Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(ahh @ 2012 05 04, 16:45)
Apnestejo ir patenkintos sedi nestukiu temoje  biggrin.gif

Cia rimtai blink.gif? eina sau kaip faina super super thumbup.gif labai dziaugiuosi,o va man si cikla dar vaistukus reikia gerti, o paskui jau ir as galesiu rimtus planavimus pradeti
Atsakyti
rutaute, as dar cia, kol kas ne nestukiu temoje, bet esu nusiteikusi optimistiskai, kad greitai ten pateksiu 4u.gif ax.gif

daugiau nieko naujo mano fronte, laukimas, viltis ir tikejimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2012 05 05, 12:54)
Cia rimtai blink.gif? eina sau kaip faina super super thumbup.gif  labai dziaugiuosi,o va man si cikla dar vaistukus reikia gerti, o paskui jau ir as galesiu rimtus planavimus pradeti

as nezinau, tik speju biggrin.gif nieko, greit ir tu nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Planuoju laparoskopija darytis Kauno krikscioniskuose gimdymo namuose. Vizito pas gydytoja metu man buvo pasakytos tikslios kainos kiek reikia kam duoti, t.y. anesteziologui 100 lt, operavusiam gydytojui 400 lt. Noriu pasiteirauti mamyciu, kurios turejo operacija sioje gydymo istaigoje ar irgi tiek mokejote? Truputi pasimeciau, nes suma gaunasi isties nemaza, nors ir turiu siuntima bei esu socialiai drausta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linosiuke: 06 gegužės 2012 - 18:12
Labas merginos,
Labai prasau Jusu pagalbos man ateinati pirmadieni laparaskopija...o siandien susirgau...visko gali buti kad dar pirmadieni sirgsiu...ar tai gali buti problema darant laparaskopija..jos laukiu jau du menesius..nejaugi dar teks atkelti...o ir tyrimai jau visi atlikti... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopy @ 2012 05 09, 10:54)
Labas merginos,
Labai prasau Jusu pagalbos man ateinati pirmadieni laparaskopija...o siandien susirgau...visko gali buti kad dar pirmadieni sirgsiu...ar tai gali buti problema darant laparaskopija..jos laukiu jau du menesius..nejaugi dar teks atkelti...o ir tyrimai jau visi atlikti... blink.gif

Sveikute,vienai merginai su kuria gulejau ligonineje buvo paskutines mmm dienos ir jai operacija dare smile.gif
Tad nezinau kiek daktaru tiek nuomoniu smile.gif
Bet tikekimes bus viskas gerai ir tave operuos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(linosiuke @ 2012 05 06, 19:11)
Labas vakaras,

Planuoju laparoskopija darytis Kauno krikscioniskuose gimdymo namuose. Vizito pas gydytoja metu man buvo pasakytos tikslios kainos kiek reikia kam duoti, t.y. anesteziologui 100 lt, operavusiam gydytojui 400 lt. Noriu pasiteirauti mamyciu, kurios turejo operacija sioje gydymo istaigoje ar irgi tiek mokejote? Truputi pasimeciau, nes suma gaunasi isties nemaza, nors ir turiu siuntima bei esu socialiai drausta.

Sveikute,na as dar pridejau prie tavo sumu po 100,bet cia ziauriai as jau persistengiau,man net geda blush2.gif kam ir pasakoti, siaip ten tikrai liuksiskas personalas tad as manau nuo mazesnes sumos tikrai jie nepasikeis smile.gif

Kita syki jeigu reiktu gultis tai mokeciau dvigubai maziau
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2012 05 09, 12:42)
Sveikute,vienai merginai su kuria gulejau ligonineje buvo paskutines mmm dienos ir jai operacija dare smile.gif
Tad nezinau kiek daktaru tiek nuomoniu smile.gif
Bet tikekimes bus viskas gerai ir tave operuos  smile.gif
Papildyta:

Sveikute,na as dar pridejau prie tavo sumu po 100,bet cia ziauriai as jau persistengiau,man net geda blush2.gif  kam ir pasakoti, siaip ten tikrai liuksiskas personalas tad as manau nuo mazesnes sumos tikrai jie nepasikeis smile.gif

Kita syki jeigu reiktu gultis tai mokeciau dvigubai maziau

kitos panos rase kad toje klinikoje nieko nedave g.gif idomu kas pasake kainas kiek kam moket g.gif
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 05 09, 14:10)
kitos panos rase kad toje klinikoje nieko nedave  g.gif  idomu kas pasake kainas kiek kam moket  g.gif

Man konkrecias sumas kiek moketi ivardino pats gydytojas kuris ir atliks operacija.
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2012 05 09, 20:52)
Man konkrecias sumas kiek moketi ivardino pats gydytojas kuris ir atliks operacija.

[U]
O jeigu nepaslaptis koks Jus daktaras operuos?
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2012 05 09, 20:52)
Man konkrecias sumas kiek moketi ivardino pats gydytojas kuris ir atliks operacija.



QUOTE(rutaute @ 2012 05 10, 18:50)
[U]
O jeigu nepaslaptis koks Jus daktaras operuos?

aha, man labai labai aktualu blush2.gif
Atsakyti
O man toks klausimas iškilo.. Jeigu man siuntimą laparoskopijai išrašys privačioje ginekologijos klinikoje, tai operaciją galėsiu darytis eilinėje ligoninėje nemokamai? Ar tik jei iš poliklinikos siuntimas nemokamai daro? g.gif Čia aš apie vokelius nekalbu ax.gif Bet nelabai galėčiau sau leisti operaciją už 3000, jei ji būtų mokama.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Plukė* @ 2012 05 11, 11:19)
O man toks klausimas iškilo.. Jeigu man siuntimą laparoskopijai išrašys privačioje ginekologijos klinikoje, tai operaciją galėsiu darytis eilinėje ligoninėje nemokamai? Ar tik jei iš poliklinikos siuntimas nemokamai daro?  g.gif  Čia aš apie vokelius nekalbu  ax.gif  Bet nelabai galėčiau sau leisti operaciją už 3000, jei ji būtų mokama.. unsure.gif


Sveika 4u.gif as pati laukiu operacijos. Ir siuntima turiu is privacios gk., o operuosiuos ne privacioje. Tad galioja, bet tai pasake pats operuojantis gydytojas. Manau einant tartis del visko, pasakius ir parodzius siuntima issiaiskinsi, jei kils kokiu problemu.
Beje, jeigu esi soc drausta ir moki sveikatos draudima, tai eilineje ligonineje operacija yra kompensuojama (uz ja moketi nereikia) 4u.gif
Atsakyti