Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava, jos mamytės ir vaikučiai

Gerai,kai yra daugiau kambariu,o mes vieno kambario bute,nepabegsi doh.gif tevai ir kitam rajone gyvena,nieko gero..Pas vyra darbe penktadieni vienas zmogus slogavo,ateina visi i darba siandien tai jau 7 sirguliuoja.Biuleteniu niekas nenori imti,taip ir vargsta..
Parsivedziau vaika is darzelio,labai patenkintas Kaziuko muge,nusipirkes keksiuka,sokoladu aplietas,taip skaniai atrodo.Valgo ir sako,nu kas cia dabar?sakau,kas yra.Rodo keksiuka,mamyte,jis is morku pagamintas tongue.gif paragauju bet skanu..sakau gal kas meginot kazka kepti is morku?esu girdejus,kad ir pyragus gamina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene27: 05 kovo 2012 - 16:58
QUOTE(Vandene27 @ 2012 03 05, 16:51)
Gerai,kai yra daugiau kambariu,o mes vieno kambario bute,nepabegsi doh.gif tevai ir kitam rajone gyvena,nieko gero..Pas vyra darbe penktadieni vienas zmogus slogavo,ateina visi i darba siandien tai jau 7 sirguliuoja.Biuleteniu niekas nenori imti,taip ir vargsta..
Parsivedziau vaika is darzelio,labai patenkintas Kaziuko muge,nusipirkes keksiuka,sokoladu aplietas,taip skaniai atrodo.Valgo ir sako,nu kas cia dabar?sakau,kas yra.Rodo keksiuka,mamyte,jis is morku pagamintas tongue.gif paragauju bet skanu..sakau gal kas meginot kazka kepti is morku?esu girdejus,kad ir pyragus gamina g.gif

galima gamina.ir gi labai skanus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lara86 @ 2012 03 05, 18:22)
galima gamina.ir gi labai skanus smile.gif

Gal namie bandet?
Atsakyti
Šita, aš čia "ne į temą", bet svarbiau. Apie vieną UK gyvenantį ir labai sergantį 4 metų lietuvį berniuką. Kas galėtumėt pasidalinkit su žmonėmis nuoroda į temą ar pan. (Ta, kuri mano paraše). Tiesiog kas jiems buvo siūlyta UK, jie jau išbandė... Dabar atsiliepė viena Meksikos klinika su dar kiek kitokiu metodu (sonofotodinaminė terapija, kuri anot tėvelių yra agresyvesnė nei fotodinaminė terapija, bet veikia efektyviau). Na čia taip trumpintai, tiesiog ne vieną dieną seku to vaikučio atkaklius bandymus išvaryt "piktus akmenukus" , bet šitą progą vienai šeimai be kitų finansinės pagalbos išbandyti per sunku.
Atsakyti
QUOTE(Vandene27 @ 2012 03 05, 18:22)
Gal namie bandet?


1 stiklinė stambiai tarkuotų morkų
1 stiklinė cukraus
1 stiklinė miltų
1 kiaušinis
0,5 šaukštelio sodos

Proporcijos tokios, aš dažniausiai kepu trigubindama, tik didinant kiekius, reiktų kiek pamažinti cukraus kiekį, pvz:

3 st. morkų
2 stiklinės cukraus
3 st. miltų
3 kiaušiniai
1,5 šaukštelio sodos

Cukrų ir kiaušinius lengvai paplaku šluotele, įmaišau morkas ir palieku kokias 10-20 min. pastovėti, kol išsiskirs morkų sultys, tuomet įmaišau nugęsintą sodą, miltus. Ir dedu į riebalais išteptą keksinę formą. Skanaus. smile.gif
Atsakyti
Gal dar kas nematėt apie KET pasikeitimus dėl vaikų vežimo

http://ketonline.lt/...ytose-sedynese/
Atsakyti
QUOTE(Vandene27 @ 2012 03 05, 18:51)
Gerai,kai yra daugiau kambariu,o mes vieno kambario bute,nepabegsi doh.gif tevai ir kitam rajone gyvena,nieko gero..Pas vyra darbe penktadieni vienas zmogus slogavo,ateina visi i darba siandien tai jau 7 sirguliuoja.Biuleteniu niekas nenori imti,taip ir vargsta..
Parsivedziau vaika is darzelio,labai patenkintas Kaziuko muge,nusipirkes keksiuka,sokoladu aplietas,taip skaniai atrodo.Valgo ir sako,nu kas cia dabar?sakau,kas yra.Rodo keksiuka,mamyte,jis is morku pagamintas tongue.gif paragauju bet skanu..sakau gal kas meginot kazka kepti is morku?esu girdejus,kad ir pyragus gamina g.gif

na tas taip. 2 turim. neisivaizduoju kitaip. nes jau gudras darosi. jei tik kokie garsai tuoj pabunda. nepratinam prie tylos bet kazkoks jautrus darosi.

Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2012 03 06, 06:41)
1 stiklinė stambiai tarkuotų morkų
1 stiklinė cukraus
1 stiklinė miltų
1 kiaušinis
0,5 šaukštelio sodos

Proporcijos tokios, aš dažniausiai kepu trigubindama, tik didinant kiekius, reiktų kiek pamažinti cukraus kiekį, pvz:

3 st. morkų
2 stiklinės cukraus
3 st. miltų
3 kiaušiniai
1,5 šaukštelio sodos

Cukrų ir kiaušinius lengvai paplaku šluotele, įmaišau morkas ir palieku kokias 10-20 min. pastovėti, kol išsiskirs morkų sultys, tuomet įmaišau nugęsintą sodą, miltus. Ir dedu į riebalais išteptą keksinę formą. Skanaus. smile.gif

Oi ir nesudetinga,butinai pabandysiu.Aciu,mazulele drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2012 03 06, 06:41)
1 stiklinė stambiai tarkuotų morkų
1 stiklinė cukraus
1 stiklinė miltų
1 kiaušinis
0,5 šaukštelio sodos

Proporcijos tokios, aš dažniausiai kepu trigubindama, tik didinant kiekius, reiktų kiek pamažinti cukraus kiekį, pvz:

3 st. morkų
2 stiklinės cukraus
3 st. miltų
3 kiaušiniai
1,5 šaukštelio sodos

Cukrų ir kiaušinius lengvai paplaku šluotele, įmaišau morkas ir palieku kokias 10-20 min. pastovėti, kol išsiskirs morkų sultys, tuomet įmaišau nugęsintą sodą, miltus. Ir dedu į riebalais išteptą keksinę formą. Skanaus. smile.gif

O kepa mazdaug kiek laiko?
Papildyta:
QUOTE(jeditux @ 2012 03 06, 11:05)
na tas taip. 2 turim. neisivaizduoju kitaip. nes jau gudras darosi. jei tik kokie garsai  tuoj pabunda. nepratinam prie tylos bet kazkoks jautrus darosi.

O siaip auga gerai?kokie pasiekimai?
Papildyta:
smile.gif+2012 03 06, 10:19-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 03 06, 10:19)
Gal dar kas nematėt apie KET pasikeitimus dėl vaikų vežimo

http://ketonline.lt/...ytose-sedynese/

Aciu,dar nebuvau girdejusi siu pakeitimu mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 03 06, 09:19-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 03 06, 09:19)
Gal dar kas nematėt apie KET pasikeitimus dėl vaikų vežimo

http://ketonline.lt/...ytose-sedynese/



Dar neįsigaliojo. mirksiukas.gif Bet ruoštis jau pats laikas.
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2012 03 06, 11:47)
Dar neįsigaliojo.  mirksiukas.gif  Bet ruoštis jau pats laikas.

Chm dar karta perziurejau straipsni,bet neuzmaciau nuo kada isigalios? jau paskambinau vyrui pranest naujiena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene27 @ 2012 03 06, 12:36)
O siaip auga gerai?kokie pasiekimai?

Labai gerai. 5men kaip tik buvo tai sveria 9kg ir 70cm. na jau siubuoja ant keturiu atsistojas, atbulas sliauzia. ir mamai nervais groja lotuliukas.gif

QUOTE(Mažulėlė @ 2012 03 06, 12:47)
Dar neįsigaliojo.  mirksiukas.gif  Bet ruoštis jau pats laikas.

Bet tai kaip idomu, jei vaikas prie mazesniu tai ir iki 15m gali reiket toj kedej veziotis. lotuliukas.gif juk 150cm tai ne tiek ir mazai jau
Atsakyti