Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose, 22 tema

QUOTE(maruša @ 2012 03 19, 16:54)
Gal šitas?

OOO kokie žmonės wub.gif M.i.g.l.e, dabar išduok paslaptį, kada spėji su TF ir kalanetika padraugaut? Juk vien TF reikia vidutiniškai apie valandą skirt, ar klystu? Aš nuo šiandien startuoju su Jillian Michaels Body Revolution, susimotyvavau kažkaip ant pavasario biggrin.gif

labutis,
zinok, as kaip gundaus, kaip man patiko si programa thumbup.gif Neilga, intensyvi.
As jei gerai supratau, tai pirmaja savaite reikia sportuot 2 kart dienoje. ryte- pratimai, vakare- kardio?
Daugiau lyg viskas aisku...
Laukiu kol liga pasitrauks, tada startuosiu thumbup.gif
Atsakyti
Ne, tas sportas dukart dienoj - speciali 7 dienų kickstart your metabolism programa, kad įsibėgėtum skant smile.gif Aš darysiu pagal įprastinę programą, be šito ekstrymo, keturiskart savaitėj jėgos ir du kardio, jau vieną jėgos dariau treniruotę, man patiko, senoji geroji Jillian ir jos muštras wub.gif
Ir sportuot nusprendžiau vakarais, vyras aišku bando zysti ir sau dėmesio reikalauti, bet kitaip truputį teko prioritetus susidėlioti. Nes rytais noriu ramiai papusryčiaut, pasikavint rolleyes.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

pagal JM 90 dienų programą jau antra savaitė prakaituoju thumbup.gif wub.gif na ką galiu pasakyti - nereali, ji nereali thumbup.gif dar MB prisijungė - iš vis smagumėlis yahoo.gif Motyvacija didžiulė, po treniruotės energijos daug daugiau nei prieš blink.gif ir savijauta - milijono verta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Vis skaitydavau jūsų pasisakymus ir mokydavausi iš jūsų sportuojančių smile.gif
Pradėjau sportuoti prieš maždaug 3 mėn. Nors mano ūgis 170 o sveriau 57, bet kaip ir pas visas kaupėsi riebaliukai ant pilvo ir šlaunų(aišku,ir celiulitas jau ryškiai matydavos, ne tik suspaudus) paskui jau pastebėjau,kad ir rankos nelabai gražios pasidarė, todėl žiemą kibau į sportą. O penktadienį dar ir bėgiojimo sezoną atidariau.
Ir šiandien jau galiu pasidžiaugti rezultatais, nuo šlaunų -3 cm.
Kasdien sportuoju pagal Jillian Michaels 30 Day Shred, nuo celiulito naudoju Nivea Goodbey Cellulite ir jau antra savaitė sportuoju su Solidea šortukais.
Dabar didžiausias tikslas iki vasaros-plokščias pilvukas.

Atsakyti
QUOTE(Skirmantė @ 2012 03 19, 10:46)
Labas

Nauja savaite - nauja programa. Savaitgali nesportavau, siandien jau pasportavau su JM.

OT: Prisipazinkit, kas dalyvaujat polarpersonaltrainer.com challenge'uose.
Savaitgali gavau zinute nuo vaikino, su kuriuo dalyvaujam tam paciam, kad stengiasi mane pasivyti ir aplenkti. As uz ji keliom pozicijom auksciau. Reikia nepasiduoti  tongue.gif Kadangi i pirmas vietas isiverzti jau be sansu, tai nors saraso gale susikursim intriga smile.gif

o kuriam tu challenge jeigu nepaslaptis?
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2012 03 19, 15:54)
OOO kokie žmonės wub.gif M.i.g.l.e, dabar išduok paslaptį, kada spėji su TF ir kalanetika padraugaut?

oo, kaip malonu kad yra kas mane prisimena blush2.gif biggrin.gif 4u.gif
O Tf kaitalioju su kalanetika. Pvz šian pagal programą buvo strech 40, bet vietoj jos aš padariau kalanetiką 50min+ HIIt 15 ( nes dar energijos turėjau, va ką reiškia kai ant biuletenio porą dienų pasėdi biggrin.gif ). Žodžiu, kai TF pagal grafiką kokių 20-30min, tada dar padarau kalanetikos 20min (yra trumpų programėlių) 4u.gif
Maruša nepamesk motyvacijos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 03 19, 16:37)
o kuriam tu challenge jeigu nepaslaptis?

As trijuose dabar:
New! 6 Months, Max. 1500 Kcals pr.day
March 2012
Ladies Only
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 03 19, 15:14)
Labas visoms  4u.gif

pagal JM 90 dienų programą jau antra savaitė prakaituoju  thumbup.gif  wub.gif  na ką galiu pasakyti - nereali, ji nereali  thumbup.gif  dar MB prisijungė - iš vis smagumėlis yahoo.gif  Motyvacija didžiulė, po treniruotės energijos daug daugiau nei prieš  blink.gif  ir savijauta - milijono verta  thumbup.gif



o kas pasirode! smile.gif
Mergikes, kaip jums pavydziu, kad MB prisijungia smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Skirmantė @ 2012 03 19, 16:04)
As trijuose dabar:
New! 6 Months, Max. 1500 Kcals pr.day
March 2012
Ladies Only

okaj. uzkniso mane tas polar puslapis, prisilongint teko gal 10kartu kiekvienam naujai atidarytam puslapi schmoll.gif prisijungiau prie keliu challenge'u, bet ten kcal skaiciuojasi tik nuo prisijungimo datos, tai mano 7000kcal si menesi i lentele nepatenka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 03 19, 17:39)
okaj. uzkniso mane tas polar puslapis, prisilongint teko gal 10kartu kiekvienam naujai atidarytam puslapi  schmoll.gif  prisijungiau prie keliu challenge'u, bet ten kcal skaiciuojasi tik nuo prisijungimo datos, tai mano 7000kcal si menesi i lentele nepatenka  schmoll.gif

Jei duomenys dar yra laikrodyje, galima istrinti is diary ir is naujo ikelti, tada uzskaiciuoja ir challenge'ai mirksiukas.gif
Atsakyti
aciukas, pabandysiu
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 03 19, 18:14)
Labas visoms  4u.gif

pagal JM 90 dienų programą jau antra savaitė prakaituoju  thumbup.gif  wub.gif  na ką galiu pasakyti - nereali, ji nereali  thumbup.gif  dar MB prisijungė - iš vis smagumėlis yahoo.gif  Motyvacija didžiulė, po treniruotės energijos daug daugiau nei prieš  blink.gif  ir savijauta - milijono verta  thumbup.gif

suuuper, as irgi jungsiuos, viskas!!! thumbup.gif
O sportuoji pagal planeli? Nieko nekeitei, nepridejai? Mane labai zavi tos 30 min, nes ilgesnem as neturiu kantrybes paskui blush2.gif
Atsakyti