Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt...

Kokie nuostabūs tortai bigsmile.gif
sandrulyte1975 labai patiko su skaičiukais ir rožėm wub.gif leila10 futbolininkui šaunus thumbup.gif Keno kreminės rožės iš vis pakerėjo, jų tiek daug bigsmile.gif Apie Asseni ir adrijos grožius net nekalbu, tiesiog pažiūri, atsidūsti ir toliau skaitai skaitai skaitai wub.gif

Šokoladinis torčiukas, šokoladinės rožės ir lapukai, pastilažas. Sunku man buvo dorbti su baltu šokoladu, tirpo, rasojo, et. doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neli: 18 vasario 2012 - 17:40
neli ačiū , bet tortas tavo gavosi puikus , ir rožės wub.gif ...o kas nutiko masytei ? , ko taškuota ? .... sutraukė dažus ? , nors visai įdomiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 18 vasario 2012 - 17:48
QUOTE(neli @ 2012 02 18, 18:39)

Šokoladinis torčiukas, šokoladinės rožės ir lapukai, pastilažas. [/color]


kokios rozes wub.gif ir ne ka maziau,nei ant mano makalynes laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2012 02 18, 17:39)
Kokie nuostabūs tortai bigsmile.gif
sandrulyte1975 labai patiko su skaičiukais ir rožėm wub.gif leila10 futbolininkui šaunus thumbup.gif Keno kreminės rožės iš vis pakerėjo, jų tiek daug bigsmile.gif Apie Asseni ir adrijos grožius net nekalbu, tiesiog pažiūri, atsidūsti ir toliau skaitai skaitai skaitai wub.gif

Šokoladinis torčiukas, šokoladinės rožės ir lapukai, pastilažas. Sunku man buvo dorbti su baltu šokoladu, tirpo, rasojo, et. doh.gif


Tikra taisybe drinks_cheers.gif as net bijau ka ir komentoti blush2.gif

Tavo rozes nuostabios, labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 18 vasario 2012 - 19:23
Dėkui, merginos 4u.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2012 02 18, 18:48)
neli ačiū , bet tortas tavo gavosi puikus , ir rožės  wub.gif ...o kas nutiko masytei ? , ko taškuota ? .... sutraukė dažus ? , nors visai įdomiai atrodo  bigsmile.gif

aha, dažai sudurniavo va ir americolor doh.gif lotuliukas.gif reik mokėti naudotis, pasirodo lotuliukas.gif , bet man realybėje visai įdomiai atrodė, tai ir palikau ax.gif
keno, mažiau, tikrai mažiau ax.gif o va su kremu dirbti ir aš į kursus noriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2012 02 18, 20:32)

o va su kremu dirbti ir aš į kursus noriu bigsmile.gif




kur ten irnesakyk.gif man reiketu i mokines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2012 02 18, 19:32)
Dėkui, merginos 4u.gif
aha, dažai sudurniavo va ir americolor doh.gif  lotuliukas.gif reik mokėti naudotis, pasirodo lotuliukas.gif , bet man realybėje visai įdomiai atrodė, tai ir palikau ax.gif


Bet man net graziau su taskiukais ax.gif o tu gal brinkinai zelatina iskart su dazais ? ar cia i pastilaza dejai dazus ?
Atsakyti
Sveikutes. Mergaites duokit patarima kaip daryti raideles su tais įspaudais doh.gif Nu kazkur skaiciau, kad reikia kažka padžiovinti g.gif Bet neatsimenu ar ispaudus raideles dziovinti ar masę padžiovinti ir tik tada spausti tas raideles. O gal iš viso nusišneku unsure.gif Prašau patarkite ax.gif
Ačiū 4u.gif
P.S. Va kokios gražios @drijos raidelės bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bijuna: 18 vasario 2012 - 20:40
QUOTE(Bijuna @ 2012 02 18, 20:37)
P.S. Va kokios gražios @drijos raidelės bigsmile.gif

Iskociok pastilaza, kai apdzius jisai kaskiek, tik tada spausk raides

O kokios grazios ???

man tai labai patiko tortas su hariu poteriu ir ranka rasytos raides, tiesiog super wub.gif wub.gif wub.gif


QUOTE(Evelinčiksa @ 2012 02 18, 16:41)
Erikiuxxx tiesiog išmozota ta spalva rusva turbut nuo pirštu kai tepiau drekinau teptuku ir pagalbininke sukinejosi tai nuo pirštu gal nuspalvinau. O ir akį kai perkeliau tai pilkšviau ten norisi kaip geriau o gaunasi man kaip visada ... nesinori sumalt ir paduot nekokybiškai .

Beje kaip jums mano padeklas, iškirpau popietiu ir  dekoratyviniu skilamušiu aplink perejau . Gal ka gali pasakyt ar vatmana po tortu tinka, nesutreksta ir nuo riebalo demes neatiranda?

Ar keitei ta galvyte, man is foto visai gerai atrodo, manau kad pakeisdama gali daugiau ismazoti torta smile.gif
Popierius graziai apkarpytas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 18 vasario 2012 - 20:56
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 02 18, 21:32)
Bet man net graziau su taskiukais ax.gif  o tu gal brinkinai zelatina iskart su dazais ? ar cia i pastilaza dejai dazus ?

Brinkinau iš karto, tik va reikėjo išmaišyti prieš kaitinant gerai.

QUOTE(Bijuna @ 2012 02 18, 21:37)
Sveikutes. Mergaites duokit patarima kaip daryti raideles su tais įspaudais doh.gif Nu kazkur skaiciau, kad reikia kažka padžiovinti g.gif Bet neatsimenu ar ispaudus raideles dziovinti ar masę padžiovinti ir tik tada spausti tas raideles. O gal iš viso nusišneku unsure.gif Prašau patarkite ax.gif
Ačiū 4u.gif
P.S. Va kokios gražios @drijos raidelės bigsmile.gif

Jei riekia greitai, aš tai net nedžiovinu, tiesiog adatėle su ausele ar kaip ją vadinti, na burbuliuku ir pan., išspaudžiu gražiai ir viskas. Padžiovinti ciut masę ant stalo irgi galima, lengviau išsiims.
Atsakyti
Gražios, nes lygios lygios.
O mano raides tikriausiai mažesnes, nei pas jus, nes adatele su burbuliuku tai neilys.
Na ka, einu pražiovinsiu mase ir su adata krapstysiu g.gif
Ne veltui viskam reikia įgūdžių doh.gif
Ačiū mergaites, einu bandysiu toliau blush2.gif
Atsakyti
Radau faina foto, gal kam pravers, kaip galima papuosti stala keksiukais thumbup.gif
Tik idomu cia rozes is kremo kokio nors ???
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 18 vasario 2012 - 21:08