Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Kokios siuntimų kainos siunčiantis iš nagavitos puslapio manikiuras.eu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2012 02 29, 11:20)
Kokios  siuntimų kainos siunčiantis iš nagavitos puslapio manikiuras.eu? smile.gif


as dabar removeri uzsisakinesiu is cia http://www.gelish.lt/kainos.html, pagaliau vel veikia puslapis...
Atsakyti
O kazin tie valikliai kur parduodmi kaip lako valikliai, bet nepamineta kad tinka ilgalaikiam tiktu? g.gif
PVZ http://www.manikiura...f...o-valiklis
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif radau mergos 2 spalvas pavasarines kolekcijos gelisho thumbup.gif Norejau zalios, alia paziurejus, nelabai jau noriu lotuliukas.gif Ir dar oranzine-kazkaip irgi nezavi biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 02 29, 11:31)
as dabar removeri uzsisakinesiu is cia http://www.gelish.lt/kainos.html, pagaliau vel veikia puslapis...



aha, čia valikio kaina normali (pigiau nei Nagavitoj su nuolaida tongue.gif ) bet ar aš nemoku naudoti taupiai remover'io arba čia didžiosios talpos išeiga g.gif :

cituoju:

GELISH SOAK OFF GEL REMOVER - sukurtas GELISH gelio-lako nuvalymui. Šis valiklis saugo odą ir nagus nuo išsausėjimo ir išlaiko juos sveikus. Nutirpina gelį-laką per 10-15 min.

Išeiga: iki 240 rankų.
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 29, 12:39)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  radau mergos 2 spalvas pavasarines kolekcijos gelisho thumbup.gif  Norejau zalios, alia paziurejus, nelabai jau noriu lotuliukas.gif  Ir dar oranzine-kazkaip irgi nezavi biggrin.gif
user posted image
user posted image

toks pedikiuras atbaidytu nuo bet kokios spalvos doh.gif
Atsakyti
Merginos, vakar nueminejau h. gelish, tai jis man sunkokai emes, naudoju harmony nuemeja, pasiausiu, palaikau 15 min. bet nei velnio man lengvai nenusiima, kazkas ne taip. O vienai merginai, kuri buvo kitur nusilakavus, tai is vis antra karta dejau folija su nuemeju, nes labai mazai nutirpte geliusha g.gif Net klausiau su kuo lakavo, ji net nezinojo. Vien zo ...
Atsakyti
Siandienos darbelis biggrin.gif
Lakavau su ORLY GEL FX
Spalva COFFE BREAK
Lakas gan tirstokas, bet dengiasi gerai. smile.gif
Na ziuresim kaip laikys g.gif
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 28, 18:26)
gal galima nuorodele, koki silka naudoji?

Naudoju Cesars Secrets silka. Jis labai plonutis, na zodziu smagiai man su juo dirbasi mirksiukas.gif O pirkau Kaune "Gabijoj". Bet dabar kiek zinau, tai jie jau nebeimportuoja sios produkcijos tai nezinau ar turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo millka: 29 vasario 2012 - 13:26
Cia harmony taip sunkiai nusiima jums? g.gif
Nesu susidurus,kiek darydavaus salone uzdedavo folija su acetonu ir nusiimdavo po 10-15min g.gif o tikrai acetonas ne itin gerai nagams bus?
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2012 02 29, 15:46)
Cia harmony taip sunkiai nusiima jums? g.gif
Nesu susidurus,kiek darydavaus salone uzdedavo folija su acetonu ir nusiimdavo po 10-15min g.gif o tikrai acetonas ne itin gerai nagams bus?

na jis ganetinai sausina nagelius ax.gif nebent keliem kartam kaip sakoma extra atveju biggrin.gif


millka bigsmile.gif thumbup.gif super spalva..laikosi neblogai, alia merginos sake tik nusiima sunkokai Orliukai smile.gif Lauksim tavo pasakojimu.
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 29, 17:24)
na jis ganetinai sausina nagelius ax.gif nebent keliem kartam kaip sakoma extra atveju biggrin.gif
millka  bigsmile.gif  thumbup.gif  super spalva..laikosi neblogai, alia merginos sake tik nusiima sunkokai Orliukai smile.gif Lauksim tavo pasakojimu.

Nu va,teks sakytis removeri blush2.gif aciu smile.gif
Ziuriu kainos ju net lt mazesnes blush2.gif

millka man spalvyte tai nelabai blush2.gif bet svarbu kliente patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 29, 18:24)
millka  bigsmile.gif  thumbup.gif  super spalva..laikosi neblogai, alia merginos sake tik nusiima sunkokai Orliukai smile.gif Lauksim tavo pasakojimu.

Nu va o man dar iprudino ir PRIMERI galiukams. Sake labai isgirta priemone, nenusokineja lakas nuo galiuku. Tai nezinau kaip as cia nugramdysiu doh.gif
Ryt ateina viena kliente su siuo laku po 2,5 savaites. Sake kad laikosi gerai, galiukai sveiki. Na ziuresim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo millka: 29 vasario 2012 - 16:39