Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose, 22 tema

as irgi jau susiplanavau pradeti sia programa thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal galite kuri nors atsiusti nuoroda (cia ar i az) is kur jus siuntetes JM 90dienu workout'a, niekaip nerandu kur atsisiust butu galima ax.gif
Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyFromToday @ 2012 03 19, 21:52)
Gal galite kuri nors atsiusti nuoroda (cia ar i az) is kur jus siuntetes JM 90dienu workout'a, niekaip nerandu kur atsisiust butu galima  ax.gif
Buciau labai dekinga  4u.gif

http://rutracker.org...c.php?t=3970239 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 03 19, 18:33)
o kas pasirode! smile.gif
Mergikes, kaip jums pavydziu, kad MB prisijungia smile.gif)


aha , pasirodžiau blush2.gif biggrin.gif

sunku buvo vėl sugrįžti prie normalaus sporto, bet dabar tai kaifuoju thumbup.gif

aha, labai smagu, kai antros pusės kartu sportuoja wub.gif
Papildyta:
QUOTE(brashke77 @ 2012 03 19, 19:51)
suuuper, as irgi jungsiuos, viskas!!!  thumbup.gif
O sportuoji pagal planeli? Nieko nekeitei, nepridejai? Mane labai zavi tos 30 min, nes ilgesnem as neturiu kantrybes paskui  blush2.gif



jap, pagal tą patį mirksiukas.gif dar priklausomai nuo pasirenkamo/suvalgomo maisto, būna kad ir 2 kartai per dieną : ryte ir vakare mirksiukas.gif man kažkaip 30 minučių mažokai ... mastau.gif iš ties labai smagios treniruotės thumbup.gif

darbuojuos su 2kg hanteliukais ( turiu po 2 kg ir po 8 kg , kuriuos irgi karts nuo karto pakilnoju )
va, gumų dar neturiu doh.gif vis neišsiruošiu iki jų , bet kol kas išsisuku be jų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 03 19, 23:04)
va,  gumų dar neturiu  doh.gif vis neišsiruošiu iki jų , bet kol kas išsisuku be jų  mirksiukas.gif

rasyk adresa, atsiusiu, turiu atliekama nauja, raudona 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 03 19, 20:32)

Dekui uz nuoroda 4u.gif bet man kazkodel neleidzia is ten siustis, gal ten butina registruotis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyFromToday @ 2012 03 19, 23:34)
Dekui uz nuoroda  4u.gif  bet man kazkodel neleidzia is ten siustis, gal ten butina registruotis?  ax.gif

reikia,bet nesunku mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Šiandien Fire55EZ.
Atsakyti
Labas visiems,
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2012 03 19, 16:48)
Maruša nepamesk motyvacijos mirksiukas.gif

Sunkus pas mane atvejis su ta motyvacija, bet judu ta linkme smile.gif Taip ir neatsakei į klausimą, kada ištaikai laiko treniruotėms, juk jos gan netrumpos?

Vakar nepasisportinau, griuvau į lovą pusę dešimt, bet šiandien užtat kaip naujai gimus thumbup.gif Reiks kibt į sportus šiandien, gumų irgi neturiu, tik kažkokią trumpą tampyklę iš seniai seniai, na žiūrėsim, gal išsiversiu kol kas su ja arba hanteliais.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
M.i.g.l.e., sveika sugrįžus 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

QUOTE(maruša @ 2012 03 20, 09:25)
Taip ir neatsakei į klausimą, kada ištaikai laiko treniruotėms, juk jos gan netrumpos?

Kai ilgesnė programa (40-50min) tai po darbo, o kai trumpesnė tai prieš darbą (nuvedu vaiką darželin, tada į parduotuvę, tada pasportuoji, po dušu ir bėgte darban biggrin.gif )

QUOTE(MO @ 2012 03 20, 11:02)
Labas rytas  4u.gif
M.i.g.l.e., sveika sugrįžus  4u.gif

4u.gif ačiū 4u.gif
Po vakar treniruotės jaučiu kad turiu užpakalį biggrin.gif Šian padirbėsiu su svoriais showoff.gif
Atsakyti