Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečių namelis...

QUOTE(meskute102 @ 2012 04 19, 22:15)
blush2.gif  siandien  blush2.gif


labai labai labai tikėkimės, kad paskutinė 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif

Laikau kumstukus uz jus 4u.gif siunciu visoms saules spinduleliu, pas mus silta - lepina saulute cool.gif rolleyes.gif

Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 19, 19:50)
as kazkaip perku internete labai patinka is salonasmilda.lt arba is SM VS rybeliai

man reikia truputi puosnesnes, tai ir skaiciuoju,kas cia labiau apsimoka...
noriu tokios...user posted image
meskute, laikom kumscius suspaustus.. o tu - ilsekis, valgyk daug baltyminio maisto, ir svarbiausiai - daug vandens. drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Polijana @ 2012 04 20, 08:21)
Labas rytelis 4u.gif
Laikau kumstukus uz jus 4u.gif  siunciu visoms saules spinduleliu, pas mus silta - lepina saulute cool.gif  rolleyes.gif
Geros dienos  4u.gif

pas mus rytoj pranesa iki +19, tai issikuopsiu balkona, nusivalysiu langus, ir t.t. - bus DAROM diena, tik namuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 19, 22:15)
blush2.gif  siandien  blush2.gif

kokia slapuke,laikom kumscius 4u.gif

QUOTE(paliulaite @ 2012 04 20, 08:03)
Pakruojy pasiūlyčiau... jau puošni suknytė 60lt tekainuoja. Bet jei reikės važinėti, tai kažin ar verta smile.gif

tai kogero ,kad reiketu nes noriu puosnesnes g.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

meskute, atrodo, ką tik buvo IUI, ir vėl jau kita bigsmile.gif kaip greitai smile.gif
nu, dabar jau niekur nedingsi, turėsi apnėštėt nestuke.gif biggrin.gif Mano laimingoji IUI buvo irgi balandžio mėn. - 30 d., tikiu, kad šiandien tavo diena wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regata: 20 balandžio 2012 - 12:47
QUOTE(regata @ 2012 04 20, 13:46)
Labas visoms  4u.gif

meskute, atrodo, ką tik buvo IUI, ir vėl jau kita  bigsmile.gif  kaip greitai smile.gif
nu, dabar jau niekur nedingsi, turėsi apnėštėt  nestuke.gif  biggrin.gif  Mano laimingoji IUI buvo irgi balandžio mėn. - 30 d., tikiu, kad šiandien tavo diena wub.gif



tikiuosi mergaites neuzpykot nei viena kad taip tyliai .... blush2.gif
kazkaip nesinorejo si karta pasakot tiesiog kazkaip....
siaip viskas tas pats kaip ir pirmoje iui, tik kad dabar foliai neovuliave buvo.

aciu mergaites uz jusu kumstukus ir tikejima 4u.gif na taip regatele mano ciklai nera labai ilgi , o O ir ankstyva... vakar buvo 10cd ... tad gal taip ir atrodo kad taip neseniai buvo pirmasis IUI. mes labai tikim kad si karta mums tikrai pavyks... zinok vaziavau vakar ir maciau gandrus savo lizduose ir prisiminiau tavo pasakojima kai vaziavai ir matei gandrus lizduose.... kazkaip ikvepe vilties .... labai tikim kad pavyks ... wub.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

kadangi jau po TA ir augam puikiai, tai simboliskai gaudykit virusiuku 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif


meskute o cia asmeniskai tau, kad si kart viskas pavyktu 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2012 04 20, 21:24)
sveikutes 4u.gif

kadangi jau po TA ir augam puikiai, tai simboliskai gaudykit virusiuku  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif
meskute o cia asmeniskai tau, kad si kart viskas pavyktu 2.gif  2.gif  2.gif


oi mergyt gaudau tavo virusiuka 4u.gif

gal jau zinot kas pilvelyje gyvena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 20, 20:25)
oi mergyt gaudau tavo virusiuka  4u.gif

gal jau zinot kas pilvelyje gyvena wub.gif


kolkas ne, bet pirmadieni eisiu issamiam ekoskopui tai gal jau pasirodys ar turi ka tarp kojyciu ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena mergaites. Oras nuostabus lauke, sirdis dziaugiasi.smile.gif
Neuzsukau ilgai, kazkaip vis nesinorejo snekete ir net nzn kodel sad.gif
Meskute, sekmingo IUI 4u.gif
Gero savaitgalio visoms thumbup.gif
Atsakyti
labas, mergytes 4u.gif

esu cia visiskai nauja nare, perskaiciau daugeli forumu blush2.gif
o apie ka siame skyrelyje jus diskutuojate? apie suknytes, apie bedeles, apie planavima ar apie viska ? wub.gif

as jau 3 metus nesisaugau ir nieko, pirma karta nuejus pas gine prie metus pasake, kad lek atostogu ir ateik po ju..
tai pakeiciau kita gine ir po atostogu nuejau pas kita, tai sioji iskart paskyre tyrimus, pirmi 6 labai geri, dabar laukiu mmm, hormoninius darysiuos..

jus cia apie tai plepat cia, ar man nesdintis kitur? smile.gif

linkejimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rsuser @ 2012 04 21, 14:49)
jus cia apie tai plepat cia, ar man nesdintis kitur? smile.gif

linkejimai  4u.gif

tu pataikei kaip tik ten, kur reikia smile.gif plepam ir apie bėdeles, ir apie sukneles, ir apie viską, apie ką norisi pasiplepėti 4u.gif tik savaitgaliais paprastai ramoka pas mus būna... biggrin.gif
Atsakyti