Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose, 22 tema

QUOTE(MO @ 2012 02 14, 23:25)
Ėėė,VV,tau visokie siaubūnai patinka,žiūrau  hihihi.gif  hihihi.gif  blush2.gif neveltui kovinį sportą propagavai  drinks_cheers.gif paskutiniojo presas tai fain  thumbup.gif 
aš paieškosiu ko nors švelnesnio  flirt.gif

Laba. Kažkuriais metais manyje kažkas atsivertė ir visi saldūs berniukai tapo nebefaini, pradėjo patikti žvėrys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jautiena @ 2012 02 15, 05:28)
man atrodo, kad jos tie (.)(.) silikoniniai bus. tokie issipute iskart po smakru prasidedantys, fe tikrai gadina visa jos figura schmoll.gif
ir dar kaip sunku man jos klausytis, miksi stringa jos ta kalba  schmoll.gif galva iskausta.

Jo, jinai to neslepia. Bet nepataria kitoms darytis, sako baisiai skauda pusmetį biggrin.gif
Man tai šiaip žinok labai lengvai klausosi, kai užsieniečiai angliškai šneka, jie taip aiškiai man kaip tik. Vat anglės Lisos-Marie, tai nuoširdžiai sakau, beveik pusę nesuprantu ką sako doh.gif
Atsakyti
VV, tas pirmasis - kovotojas, ar ne? Fainas, pamenu, ziuredavau tas kovas, tai jis vis su savo pana ateidavo...pamirsau varda....i ringa thumbup.gif
Man irgi saldainiai nepatinka, nuvaskuotom sukuosenom, veidais, krutinem ir zemiau biggrin.gif Tokiais 'moteriskais' veidais schmoll.gif
As sportininku nelabai kokiu zinau, bet patinka pasportave aktoriai, biski nesiskute, biski susivele rolleyes.gif
Va jis:
user posted image
Is tu paciu WWFraw kovu - Jooooohn Cenaaaa!!!!!! bigsmile.gif
user posted image

O is moteru, as buvau suzaveta Michelle Obama - tiek atsispaudimu padaryt, ne juokas, gerai pasiruosus thumbup.gif
Bet ji ne sportininke... O sportininkiu net nezinau, tos kurnikovos ir sarapovos jau ant tiek visiems grazios, kad net ...nebegrazios biggrin.gif
O siaip grazi motera, visada atkreipiu demesi:
user posted image

Siaubas, vakar tiek prisivalgiau vakare, kosmaras, ale, pati kalta, kad prigaminau visokiu neregetu dalyku doh.gif Vyno dar sausiako ....dar siandien soti. Reiks pajudet normaliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 02 15, 08:27)
Laba. Kažkuriais metais manyje kažkas atsivertė ir visi saldūs berniukai tapo nebefaini, pradėjo patikti žvėrys smile.gif
Papildyta:

Jo, jinai to neslepia. Bet nepataria kitoms darytis, sako baisiai skauda pusmetį biggrin.gif
Man tai šiaip žinok labai lengvai klausosi, kai užsieniečiai angliškai šneka, jie taip aiškiai man kaip tik. Vat anglės Lisos-Marie, tai nuoširdžiai sakau, beveik pusę nesuprantu ką sako doh.gif



aha tikrai neuzmigciau pries miega paziurejus tu vyruku biggrin.gif kosmarus sapnuociau apie Heraklius ilgais plaukais feeeeee biggrin.gif bet cia my opinion biggrin.gif

sakot nesuprantat angliskai ... va va kai skotai sneka.. is vis kosmaras.. jie kniaukia kaip zuvedros... ausim kaip karpiau taip ir karpau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(brashke77 @ 2012 02 15, 08:43)

As sportininku nelabai kokiu zinau, bet patinka pasportave aktoriai, biski nesiskute, biski susivele  rolleyes.gif




thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(jautiena @ 2012 02 15, 05:28)
man atrodo, kad jos tie (.)(.) silikoniniai bus.

taip,silikoniniai.bet aš šnekėjau ne apie (.)(.),o apie ()() lotuliukas.gif blush2.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2012 02 15, 09:27)
Laba. Kažkuriais metais manyje kažkas atsivertė ir visi saldūs berniukai tapo nebefaini, pradėjo patikti žvėrys smile.gif

lotuliukas.gif
o TB žvėris ar saldainis? rolleyes.gif

QUOTE(brashke77 @ 2012 02 15, 09:43)
O is moteru, as buvau suzaveta Michelle Obama - tiek atsispaudimu padaryt, ne juokas, gerai pasiruosus  :

kiek padaro? bigsmile.gif
Taip,skaičiau,kad ji kas dieną daug metų sportuoja thumbup.gif

QUOTE(Sedindriuke @ 2012 02 15, 09:45)
va va kai skotai sneka..  is vis kosmaras.. jie kniaukia kaip zuvedros...

lotuliukas.gif
jo,sesuo irgi ilgai "pratinos" prie to jų kniaukimo.
Atsakyti
MO, rode per TV, jog pokalbiu laidoje vedeje Elena Degeneres (nezinau tiksliai kaip parasyt varda) mete jai issuki, kuri daugiau padarys, tai ta Elena liko toli, o Michele padare 20 ar tai daugiau pilnu atsispaudimu bigsmile.gif
Amazone tikra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 15 vasario 2012 - 10:17
QUOTE(brashke77 @ 2012 02 15, 10:16)
MO, rode per TV, jog pokalbiu laidoje vedeje Elena Degeneres (nezinau tiksliai kaip parasyt varda) mete jai issuki, kuri daugiau padarys, tai ta Elena liko toli, o Michele padare 20 ar tai daugiau pilnu atsispaudimu  bigsmile.gif
Amazone tikra  thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 02 15, 10:14)
o TB žvėris ar saldainis?  rolleyes.gif

Pagal barzdą ir šukuoseną, gali pabūti toks ir toks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 02 15, 10:30)
Pagal barzdą ir šukuoseną, gali pabūti toks ir toks biggrin.gif

biggrin.gif
avataras liuks drinks_cheers.gif
maniškis tai nors vyresnis už mane,bet kažko nesensta,gal net jaunesnis už mane atrodo doh.gif
Atsakyti
O aš vakar Valentino dienos proga su draugėm pažiūrėjom "Striptizą" su Demi Moore. Šakės, kokia jos graži ir ištreniruota figūra. Pavydas 4u.gif
Iš kart po filmo pakilo motyvacija ir nuėjau pasportuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zoory @ 2012 02 15, 14:39)
O aš vakar Valentino dienos proga su draugėm pažiūrėjom "Striptizą" su Demi Moore. Šakės, kokia jos graži ir ištreniruota figūra. Pavydas  4u.gif
Iš kart po filmo pakilo motyvacija ir nuėjau pasportuot  biggrin.gif

jooo, ten ji atrodo kaip deive thumbup.gif
O as vakar ziurejau koncerta per lnk, po ziniu ir baisejausi...musu 'mis' pernai metu doh.gif blush2.gif

Pabandysiu siandien Denise austin Burn Fat Fast, dar nepriejau niekaip blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
as siandien neblogai pasportavau. Su JM shred with weights ir 1.5val spartaus ejimo stumiant vezimeli.
Atsakyti
sveikos sportininkes 4u.gif
pastaruoju metu kaip ir daugeliui ir man buvo dingusi motyvacija, o ir laiko sportui visai nebebuvo.. tai apleidau as sporta. bet tikiuosi greitai sugrisiu i vezias.
na del figuru, tai man dabar labai grazi ir mane motyvuojanti KYROS GRACIE figura(ji pas mane avatare). o del vaikinu tai VV ir as ziuredavau tas imtynes... John Cena tikras grazuoliukas wub.gif , bei Rendy Orton visai nieko.
Atsakyti