Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Sveikos,

Ar butina laparoskopijai visus siuos tyrimus - elektrokardiograma, morfologinis kraujo tyrimas, kraujo krešumo tyrimas, šlapimo tyrimas - tureti darytus ne daugiau kaip pries 10 dienu?
Atsakyti
Na man tai pati daktare surase ka reikia pasidaryti...Bendras kraujo tyrimas, kraujo grupe ir kresumas...daugiau nieko nesake smile.gif
Atsakyti
Kadangi mane ligoninej laike maziau nei para laika, atsigavau po narkozes kaip visada puikiai (jau 6 ja turejau), nepykino, sedausi labai greit, vaiksciojau jau po 2 val prabudimo po narkozes, tai savaime ir valgyt noriu, kadangi buvau pries tai 2,5 paros nevalgius. O taip gavosi del to, kad pirmadieni turejau darytis gliukozes tyrima, o jam reikia bent 12 val but nevalgius. Todel paskutini karta pavalgiau tik sekmadieni ryte ir tai tik sumustinuka su arbata, pirmadieni ryte i poliklinika visu tyrimu, namo grizau jau tik po pietu, aisku nieko nebevalgiau ir nebegeriau- kuo ilgesni laika tuscias skrandis, tuo geriau veikia narkoze ir tuo lengviau nuo jos pabundi. Taigi logiska, kad 3-ia para nevalgius as jau pilnai valgyt norejau ir man niekas nedraude. Pilvo niekad gyvenime nepucia, neturiu tokiu bedu.
Operavo antradieni 11 ryte, o jau fotkinomes ant Palangos tilto 10 val ryto, kadangi is ligonines isejau 9 ryte. Nelaike manes, sake puikiai jautiesi. Taip ir buvo. Perejom visa Basanaviciaus gatve, pajuriu pasivaiksciojom, nei skaudejo, nei bloga buvo. Nesijauciau kaip is po operacijos. Nors as laparoskopijos ir nevadinu operacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2012 05 11, 22:29)
Bet gerai kad turejau su savimi mikroklizmute

O nuo šitos vietos prašom smulkiau blink.gif blink.gif blink.gif Čia savo noru, kad į tūliką nereiktų eit? O klizmą daro prieš operaciją?
Atsakyti
QUOTE(*Gintare* @ 2012 05 13, 19:51)
O nuo šitos vietos prašom smulkiau  blink.gif  blink.gif  blink.gif Čia savo noru, kad į tūliką nereiktų eit? O klizmą daro prieš operaciją?



Klaipedoje is vakaro liepia 18 ir 19 val pasidaryti klizmutes paciai smile.gif
O toliau jau kaip paciai norisi po operacijos, jei skauda, jei uzkieteje... tada gelbsti mikrolax'as smile.gif
Man neprireike, nes neturiu tokiu problemu aplamai niekad
Atsakyti
Nu, labai ačiū už papasakojimą 4u.gif Nebedaug liko, pati tuoj viską patirsiu ir sužinosiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,traukiu aš vis su Lap bet matau kad kitaip pastoti nesigauna verysad.gif pasakykite po Lap kiek ten turi užgyti laiko kad galima būtų pastoti,bent jau bandyti tai?
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 05 23, 08:22)
Sveikos,traukiu aš vis su Lap bet matau kad kitaip pastoti nesigauna  verysad.gif pasakykite po Lap kiek ten turi užgyti laiko kad galima būtų pastoti,bent jau bandyti tai?



sveikute 4u.gif

cia tikrai individualu, nes kitas mergaites paleidzia is ligonines ta pacia diena, kai atlieka LP, ir jos jau uzsiima ND ta pacia diena 4u.gif mes pradejom ND atlikti, praejus savaitei po LP ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panduliuke 2in1 @ 2012 05 23, 08:02)
sveikute  4u.gif

cia tikrai individualu, nes kitas mergaites paleidzia is ligonines ta pacia diena, kai atlieka LP, ir jos jau uzsiima ND ta pacia diena  4u.gif mes pradejom ND atlikti, praejus savaitei po LP  ax.gif  4u.gif

ar padeda Lap aplamai ar greit pastojama po jos?gal atsilieps tos kurios turėjo lap ir greit pastojo labai noriu išgisti jūsų nuomuonę ir ar žygimantų g. santariškių filialo ligoninėje gerai padaro čia operaciją?
Atsakyti
Sveikutės. Prisiduodu ir aš. Vilniuje, Žygimantų 3, pas gydytoją D. Petrauskienę buvo atlikta laparoskopija ir kiaušintakių chromotubacija. Tai buvo pirmas kartas mano gyvenime, kai teko gulėti ligoninėj, bet absoliučiai viskas patiko, sesutės fainos ir malonios. Net pačiai keista buvo, kad nieko visai nebijojau, nes šiaip tokia bailė esu. Taigi, nuo pradžių. 22 d. paguldė, iki pietų dar leido valgyt, nuo 15 val. nebe, tik gert. Vakare sesutė padarė klizmą, kurios aš taip bijojau, bet visai jin nebaisi blush2.gif 23 d. ryte iš karto į operacinę. Pirma gyvenime narkozė. Sesutė sakė, kad skaudžiai durs į ranką, bet visai neskaudėjo. Toks jausmas, kad apgirtau ir užmigau. Atsibudau pooperacinėj palatoj, patogiai gulinti savo lovikėj, apklota ir apkamšyta, su deguonies kauke. Biškį akim paklapsėjau, kai pamatė, kad aš jau reaguoju, išvežė į mano palatą. Kas keista buvo, tai, kad neskaudėjo visai. Nu, jautėsi, kad ten maudžia, bet vieni juokai. Labai tik norėjosi gert, o negalima, tai visą dieną tik burną skalavau. Nakčiai gavau ukuolą nuo skausmo, nors sakiau, kad man ir taip neskauda, bet dėl visa ko. Ir beabejo teko susidraugaut su "basonu". Nes neleido keltis, tik biškutį pasėdėt lovoj. O kitą rytą nudžiugino kiaušinienė, ištraukė kateterį iš pilvo ir jau tapu tapu savom kojelėm, susirietus tokia, bet pati - į tūliką thumbup.gif ir į lauką pasivaikščiot. O kitą rytą namo paleido. Taip, kad netrumpai mane palaikė, žiūriu, lyginant su kitom. Rezultatas: kiaušintakiai pratekami, tik rado I stadijos endometriozę ir gimda mano užsilenkus, kas labiausiai matyt ir trugdo pastoti. Šiaip niekam nedaviau jokių vokelių. Tiesiog taip esu nusiteikusi. Bet su mielu noru gydytojai paruošiu atsidėkojimo dovanėlę, nes po 4 dienų reiks siūlus traukt, tai bus proga perduot. Tai va ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti