Įkraunama...
Įkraunama...

Rūpinimasis kūdikiu ir savimi

Kad ir labai geras ir ramus vaikas, bet nelabai išeina visus norimus darbus nudirbti. Vis galvoju, kur tas laikas dingsta. Bet kita vertus: vaikas valgo ~ 20 min ir ne vieną kartą, masažuoji ~15 min., bendrauji su juo ir pan. O kai gyveni nuosavame name, tai darbų sočiai.
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2012 04 10, 15:28)
lotuliukas.gif Negi kazkas laukia vyro iki 17-18 val ir iki to laiko nenueina i WC?
Visada spedavau ir savim pasirupint, ir vaiku, ir valgyt pagamindavau, susitvarkydavau jei reikejo, ir pailsedavau prie kompo ar tv.
Dabar vaikui 1.7 metu, tai spet viska sunkiau - viskas idomu, visi stalciai iskraustyti, negali nusisukti kartais nei minutei biggrin.gif Bet vistiek skiriu laiko sau.

Manau visada galima nors minimaliai susitvarkyt - nusipraust, susiskuot, apsirengti normaliai. Negaleciau visa diena buti susivelusi ir nesipraususi, juk ir i lauka su vezimu eini, ir vyra norisi pasitikti padoriai atrodant, o ne su riebaluotais plaukais ir chalatu biggrin.gif Bet svarbiausia aisku kad susitvarkiusi patinki sau, net nuotaika geresne buna smile.gif


drinks_cheers.gif man irgi keista girdėti, kad neįmanoma spėt dantų išsivalyt ir pan iki vakaro.. g.gif viską spėju, trys guzikiukai namie, bet sukuosi kaip voverė rate visą dieną, kiekviena minutė išnaudojama..Merginos mano jau didesnės, pačios kažkiek užsiima, tik su mažuoju sunkiau, bet ir tai, pabūna 10 min ramiai vienas, aš staigiai kažką nuveikiu, vėl kartu su juo bendraujam..paskui vėl vienas 10min, aš vėl prie darbų..taip ir nepastebiu, kaip čia rytas, čia vakaras..Ir mažesni jie buvo, ir (.) maitinami, tai tiesiog įpranti, prisitaikai.. ax.gif
Atsakyti
Kai emiau lauktis vyras gavo objekta kitame mieste,ir savaitgaliais tik gryzdavo,taip teses kol pagimdziau ir dar koki pusmeti ,susitvarkiau ir neisivaizduodavau kaip drauges sakydavo "kaip tu susitvarkai"? g.gif Tiesiog ipratau ir savaime normalu man budavo,netgi erzindavo jeigu kas ateidavo tipo padeti:))Aisku vaikas ramus buvo,jeigu budu zyzalas,neleistu naktim miegot cia kitas klausimas,o seip viska pasidarydavau:)
Atsakyti
na, vyras isejo dirbti po dvieju savaiciu tevystes atostogu. tai tokio amziaus vaikas miegojo dar beveik visa laika. tai kuo puikiausiai susitvarkydavau viska - ir i dusa nueidavau, ir pietus pasigamindavau, ir pavalgydavau, ir vakariene vyrui paruosdavau... ir namus sutvarkydavau. sunkiau pasidare, kai vaikas pradejo daugiau budraut, na, kazkur 3men. tai tada tekdavo taikyt kazkaip viska spet per viena is dienos miegeliu ( o jie tuo metu jau budavo daugiau maziau reguliarus). o jei kur eit reikedavo, o dukra gyva - tai "imesdavau" ja i manieza. ji su zaislas linksminasi, o as greit i dusa, greit susiruosiu ir keliaujam. jokiu problemu. cool.gif
Atsakyti
Na, aš viską spėdavau pirmąjį mėnesį, kai vyras buvo namuose blush2.gif t.y. nusipraust, apsitvarkyt, o valgyt vyras gamindavo..
Kai vyras išėjo darban, mama gavo atostogų, tad ji man valgyti pagamina ax.gif bet, kai reikia, tai ir pati nubėgu greitai kažką pasidaryti virtuvėje, bet nuo vaikiuko gimimo dar rimtų ,,patrovų'' neteko gaminti ax.gif blush2.gif
O visus kitus darbus kaip ir spėju apsidirbti: kartais daugiau laiko būna, kartais mažiau - viskas priklauso nuo to, kiek mažasis miega. Bet suvokiu ir tai, kad galėčiau ir daugiau, bet kol kas labai nesplėšau.. kai vaikiukas būdrauja norisi jam skirti laiką ax.gif
Atsakyti
Speju kol lelyte miega smile.gif
Atsakyti
visur visada einu su vaiku kai vyras dirba,mum jau metai bet laukiuos antro,tai pvz i dusa einu,pries save pasisodinu vaika su zaislais vonios kambariuke ir taip maudausi:) valgau,pasisodinu salia i kedute ir duodu baranke, ir taip buvo nuo pradziu,tai supynes atsinesdavau kur reikia,tai lopsi...nes kitaip apsileisi visai,nieko nenoresi...ir dar kartais paprasau kad kas pasedetu su mazium ir per 1d. susitvarkau ir plaukus,ir nagu ir t.t...viena diena per kokias 2 sav. tikrai turi buti MANO,nes kitaip numirsiu:DDDDD
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 02 12, 18:56)
O man buvo sunku tik pirmas 3 savaites (dabar 2 men), po to kaip ranka nueme visus vargus...  cool.gif
Ir papusryciauju,ir nusiprausiu,ir namus kas diena isblizginu, rubus lyginu ir pienuka kas tris valandas nusitraukiu, ir pietus vyrui padarau,o kai jis isvaziuoja - ir ismaudau, ir uzmigdau...pilnai galeciau visiskai viena tvarkytis, tik per salcius negalejau iseit maisto apsipirkt  ax.gif
man aisku pasiseke, kad maziukas nepiktas, man leidzia visus darbus nudirbti  thumbup.gif



QUOTE(Tifa @ 2012 04 10, 18:26)
Sveikos, kai dukrytei buvo 1 menuo vyras pradejo isvazineti i komandiruotes ir gryzta tik savaitgaliais. Iki 3 menesiu mazyle kamavo pilvuko skausmai. Buvo tikrai labai, labai sunku. Ji nuo ranku nenueidavo, o daznai ir ant ranku verkdavo, reikedavo supuoti. Viena visai nebudavo. I tualeta eidavom kartu. <...>


Man tokios istorijos kaip Voverytes- it is pasaku knygos... biggrin.gif o pan man kaip Tifai.. Maniskis Ir kankinamas pilvuko skausmu. Siaip jis lb geras ir kantrus, bet jautriai miega, o ir budrauja dienos metu jau ne pagal amziu... rolleyes.gif sypsos, demesio nori, I gultuka nenoriai eina... Vis viliuos, kad pageres su laiku. Maitinu pati, sunkeja ne dienom o valandom.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiizu @ 2012 09 02, 12:37)
visur visada einu su vaiku kai vyras dirba,mum jau metai bet laukiuos antro,tai pvz i dusa einu,pries save pasisodinu vaika su zaislais vonios kambariuke ir taip maudausi:) valgau,pasisodinu salia i kedute ir duodu baranke, ir taip buvo nuo pradziu,tai supynes atsinesdavau kur reikia,tai lopsi...nes kitaip apsileisi visai,nieko nenoresi...ir dar kartais paprasau kad kas pasedetu su mazium ir per 1d. susitvarkau ir plaukus,ir nagu ir t.t...viena diena per kokias 2 sav. tikrai turi buti MANO,nes kitaip numirsiu:DDDDD


Kaip as jus suprantu 4u.gif
Sakau,kad man kas bent viena para duotu laisva blush2.gif
Atsakyti
Mano vyras dirba juroje. Grafikas sakyciau vienas is geresniu - menesi dirba, menesi buna namie (nes buna ir tokiu grafiku, kur po 6 menesius namie nebuna). Kai po tevystes atostogu turejo iseiti i darba menesiui, labai bijojau, kad nesusitvarkysiu, taciau prisitaikiau. Ryte, kai pamaitinu, visuomet sunu paguldau ant lovos, iduodu zaisliuka ir guli jis 10-15 min kol as nusiprausiu, susitvarkau, kartais speju net darzoves kosei paruosti ir imesti i puoda virti.
Didziausia problema buna tuomet, kai reikia i parduotuve. Nekalbu apie keliu jogurtu ar keliu produktu pirkima. Karta i savaite reikia ir "stambiau" apsipirkti - visokie kaciu kraikai, vaisiai, darzoves, pampersai ir t.t. Taciau per kelis kartus susinesu viska i 3 auksta smile.gif
Taciau jau kai vyras namie, as galiu pamirsti visokius sunkenybiu nesiojimus smile.gif Buna man tada tikras rojus. Aisku, as taip pat svajoju apie bent jau VIENA laisva diena sau, taciau nemanau, kad ta svajone issipildys, juk visuomet visus pagrindinius darbus dirba mama, netgi kai tetis buna salia.
Atsakyti
Grafiko ir planavimo pagalba gali daug ka speti. svarbu neprisiplanuoti per daug darbu vienai dienai. Ir sistematizuoti.. ka darysi, tokie dbr laikai. Galu gale, didesnis vaikas gali trup ir paverkti, kol mama prausiasi ar kazka baigineja daryti.
Atsakyti
Viską su vaiku darau, nes vaikas ne miegalius. rolleyes.gif
Atsakyti