Įkraunama...
Įkraunama...

***Endometriozė***

QUOTE(Getter @ 2012 02 14, 13:36)
Sveikos mergytės  4u.gif




labai ačiū už įdomią info 4u.gif tikrai suintrigavo
o vaisto dozes daktaras turi paskirti ? labai įdomu ar Vilniuje rasčiau kokių daktarų kurie jau būtų susipažinę su šio vaisto poveikiu endo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2012 02 14, 13:36)
...(turint endo reiktų atsisakyti cukraus, pieno produktų ir kviečių)...


Kodel reikia atsisakyti pieno produktu??? blink.gif Pirma karta girdziu g.gif
Man gydytoja sake ir pati esu skaiciusi, kad reikia vengti nesveiko maisto ir maitintis kuo galima sveikiau ir naudoti tik naturalius produkktus. Zinoma, reikia atsisakyti cukraus ir saldumynu, bet kodel negalima pieno produktu? Man jie vienintelis issigelbejimas nuo "lomkiu" atsisakius saldumynu, pyragu ir sausainiu.......
Atsakyti
Ooo kokios idomios zinios, reikes tureti omeny. Maza ka, gal prireiks.

As irgi sveikinu visas SU SV.VALENTINO DIENA! 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(urkis @ 2012 02 14, 16:25)
Kodel reikia atsisakyti pieno produktu??? blink.gif  Pirma karta girdziu g.gif
Man gydytoja sake ir pati esu skaiciusi, kad reikia vengti nesveiko maisto ir maitintis kuo galima sveikiau ir naudoti tik naturalius produkktus. Zinoma, reikia atsisakyti cukraus ir saldumynu, bet kodel negalima pieno produktu? Man jie vienintelis issigelbejimas nuo "lomkiu" atsisakius saldumynu, pyragu ir sausainiu.......

o kaip saldainiai veikia endo? kodel negalima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ikea @ 2012 02 14, 14:41)
labai ačiū už įdomią info  4u.gif  tikrai suintrigavo
o vaisto dozes daktaras turi paskirti ? labai įdomu ar Vilniuje rasčiau kokių daktarų kurie jau būtų susipažinę su šio vaisto poveikiu endo  g.gif

Bandykit per vaisingumo klinikas klausinėti arba homeopatų/imunologų kurie gydo nevaisingumą dėl Endo ir pan ligas. Dozę paskiria gydytojas, kadangi pas man Endo 4st tai vartosiu 4,5 mg, vėliau sakė gal numažins iki 3mg. jei viskas bus gerai. Laukiu nesulaukiu starto ax.gif

QUOTE(urkis @ 2012 02 14, 15:25)
Kodel reikia atsisakyti pieno produktu??? blink.gif  Pirma karta girdziu g.gif
Man gydytoja sake ir pati esu skaiciusi, kad reikia vengti nesveiko maisto ir maitintis kuo galima sveikiau ir naudoti tik naturalius produkktus. Zinoma, reikia atsisakyti cukraus ir saldumynu, bet kodel negalima pieno produktu? Man jie vienintelis issigelbejimas nuo "lomkiu" atsisakius saldumynu, pyragu ir sausainiu.......

Na jis remiasi čia knyga Endometriosis: A Key to Healing Through Nutrition, aš dar jos neskaičiau bet planuoju įsigyti, tai daugiau galėsiu pasakyti paskaičiusi, kodėl nereikėtų vartoti pieno produktų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2012 02 14, 19:00)
Na jis remiasi čia knyga Endometriosis: A Key to Healing Through Nutrition, aš dar jos neskaičiau bet planuoju įsigyti, tai daugiau galėsiu pasakyti paskaičiusi, kodėl nereikėtų vartoti pieno produktų  unsure.gif


O sios knygos, zinoma, Lietuvoje nera? Idomu butu paskaityti ir man. Siaip manau, kad maisto produktai svarbiausia turetu buti naturalus ir kokybiski. As nepiktnaudziauju pieno produktais, bet megstu varske ir naturalia kakava, tai gal jau nepablogins situacijos...
O del gydymo, tai labai prasom pasipasakoti, koks siu vaistu poveikis smile.gif

QUOTE(ahh @ 2012 02 14, 16:36)
o kaip saldainiai veikia endo? kodel negalima?  ax.gif


Na nes hormonus labai isderina saldumynai, tas sunkina pastojima. Ir siaip is parduotuves pirkti saldumynai yra ziauriai cheminiai, o visokios chemijos prie autoimuniniu ligu reikia ypac vengti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urkis: 14 vasario 2012 - 20:44
QUOTE(Pilkos akys @ 2012 02 14, 13:42)
Sheila, labai laukiam, ką tau šiandien echo parodys ir laikom kumščius  4u.gif


zodziu.....
visas visas su sv valentino dienele, saldzios nakties, o ne ND , nes meiles manau tikrai netruksta 4u.gif 4u.gif 4u.gif

na o mes zadejom pasivaiksciot po palanga, nes vazineju i klaipeda is siauliu, tad galvojau romantiskai ... wub.gif nu zodziu, bet S nuleido ant zemes siandien 10cd, o O jau praktiskai ivykus blink.gif doh.gif nu zodziu man ir ginei akys ant kaktos blink.gif : , praktiskai sis ciklas tikrai nurasytas ND 8cd tai nors tiek , BT vakar pakritus buvo siek tiek nuo 37.1iki 36.9 siandien vel 37.0 nu zodziu mistika, vakar OT dar vaiduokliavo galvojau, kad siandien ryskes deje siandien visai tik seselis doh.gif po gines lekem namo, kad dar uztvirtint, sake dar ND siandien ir rytoj butinai. nu zodziu kita cikla jau ne 3-5cd o 1-2 cd ir neveliau , kazkaip stresas man verysad.gif nu nesitikejau , o dar siandien sviezio kraujo pasirode ,turbut O ivyko. ai nu nervai ima ir tiek doh.gif dabar jau tikrai nesitikiu nieko gero. ir isvis keisti man tie ciklai pasidare po tu NT vaiduokliu ciklo gale . dabar 3 ciklas nu keistesnio nera buve, kraujas per O , auksta BT nu zodziu .... unsure.gif per mmm krutine skauejo ,niekada nera to buve sergu nuo 12m schmoll.gif ir tik pries kelias dienas praejo skausmas, per mmm BT kilo, o nekrito , zodziu mistika , cool.gif tai kai grizom is klaipedos tai po lova ir vartomes blush2.gif svenciam valentina blush2.gif nebereikia nei romantiskos vakarienes nieko, bet sirdy kazkaip labai neramu, jutau kad kazkas bus ne taip, taip ir buvo.... tiesiog sapnavau...

grazios sventes mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2012 02 14, 20:58)
zodziu.....
visas visas su sv valentino dienele, saldzios nakties, o ne ND , nes meiles manau tikrai netruksta 4u.gif  4u.gif  4u.gif

na o mes zadejom pasivaiksciot po palanga, nes vazineju i klaipeda is siauliu, tad galvojau romantiskai ...  wub.gif nu zodziu, bet S nuleido ant zemes siandien 10cd, o O jau praktiskai ivykus    blink.gif  doh.gif nu zodziu man ir ginei akys ant kaktos  blink.gif : , praktiskai sis ciklas tikrai nurasytas ND 8cd tai nors tiek , BT vakar pakritus buvo siek tiek nuo 37.1iki 36.9 siandien vel 37.0 nu zodziu mistika, vakar OT dar vaiduokliavo galvojau, kad siandien ryskes deje siandien visai tik seselis  doh.gif  po gines lekem namo, kad dar uztvirtint, sake dar ND siandien ir rytoj butinai. nu zodziu kita cikla jau ne 3-5cd o 1-2 cd ir neveliau , kazkaip stresas man  verysad.gif  nu nesitikejau , o dar siandien sviezio kraujo pasirode ,turbut O ivyko. ai nu nervai ima ir tiek  doh.gif  dabar jau tikrai nesitikiu nieko gero. ir isvis keisti man tie ciklai pasidare po tu NT vaiduokliu ciklo gale . dabar 3 ciklas nu keistesnio nera buve, kraujas per O , auksta BT nu zodziu ....  unsure.gif per mmm krutine skauejo ,niekada nera to buve sergu nuo 12m  schmoll.gif  ir tik pries kelias dienas praejo skausmas, per mmm BT kilo, o nekrito , zodziu mistika ,  cool.gif  tai kai grizom is klaipedos tai po lova ir vartomes  blush2.gif  svenciam valentina  blush2.gif  nebereikia nei romantiskos vakarienes nieko, bet sirdy kazkaip labai neramu, jutau kad kazkas bus ne taip, taip ir buvo.... tiesiog sapnavau...

grazios sventes mergaites  4u.gif


Ir tave su svente 4u.gif
O kaip cia suprasti, kad per O pasirodo sviezio kraujo? g.gif Kazkaip neteko dar tokio O simptomo girdeti...
Del tu NT vaiduokliu, tai man toks klausimas iskilo, gal cia kokie hormonai pasireiskia ir viska sujaukia? Nes man irgi po NT vaiduokliu pradejo truputi nesamones darytis. Siandien ryte irgi pasidariau NT (kol dar nebuvo atejusios mm) ir parode vaiduokli. Kadangi vaiduokliais netikiu, tai i galva neimiau, na ir po poros valandu prasimuse mmm. Bet viskas taip keistai: man nebuvo jokiu tepimu, tiesiog po truputi graziai pradejo kraujuoti, VISISKAI neskauda lyg buciau kokias 5 nuskausminamuju tabletes susivertus ir vakar vakare pries uzmiegant ne tai, kad skaudejo, bet kazkas kuteno pilva is vidaus... Tai va is to ir kilo ideja, gal NT rodo vaiduoklius, nes hormonai arba dar kas nors netvarkoj.
Del per daug ankstyvos O, tai nesijaudink per daug, va gyvas pavyzdys Irmuciukas - nestumui uztenka vieno vienintelio karto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(urkis @ 2012 02 14, 22:57)
Ir tave su svente 4u.gif
O kaip cia suprasti, kad per O pasirodo sviezio kraujo? g.gif Kazkaip neteko dar tokio O simptomo girdeti...
Del tu NT vaiduokliu, tai man toks klausimas iskilo, gal cia kokie hormonai pasireiskia ir viska sujaukia? Nes man irgi po NT vaiduokliu pradejo truputi nesamones darytis. Siandien ryte irgi pasidariau NT (kol dar nebuvo atejusios mm) ir parode vaiduokli.


oi mes likimo seses del tu vaiduokliu lotuliukas.gif na del harmonu tai kazkaip net nezinau kazkaip nerandu bendro kas galetu buti negerai. juk cia jei taip tai hcg kraujyje aptinkamas, ai nu zodziu nurasau kad brokuoti, S sake be hcg patvirtint ar paneigt negali ar buvo ar ne nestumas. bet kai pagalvoji juk kiek moteru net nezino kad buvo pastojusios , bet su pirmom mmm persileidzia ar kazkaip panasiai tai sakau gal del to ir parodo tuos vaiduoklius, bet kaip ir pati minejai as ir nebetikiu jais, tikiu tik hcg lotuliukas.gif
na kazkaip kai isiskalbejau parasiau kas buvo susikaupe tai ir palengvejo blush2.gif nebesiparinu ir praktiskai laukiu jau kito ciklo 4u.gif . kaip S sake O nuo musu vistiek nepabegs rasim, juk kiekvienos organizmas individualus taigi , nera ko noreti kad visoms butu vienodai, na pas mane ankstyva O na ka padarysi, kita cikla iskart po mmm reiks darbuotis ax.gif
Atsakyti
nieko baisaus, jei kraujo po O buvo. Pas mane paskutinį kartą taip buvo. Ciklas buvo stimuliuotas, turėjau du folikulus ir du kartus kraujo lašiukas gleivėse buvo. Jį pamačiau tik WC ant popieriaus. Gydytoja sakė, kad tai normalu.
Atsakyti
[quote=sheila102,2012 02 14, 23:11]
oi mes likimo seses del tu vaiduokliu lotuliukas.gif na del harmonu tai kazkaip net nezinau kazkaip nerandu bendro kas galetu buti negerai. juk cia jei taip tai hcg kraujyje aptinkamas, ai nu zodziu nurasau kad brokuoti, S sake be hcg patvirtint ar paneigt negali ar buvo ar ne nestumas. bet kai pagalvoji juk kiek moteru net nezino kad buvo pastojusios , bet su pirmom mmm persileidzia ar kazkaip panasiai tai sakau gal del to ir parodo tuos vaiduoklius, bet kaip ir pati minejai as ir nebetikiu jais, tikiu tik hcg lotuliukas.gif

Labas rytas 4u.gif Sheila, vakar vakare dar paskaiciau tavo posta, bet nebelindau, o siandien zuriu pati labai protingas isvadas pasidarei, nebereikia ir patarimu:) siaip tu teisi:) reik anksciau gaudyt O.. Jei itari kad buna apvaisinimas ir pabega per mmm tada daryciau hcg o ne NT vaiduoklini...Man yra buve pora kartu kai ziauriai krutine skaudejo, ir mm velavo bet pramusdavo, nedariau nei nt nei hcg.. bet manau reiktu patirkint sita versija:) aisku is to dar nereiskai kad nepramus mm, bet.. gal kazka kita tada prasitirti reikia ar kaip.. gyd gal kazka patartu..

Ir Glamour pritariu, po O biski kraujo nieko tokio, dar buna tarp 5-10d po O laseliai kraujo, gali reiksti implantacija.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskos: 15 vasario 2012 - 09:38
QUOTE(sheila102 @ 2012 02 14, 22:11)
oi mes likimo seses del tu vaiduokliu  lotuliukas.gif na del harmonu tai kazkaip net nezinau kazkaip nerandu bendro kas galetu buti negerai. juk cia jei taip tai hcg kraujyje aptinkamas, ai nu zodziu nurasau kad brokuoti, S sake be hcg patvirtint ar paneigt negali ar buvo ar ne nestumas. bet kai pagalvoji juk kiek moteru net nezino kad buvo pastojusios , bet su pirmom mmm persileidzia ar kazkaip panasiai tai sakau gal del to ir parodo tuos vaiduoklius, bet kaip ir pati minejai as ir nebetikiu jais, tikiu tik hcg  lotuliukas.gif
na kazkaip kai isiskalbejau parasiau kas buvo susikaupe tai ir palengvejo blush2.gif  nebesiparinu ir praktiskai laukiu jau kito ciklo 4u.gif . kaip S sake O nuo musu vistiek nepabegs rasim, juk kiekvienos organizmas individualus taigi , nera ko noreti kad visoms butu vienodai, na pas mane ankstyva O na ka padarysi, kita cikla iskart po mmm reiks darbuotis  ax.gif


Mes taip pat vakar su vyru patyrinejom ta testa, pabandem info dar paieskot internete ir nurasem kaip brokuota smile.gif Siaip kita karta, jei bus labai rimtas itarimas, tai tiesiog reikia darytis krauja, bus tikrai patikimiau biggrin.gif
Tai pala pala, gal dar nereiks kito ciklo laukt, gal uzteks ir sio blush2.gif
Atsakyti