Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava, jos mamytės ir vaikučiai

QUOTE(jardita @ 2012 02 21, 14:28)
Labukas,
Kartais taip reikia draugu o ju neturim, tai va nusprendziau cia paieskoti. Esu mamyte (33m.) is Dainavos rajono gyvenu netoli ekspreso parduotuves kreves pr. Auginu du kleckus. Berniukas 4metai eina i Saulutes darzeli, o mano mazytei mergytei tuoj bus vieneri. Auginu ja namuose. Esam nemisedos ypac ziema, gal del to ir sunkiau draugu susirasti. Pavasari daugiau eisim i lauka, i Draugystes parka ir butu smagu pastumdyti vezimeli kartu su kita mamyte. Siuo metu mano isejimas i lauka dazniausia siejamas su vyresnelio paemimu is darzelio.

Labuka,pas mane ir panasi situacija,iseinam i lauka,pasiimti vyresnio brolio is darzelio,jam penki,o mazasis 2 metuku.Laukiam siltesniu oru g.gif kad galetume ratus sukti ax.gif
Gyvenam prie Simono Daukanto mokyklos,tai ir parkas Draugystes visai salia,arba einam prie mokyklos,patogu stadionas,krepsinio aikstele..Beje man 30m mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene27: 03 kovo 2012 - 09:24
na nebedaug laiko jau iki to tikrojo pavasario. 4u.gif
Atsakyti
Ir siandien saulute lepina savo spinduliais thumbup.gif Darzelyje pirmadieni Kaziuko muge,eisim su maziumi gaminti kazka g.gif lankstysime is origami knygos ax.gif
Atsakyti
aš dar rami keleta metu. nelaukiu as tu darbsciuju ranku bureliu su vaiku. nesu labai kurybinga.... doh.gif
Atsakyti
Nori nenori priversta buni smile.gif tai rudenelio svente,tai naujametines kaukes,uzgavenes,kaziukas,tuoj ir Velykos...mamoms ir galvosukis,ka is ko padaryti..aisku kurybingoms matyt be problemu,man tenka pamastyt,gerai,kad yra visagalis internetas,galima pasisemt ideju thumbup.gif
Atsakyti
na tas tai taip. bet sakau gerai kad negreit dar sitas reikalas...
Atsakyti
Labukas biggrin.gif o as vis dar suku galva ka cia Kaziukui pagamint. Mintyse ti viena kol kas - sausainiu iskept bigsmile.gif ir skanu ir daug.... o rankdarbiu dar nzn... g.gif
Siandien su seimyna po Kalnieciu parkeli pasivaiksciojom,.. Oras nera super, bet neblogas. Smagu prasivedint biggrin.gif Sutikom ir Dange's seimyna thumbup.gif
Galvoju kaip cia reiks Kaune kaziuka aplankyti, su vezimu ir neklausancia panele nzn kaip reiks tarp zmoniu brautis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jeditux @ 2012 03 04, 14:44)
na tas tai taip. bet sakau gerai kad negreit dar sitas reikalas...

O tai kiek laiko mazajam?
Atsakyti
ech tos ligos... maniskiai irgi ant ribos. vyresneliui kaip ir pasibaige visi kosuliai ir slogos, tai sianakt maziukas sunegalavo...
Atsakyti
Aš ir norėčiau į kaziuka nulekt bet jauciu neiseis. kaip visada mums kokia nors proga buna ir reik iįvažiuot savaitgali
QUOTE(Vandene27 @ 2012 03 04, 19:14)
O tai kiek laiko mazajam?

5mėn. lotuliukas.gif

QUOTE(kristuteg @ 2012 03 05, 11:30)
ech tos ligos... maniskiai irgi ant ribos. vyresneliui kaip ir pasibaige visi kosuliai ir slogos, tai sianakt maziukas sunegalavo...

sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuteg @ 2012 03 05, 10:30)
ech tos ligos... maniskiai irgi ant ribos. vyresneliui kaip ir pasibaige visi kosuliai ir slogos, tai sianakt maziukas sunegalavo...

sveikit..oi dabar kabinasi ligos,mano vyriskis apsisnargliaves,visko gali buti,kad ir vaikai ir as pagausim bacila..o gal ir ne..geriam profilaktiskai aflubina,kazkaip jis mums ne karta pasiteisino g.gif tikiuosi ir dabar pades
Papildyta:
QUOTE(jeditux @ 2012 03 05, 10:46)
Aš ir norėčiau į kaziuka nulekt bet jauciu neiseis. kaip visada mums kokia nors proga buna ir reik iįvažiuot savaitgali

5mėn.  lotuliukas.gif
Mazuliukas,bet nepajusi kaip bus tuoj metai,po to ir 2...As kai pirmo susilaukiau,kazkaip leciau laikas ejo,o antrasis nespejau susivokti,o stai ir 2metai..
sveikit  4u.gif

Atsakyti
tai va ir buna kad MV parnesa paskui ir mes abu pasigaunam. sakiau kita karta vos susirgs kraustysis i kita kabari.arba mes pas tevus vaziuosim keliom dienom. o vaikai tikrai greit auga ypac svetimi.
Atsakyti