Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose, 22 tema

QUOTE(Vicious Vici @ 2012 02 16, 14:40)
Laba,
paerzinsiu tongue.gif Šiandien Body On Fire Workout (kart.) ir pagerinti rezultatai po poros mėnesių atlikinėjant kitus ir tobulinantis smile.gif

Sakot sveikinatės? ax.gif Aš tai visą Seimą sveikinu, jiems tai tikrai čia gera doh.gif  cool.gif Kitiems, tai žinot... visaip būna...

hihihi.gif
aš kolkas dar nieko neįvykdžiau šiand,tiksliau,vyksta pirmoji dalis-kuopimasis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 02 16, 14:33)
hihihi.gif
aš kolkas dar nieko neįvykdžiau šiand,tiksliau,vyksta pirmoji dalis-kuopimasis  cool.gif



Vici, good kad uzrodei sita workout, nebuvau jo darius. Tuoj persiskaitysiu ir uzsirasysiu biggrin.gif prisirasius kelis turiu, paskui kai reik issirinkti kuri cia daryt ar kartoti tai .... phew... visi faini biggrin.gif tik kur sunkesni patinka, tada islasini prakaito daugiau biggrin.gif

Pavakarine kava, vakariene sukirst ir sportui kojas paruost biggrin.gif

Papildau: supykau Vici, as nepadarau tu Pistols biggrin.gif kaip tau su jais kovot sekas? as kede ramstau kai darau biggrin.gif (tikriausiai tada ranka labiau dirba nei kojos.. juos keiciu i Get ups ant vienos kojos.. biggrin.gif )

va einu kepti http://www.bodybuild...otein-bars.html skanumynu. Megstu ja paskaitinet, ir dabar receptus isbandinesiu biggrin.gif nes uzkandziavimams kazka reik turet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 16 vasario 2012 - 19:24
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 02 16, 19:04)
Papildau: supykau Vici, as nepadarau tu Pistols biggrin.gif kaip tau su jais kovot sekas? as kede ramstau kai darau biggrin.gif (tikriausiai tada ranka labiau dirba nei kojos.. juos keiciu i Get ups ant vienos kojos.. biggrin.gif )

Papykti kartais irgi neblogai biggrin.gif Aš ir nepadarau, tik nusileidžiu gražiai, op kozaček ir tiek žinių, nepakylu, tai irgi kėdę dėjausi, nes kiek kartų jau dariau be kėdės, tai nelabai man eina pažanga doh.gif Visuomet taip pat kylu regis ir koja pati ant žemės pasistato ir atsiremia doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Gal turit kokią išbandytą nuorodą pačiai pradžiai? Būčiau dėkinga aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 02 16, 18:32)
Papykti kartais irgi neblogai biggrin.gif Aš ir nepadarau, tik nusileidžiu gražiai, op kozaček ir tiek žinių, nepakylu, tai irgi kėdę dėjausi, nes kiek kartų jau dariau be kėdės, tai nelabai man eina pažanga doh.gif Visuomet taip pat kylu regis ir koja pati ant žemės pasistato ir atsiremia doh.gif



as jau po sito killerio biggrin.gif aisku buna ir sunkiau, bet wow prakaitas akis grauzia biggrin.gif silta bilenkaip biggrin.gif spintike naudojau tiems pistoletams bet liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 02 16, 20:04)
va einu kepti http://www.bodybuild...otein-bars.html  skanumynu. Megstu ja paskaitinet, ir dabar receptus isbandinesiu biggrin.gif nes uzkandziavimams kazka reik turet.


Labukas,
labai sudomino receptukas:) is kur gauni tu isrugu milteliu ir nezinau kaip tiksliai issiversti almond flour. Cia bet kurioj pardej galima nusipirkti didesnej ar internetu uzsakineji ar kazkuom keiti?gyvenu uk jei ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2012 02 16, 20:44)
Labukas,
labai sudomino receptukas:) is kur gauni tu isrugu milteliu ir nezinau kaip tiksliai issiversti almond flour. Cia bet kurioj pardej galima nusipirkti didesnej ar internetu uzsakineji ar kazkuom keiti?gyvenu uk jei ka 4u.gif



as UK ir esu..o almon flour tai migdolu miltai smile.gif o whey protein- isrugu baltymu milteliai... siaip myprotein.co.uk baltymai iseina pigiausi
Atsakyti
Sveikos merginos.

Aš sergu, šiandien visą naktį galvą skaudėjo, tai prabudau širyt su ištinusia viena akim. Teko tabletę nuo skausmo gert iš ryto doh.gif . Šiandien prisidavimo kaip ir diena. Tai ar kas prisidavinės šiandien?

Atsakyti
Sveikos,

prisiduodu, kad svoris sumazejo tik 100gr, apimtys nepasikeite blush2.gif

Sedindriuke, kokio dydzio baltymu kauselis? MB vartoja kazkokius, ten kauselio nera.
Atsakyti
QUOTE(Skirmantė @ 2012 02 17, 10:53)
Sveikos,

prisiduodu, kad svoris sumazejo tik 100gr, apimtys nepasikeite  blush2.gif

Sedindriuke, kokio dydzio baltymu kauselis? MB vartoja kazkokius, ten kauselio nera.



hmm... 25 gr kauselis pas mane (hehe baltymai pirkti pries kelis metus, kai maniskis sportuodavo.... banke as baigiu suvartot.... biggrin.gif )
Atsakyti
labuka mergickos 4u.gif cia taip ramu...
aciu Mo uz balionelius blush2.gif ...jau kambari tiesiog nebetelpa tongue.gif ...
pas mane nieko naujo, sporto buvo sia savaite ypac mazai, nes vaikams atostogos buvo, o man paskaitos vistiek vyko tai kaip ir neturejau laisvos doh.gif tai atvarau ten, lekiu i darba(tom dienom kur reikejo) o po to vaika pramogaut vezdavau... tai sportui tiesiog nebelikdavo laiko, juk vaikas svarbiau smile.gif sia savaite ypac nusikalus esu, tai net nesinorejo vel jusu uzkresti mano bambejimais ax.gif
jauciu marusai kazkas nutiko, kad dingo taip be zinios...arba vargsta irgi kaip as...viskam laiko truksta g.gif
... kazkaip romo buteli noreciau ismaukt blush2.gif
Atsakyti
dar tiesa del apklausos, tai tikrai yra nemazai fitness modeliu, kur seile net nutysta wub.gif wub.gif wub.gif jei kalbant apie moteris, tai zuzke smuko mano akyse verysad.gif ji lb graziai atrodo, bet jau nebera ripped g.gif man is treneriu jackie warner figura patinka wub.gif biski pries dziusnu...nu bet man patinka, ant liesesniu matosi dailiai isryskinti raumenys wub.gif wub.gif
Atsakyti