Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt...

po tokios gausos,idesiu ir savo makalyne biggrin.gif
pieniska mergaite
user posted image
user posted image
kiek svere,nezinau-savi valge smile.gif
kodel tiek mazai,kas puosia su beze rolleyes.gif as lydausi nuo jos,nors dar niekaip neiseina lygiai padzibuoti smile.gif
Papildyta:
dar vienas,su vaisiais
user posted image
Atsakyti
keno, Kokios pasakiskos kremines rozes wub.gif

Noooriu i kursus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2012 02 18, 16:16)
keno, Kokios pasakiskos kremines rozes  wub.gif

Noooriu i kursus ax.gif

kaip jums,pati ir atvaziuociau irnesakyk.gif
Atsakyti
.
WOW kiek daug fainu graziu dailiu tortuku pirmam puslapi bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif SAUNUOLES visom po balioneli 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(Asseni @ 2012 02 18, 12:40)
erikiuxxx, ale is kut tu tokius dailius torciukus randi  wub.gif Aciu uz temute  4u.gif
Mergaites, labai dailus torciukai


Ner uz ka 4u.gif
man si tema kaip narkotikas, negaliu be jos, ir jusu visu groziu gyventi lotuliukas.gif

QUOTE(keno @ 2012 02 18, 14:31)
po tokios gausos,idesiu ir savo makalyne biggrin.gif
kodel tiek mazai,kas puosia su beze rolleyes.gif as lydausi nuo jos,nors dar niekaip neiseina lygiai padzibuoti smile.gif


WOW WOW kaip grazu bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif , baltai pavydziu kad moki su beze dirbti, as dar neprisiruosiu pabandyti blush2.gif


mergaites gal kas cia gali atsakyti mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...&p=53493559
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 18 vasario 2012 - 15:38
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 02 18, 16:37)
.: , baltai pavydziu kad moki su beze dirbti, as dar neprisiruosiu pabandyti



tai,kad as dar nemoku su ja dirbti biggrin.gif tsakant,mokausi smile.gif ir istikruju nera taip lengva(tortu puosimas)kaip is sono atrodo rolleyes.gif
visoms po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2012 02 18, 15:32)
kaip jums,pati ir atvaziuociau irnesakyk.gif

bigsmile.gif Valiooooooooo clap.gif clap.gif clap.gif

keno, tau raudona roze 4u.gif

Medaus torciukas

user posted image
Atsakyti
Va mano ir šios dienos , kaip manot man keisti greitai ta veiduka ar nea , ne ruošias jau atvažiuot jį paimti g.gif: , ar kaip kitaip reanimuot balta spalvą?
dekui įdejos autorei Solen
user posted image
Papildyta:
Be to gal kas pasakys ka blogai padariau saldainių masei ,kad ji atgal atsistato vos ne į pradine padetį, ant apatines juosteles , kantelio matosi ir jį per kelis kartus skaudžiau g.gif:
Atsakyti
Asseni
labai gerai atrodo ta gele 4u.gif
Keno
rozes fainuoles, as niekaip ju nesugebu padaryti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 18 vasario 2012 - 16:00
QUOTE(Asseni @ 2012 02 18, 16:46)


keno, tau raudona roze  4u.gif


aciu wub.gif biggrin.gif va,man tokiu geliu neina padaryti schmoll.gif karta dariau bijuna,gavosi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2012 02 18, 15:46)
bigsmile.gif  Valiooooooooo  clap.gif  clap.gif  clap.gif

keno, tau raudona roze  4u.gif

Medaus torciukas

WOW, si roze man labai labai wub.gif wub.gif wub.gif , jau senai tokia roze nusiziurejus ax.gif
QUOTE(Evelinčiksa @ 2012 02 18, 15:53)
Va mano ir šios dienos , kaip manot man keisti greitai ta veiduka ar nea , ne ruošias jau atvažiuot jį paimti g.gif: , ar kaip kitaip reanimuot balta spalvą?
dekui įdejos autorei Solen

Man viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
Erikiuxxx tiesiog išmozota ta spalva rusva turbut nuo pirštu kai tepiau drekinau teptuku ir pagalbininke sukinejosi tai nuo pirštu gal nuspalvinau. O ir akį kai perkeliau tai pilkšviau ten norisi kaip geriau o gaunasi man kaip visada ... nesinori sumalt ir paduot nekokybiškai .

Čia aš turiu galimybes pirkti iš paukštyno tiesiai kiaušinius ir su jais labai gerai pakyla visiem viskas. Ir man pasiule žmona to kad tipo kai daug sudužta ten eigoje tai gali man į kibiriuka ir vis pririnkti . Tai kai atsisakiau užsitraukiau nemalone ir įsiuti kažkokį keista. Kaip žmones nesupranta kad viešose maitinimo įmonese o ir namuose kiaušinius plauka tirpalais ir kt . kaip aš galečiau kepti ir padruodi , dovanoti torta kai panaudoti neaiškus produktai . Ir svarbiausia ,kad darbuotojo žmona labiausiai del to siunta , o darbuotojui dzin. Aš dvitryniu vos ne po padekla sunaudoju per sav. O aš su ja kursuoe sedžiu , doh.gif:
Papildyta:
Beje kaip jums mano padeklas, iškirpau popietiu ir dekoratyviniu skilamušiu aplink perejau . Gal ka gali pasakyt ar vatmana po tortu tinka, nesutreksta ir nuo riebalo demes neatiranda?
Atsakyti
QUOTE(Evelinčiksa @ 2012 02 18, 16:41)


Čia aš turiu galimybes pirkti iš paukštyno tiesiai kiaušinius ir su jais labai gerai pakyla visiem viskas. Ir man pasiule žmona to kad tipo kai daug sudužta ten eigoje tai gali man į kibiriuka ir vis pririnkti . Tai kai atsisakiau užsitraukiau nemalone ir įsiuti kažkokį keista. Kaip žmones nesupranta kad viešose maitinimo įmonese o ir namuose kiaušinius plauka tirpalais ir kt . kaip aš galečiau kepti ir padruodi , dovanoti torta kai panaudoti neaiškus produktai . Ir svarbiausia ,kad darbuotojo žmona labiausiai del to siunta , o darbuotojui dzin. Aš dvitryniu vos ne po padekla sunaudoju per sav. O aš su ja kursuoe sedžiu , doh.gif:

Beje kaip jums mano padeklas, iškirpau popietiu ir  dekoratyviniu skilamušiu aplink perejau . Gal ka gali pasakyt ar vatmana po tortu tinka, nesutreksta ir nuo riebalo demes neatiranda?


Popieriukas labai gražiai atrodo apdirbtas , nelabai tinka vatmanas , gali ir drėgmė ir riebalai išeiti iš torto kraštų ( matytis ) , iškirpk maistinės plėvelės po apačia , ar bet kokio ceofano , galimas gėlių puokštėm vynioti permotamas popierius , bet jis baisiai slidinės kartu su tortu doh.gif .

O apie kiaušinius tu teisi , ir truputi ne .... kremams toks atvejis netinkamas jokiu būdu ( jei į kremą isukami žali tryniai ) , jei kremas neapdirbamas aukšta temperatūra , bet medaus lakšteliams , pyragams ( šimtalapiui ), pynėms , dideliems keksams , kurie kepa ilgai , įskilias kiaušinis manau nieko nepakenks , bet gauti kibiriuka tik taip primuštų kiaušinių masės ( be lukštų ) ir aš neimčiau , kaip juos paskui padalinti , juk trynys būna sutrūksta , išsileidžia kaip normuoti tą masę g.gif .... o įskilusių truputi , tikrai gali imti , iš parduotuvės irgi kartai parsinešam įskilusius , juk neišmetam , kažką su jais nuveikiam .
Atsakyti