprausiu,ir namus kas diena isblizginu, rubus lyginu ir pienuka kas tris valandas nusitraukiu, ir pietus vyrui padarau,o kai jis isvaziuoja - ir ismaudau, ir uzmigdau...pilnai galeciau visiskai viena tvarkytis, tik per salcius negalejau iseit maisto apsipirkt ax.gif
man aisku pasiseke, kad maziukas nepiktas, man leidzia visus darbus nudirbti thumbup.gif
Atsakyti
Pirmus puse metu man pavalgyti prabanga budavo, ka jau kalbeti apie pagulejima vonioje blush2.gif biggrin.gif Dusas per dvi minutes nebent ir viskas... Vyras dirba naktineje pamainoje, grizes eina miegoti, atsikeles pora valandu namie tepabuna, tad praktiskai visa laika viena budavau su tikrai nemazai demesio reikalaujanciu kudikiu smile.gif Dabar jam jau beveik 10 menesiu ir galiu pasakyti kad darosi siektiek lengviau (tfu tfu tfu), aisku kai pasiskaitau kaip kiti vaikus augina kartais nesitiki kad tiek visko speti galima, kad kudikiai tokie ramus buna, bet po truputeli pavyksta siektiek daugiau laiko skirti ir sau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurute @ 2012 02 12, 18:24)
Mano dukrytei 4,5 men. Savimi rupintis, kai vyro nebudavo salia, sunku buvo mazdaug iki 2 men, po to jau sodindavau lelyte i gultuka, pati jau zvalgydavosi lovytej, pabudus nepradedavo iskart bliauti, tai viska spedavau, ypac kai ji ryte nusprendzia ilgiau pamiegot  thumbup.gif  dabar savo reikaliukus tvarkausi kai mazoji zaidzia, o kartais net kai vyras yra vis dar nesuosi su savim gultuke i vonia, aisku butinai pavalgiusia ir  issimiegojusia  rolleyes.gif  jai ten idomu, zvalgosi, o as sau ramiai galiu issimaudyt, vonioj pagulet, nesiklausydama is kambario vis sklindancio 'nu pakentek pakentek tuoj ateis mamyte' arba 'oi jau mazyte nori paziuret ka mamyte daro'  doh.gif  lotuliukas.gif
Zodziu labai greitai savaime ivyksta tas prisitaikymas mamytes ir lialiuko rezimu  4u.gif

Pritariu thumbup.gif mums jau 7 menesiai,ir as taip pat pripratau nestis maze su savimi,ten kur reikia kazka daryt...tik jau paplanuoju,kokius tada reikia darbus nuveikt,kad per daug neatitrauktu nuo dukrytes ir ji nepasijaustu atstumta smile.gif tad didesnius reikalus ,tvarkau kai dukryte miega arba buna nuotaikoj ir pati sau cirskia lovyteje su zaislais biggrin.gif
Atsakyti
Man tai nelabai iseina ka padaryti kai nera vyo namie. Jis pas mus toks rankinukas, kad reikia ji nesioti, su juo zaisti. Vienas ir 5min nepabuna smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mums trys savaitės. vyras dirba iki vakaro, bet aš spėju padaryti daug darbų, kai mažylė miega. (maždaug tris val.) Tada ji atsikelia, pavalgo, persirengia ir dažniausiai vėl miega smile.gif o jei ne, tai jau irgi vienos nelabai paliksi smile.gif
Atsakyti
savaji ir nesiojuosi visur, nes negaliu palikti kai girdziu kai jis verkia, ar zyzia...mania tai varo isproto doh.gif daba jam 8men..tai labai reikalauja demesio,gyvenu su broliu,,tai jis pasaugo, bet priekaistauja,,,,labai jau nenoriai tai daro,,,nes maniskis zyzia, viska ima,klaviatura spaudo,jei ant keliu pasisodini doh.gif sunku vienai pritariu drinks_cheers.gif reikia pagalbos bet kai paprasai pvz.mamos tai ta uzsikasius ir darbais,,,tai taip jau sunku ko priprasyti...ateina naktis tik tada gali kazkur issilieti,,,pasiskaitineti taip gera buna, ramu iki ryto biggrin.gif ir vel tada vargelis ax.gif
Atsakyti
mums yra mėnuo su trupučiu, viską spėju ir pavargyti ir nusiprausti ir šeimai pietus padaryti ir prie kompo pasėdėti... pabunda pavalgo ir dairosi i visas puses... o ko jam rekti kai sausas ir pavalgęs? na vonioje nepaguliu nes baime kazkokia vistiek yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indvai: 05 kovo 2012 - 14:32
pirma menesi butu buve vienai sunkoka, bet vyras buvo tikras isigelbejimas, viska dare kas reikalinga, as galejau ilsetis, nes nakti pamiegot galedavau po 2-3 val, tai diena nieko nevaliodavau, juolab kad ir pasedet neidavo per skausmus atitinkamu vietu verysad.gif kai pavykdavo koki darbeli nudirbti, jausdavausi labai laiminga biggrin.gif dabar spejam viska ir visur thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(imbierinis_sausainis @ 2012 02 12, 17:57)
Sveikos, Mamos,

Norėčiau sužinoti Jūsų nuomones, asmeninę patirtį, kaip Jums sekasi suderinti rūpinimasį kūdikiu ir savimi, kai vyro nėra šalia? (jis dirba ar dėl kitų priežasčių negali padėti)
Ar ryte nueinate į tualetą? nusiprausiate? išsivalote dantis? papusryčiaujate? ir t.t
Ar tiesiog laukiate, kol vyras grįš?


Dėkoju už Jūsų pasisakymus


lotuliukas.gif Negi kazkas laukia vyro iki 17-18 val ir iki to laiko nenueina i WC?
Visada spedavau ir savim pasirupint, ir vaiku, ir valgyt pagamindavau, susitvarkydavau jei reikejo, ir pailsedavau prie kompo ar tv.
Dabar vaikui 1.7 metu, tai spet viska sunkiau - viskas idomu, visi stalciai iskraustyti, negali nusisukti kartais nei minutei biggrin.gif Bet vistiek skiriu laiko sau.

Manau visada galima nors minimaliai susitvarkyt - nusipraust, susiskuot, apsirengti normaliai. Negaleciau visa diena buti susivelusi ir nesipraususi, juk ir i lauka su vezimu eini, ir vyra norisi pasitikti padoriai atrodant, o ne su riebaluotais plaukais ir chalatu biggrin.gif Bet svarbiausia aisku kad susitvarkiusi patinki sau, net nuotaika geresne buna smile.gif
Atsakyti