Įkraunama...
Įkraunama...

Rūpinimasis kūdikiu ir savimi

Sveikos, kai dukrytei buvo 1 menuo vyras pradejo isvazineti i komandiruotes ir gryzta tik savaitgaliais. Iki 3 menesiu mazyle kamavo pilvuko skausmai. Buvo tikrai labai, labai sunku. Ji nuo ranku nenueidavo, o daznai ir ant ranku verkdavo, reikedavo supuoti. Viena visai nebudavo. I tualeta eidavom kartu. Kai eidavau i dusa, mazyle guledavo autokedutej vonios kambaryje ir verkdavo. Valgyt darydavau velai vakare, kai ji uzmigdavo. Diena visai nemiegodavo. Buvo sunku, verkdavo ir ji, ir as kartu, kartais atrodydavo, kad daugiau nebegaliu. Bet istveriau, susitvarkiau. Musu didzioji problema buvo pilvuko diegliai. Nuo 4 menesiu pradejo dantukai dygti. Dukryte buvo irzli, taciau buvo zymiai lengviau. Dabar jai 7 menesiai ir tetuka matome tik savaitgaliais. Taigi, viskas imanoma. + gyvenam ne Lietuvoje ir pagalbos is seneliu neturejom. smile.gif
Atsakyti
speju pasidaryti kas svarbiausia- pavalgyti, nusiprausti, padaryti valgyt (kartais). gal pasidaryciau daugiau, jei zinociau ka diena veiksiu. buna, suguza viena drauge su vaikais, kt drauge kviecia i kavine, dar geras oras sumaiso grizti namo... 4u.gif
Atsakyti
Man pasisekė, kad mažylė nuo pat gimimo buvo rami, gerai miegojo. Tai viską puikiai suspėdavau. Pirmas savaites kūdikis tik valgė ir miegojo, paskui pradėjo domėtis pasauliu ir jai buvo visai smagu stebėt kaip mama po namus su šluota prasineša. Rankdarbiais pradėjau rimčiau užsiiminėt kai buvo gal pusmečio ir ji priprato, kad mama nuolat į siūlus įsisukusi, galiu palikti ant spintelės ir nieko neima. Tėtis vasarą tik pernakvot grįžta, žiemą kiek dažniau galėjau mažę įtaisyt tongue.gif . Kada namus tvarkė tai nelabai prisimenu, o valgyt per 4 bendro gyvenimo metus gal 2 kartus darė. Tiesiog mes tokia seno sukirpimo šeima: yra vyriška ir moteriška teritorija ir nelendam vienas į kito daržą.
Atsakyti
Mano mažasis nuo mėnesio pradėjo labai trumpai miegot dienomis, tai tikrai mažai ką pavyksta nuveikt.. Dantis valausi kai keičiu sauskelnes,visa kita kai kelias minutes pasėdi gultuke arba kai miega.. tai ir gaunas tik tiek kad nusiprausi, kazka suvalgai, sutvarkai skalbinius ..
Atsakyti
Pas mus auksinis laikas buvo iki 5 mėn kažkur, nes po to vaikas labai judrus ir aktyvus pasidarė, vartaliojasi kaip pašėlusi, jau nenueisi paguldžiusi ant sofos, kad ir labai plačios... schmoll.gif Taip kad tampausi dabar visur su manimi vibro kėdutėje, tik problema: ne visada yra saulelei noro joje gulėti mirksiukas.gif Manau su laiku bus sunkiau ir sunkiau, prasideda pavojingas laikas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(imbierinis_sausainis @ 2012 02 12, 17:57)
Sveikos, Mamos,

Norėčiau sužinoti Jūsų nuomones, asmeninę patirtį, kaip Jums sekasi suderinti rūpinimasį kūdikiu ir savimi, kai vyro nėra šalia? (jis dirba ar dėl kitų priežasčių negali padėti)
Ar ryte nueinate į tualetą? nusiprausiate? išsivalote dantis? papusryčiaujate? ir t.t
Ar tiesiog laukiate, kol vyras grįš?

Dėkoju už Jūsų pasisakymus

sveikos mamos,
mano dukrytei menuo,tai kaip ji priprato prie ranku,kad mane jau baugina ta mintis,kad nieko negalesiu pasidaryti namie,kartais net i vc kartu einu verysad.gif galiu valgyt padaryt,kai ji miega ir tai per kelis kartus.man tikrai sunku,turim supynytes,bet ir ten nelabai nori suptis verysad.gif o vyras gryzta vakare,ir as labai bijau,kad nepradetumem pyktis,nes vakare ji daug verkia ir as bunu pavargusi ir jis..
Atsakyti
QUOTE(gintarePrac @ 2012 05 16, 14:22)
sveikos mamos,
mano dukrytei menuo,tai kaip ji priprato prie ranku,kad mane jau baugina ta mintis,kad nieko negalesiu pasidaryti namie,kartais net i vc kartu einu verysad.gif galiu valgyt padaryt,kai ji miega ir tai per kelis kartus.man tikrai sunku,turim supynytes,bet ir ten nelabai nori suptis  verysad.gif  o vyras gryzta vakare,ir as labai bijau,kad nepradetumem pyktis,nes vakare ji daug verkia ir as bunu pavargusi ir jis..

Vakar paskaitėlėje psichologė kalbėjo, kad iki metų vaikai negali ir nemoka manipuliuoti, ta prasme kad specialiai prašytųsi ant rankų, tiesiog jiems natūraliai reikia to artumo, kontakto su tėveliais rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai siaubingai sunku verysad.gif reikalas tame, kad kol buvo visai kudikelis -istisai ant (.) kabodavo - turedavau na gal 15 -20 min laisvas ir vel reikalaudavo savo (.). diena nuo gimimo daug budraudavo, miegodavo trumpai po 20-30 min. soskes neimdavo, o ciulpti labai noredavo ir reiklaudavo savo (.). Laimei pirmas menuo su tetuku, po to gelbejo vaikjuoste kai isirisdavau prie saves ant (.) ir visur vaiksciodavau.

dabar blogai, nes ropineja, o ant ranku nelabai nori buti. Namie remontai, ant betonu gyvenam, vaikas ritinejas ant betono - keliukai nuzulinti, delniukai pastoviai purvini, praustis nesiduoda, ogi ir betono neisvalysi doh.gif Galvojau isklosiu puzlemis kambarius - bet iniko draskyti ardyti tas detales - ziurek susikiso jau kokia detale i burna ir kereblina keturiom. Beviltiskas reikalas su jom, nes isardo viska momentaliai.. verysad.gif

Nezianu, skaitau vaikas ir geras, visas naktis be jokiu klykimu iki sios dienos ismiegojom. bet siaip sunku ji priziureti... ir dar vienai, nes teveliui darbu daugiadienes kai prasideda - tai iseina kai mazius miega ir grizta, kai jau miega. O visas kruvis dienom man tenka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2012 05 27, 22:40)
Galvojau isklosiu puzlemis kambarius - bet iniko draskyti ardyti tas detales - ziurek susikiso jau kokia detale i burna ir kereblina keturiom. Beviltiskas reikalas su jom, nes isardo viska momentaliai.. verysad.gif



ne į temą, bet parašysiu, kad tas puzles galima suklijuoti lipnia juosta (tik ne permatoma, o kokia pilka, tokia tvirtesne) "blogojoj pusėj"..Mes taip buvom suklijavę, kad vaikai pastoviai neardytų ir negriaužtų, puikiausiai laikėsi..Aišku, paskui jau nuplėšus, vaizdas nekoks, nebepanaudosi gražiai kažkur tų dalių, bet jeigu tik kloti ant žemės, tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2012 04 10, 19:26)
Sveikos, kai dukrytei buvo 1 menuo vyras pradejo isvazineti i komandiruotes ir gryzta tik savaitgaliais. Iki 3 menesiu mazyle kamavo pilvuko skausmai. Buvo tikrai labai, labai sunku. Ji nuo ranku nenueidavo, o daznai ir ant ranku verkdavo, reikedavo supuoti. Viena visai nebudavo. I tualeta eidavom kartu. Kai eidavau i dusa, mazyle guledavo autokedutej vonios kambaryje ir verkdavo. Valgyt darydavau velai vakare, kai ji uzmigdavo. Diena visai nemiegodavo. Buvo sunku, verkdavo ir ji, ir as kartu, kartais atrodydavo, kad daugiau nebegaliu. Bet istveriau, susitvarkiau. Musu didzioji problema buvo pilvuko diegliai. Nuo 4 menesiu pradejo dantukai dygti. Dukryte buvo irzli, taciau buvo zymiai lengviau. Dabar jai 7 menesiai ir tetuka matome tik savaitgaliais. Taigi, viskas imanoma. + gyvenam ne Lietuvoje ir pagalbos is seneliu neturejom.  smile.gif


Pažįstama situacija, as ir kartu su mazuoju verkdavau, viskas atrodė juodai balta. Į dušą eidavau kai vyras namo grįždavo. Bet po 4 mėn. situacija pagerėjo, dabar mažam 8 mėnesiai, tai namie darau visus buities darbus, savim ir pasirūpinti spėju, bet maudaus vistiek kai vyras grįžta biggrin.gif Negaliu palikt mažo, nes jis ilgai vienas nenori būti o ir šliaužioja visur.
Atsakyti
QUOTE(Sunny Day @ 2012 05 17, 11:34)
Vakar paskaitėlėje psichologė kalbėjo, kad iki metų vaikai negali ir nemoka manipuliuoti, ta prasme kad specialiai prašytųsi ant rankų, tiesiog jiems natūraliai reikia to artumo, kontakto su tėveliais rolleyes.gif

oi dar ir kaip moka, musiskis atsistoja loveleje, ziuri i mane ar i vyra ir kaso veiduka, zino, kad paimsim doh.gif
O siaip, speju daug maz visur, ir i dusa, ir namus sutvarkyt, valgyt padaryt, su vaiku lauke pabut ir dar kartais tete is darbo pasitikt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wixxxx @ 2012 06 09, 08:44)
oi dar ir kaip moka, musiskis atsistoja loveleje, ziuri i mane ar i vyra ir kaso veiduka, zino, kad paimsim doh.gif

Bet jam to natūraliai reikia, jis ne manipuliuoja, nes tik nuo metų pradeda suvokti jog tai galima ir gudrumu pradėti daryti mirksiukas.gif
Atsakyti