Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(millka @ 2012 02 29, 16:37)
Nu va o man dar iprudino ir PRIMERI galiukams. Sake labai isgirta priemone, nenusokineja lakas nuo galiuku. Tai nezinau kaip as cia nugramdysiu doh.gif

Na sitas daiktas-primeris, super kai nagai labai prasti ar ploni, jis tikrai pagerina laikymasi thumbup.gif bet va nuemimas-tai ka as zinau....maciau realiai, kai praimeris ant galiuku-tai da nu puse bedos, alia kur per visa naga buvo teptas-oi tai padek dievuleliui, kaip gramdyt reikejo doh.gif O tu ji sau tepei? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 29 vasario 2012 - 16:40
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 29, 18:40)
Na sitas daiktas-primeris, super kai nagai labai prasti ar ploni, jis tikrai pagerina laikymasi thumbup.gif bet va nuemimas-tai ka as zinau....maciau realiai, kai praimeris ant galiuku-tai da nu puse bedos, alia kur per visa naga buvo teptas-oi tai padek dievuleliui, kaip gramdyt reikejo doh.gif O tu ji sau tepei? unsure.gif

Sau va tik siandien uzsitepiau, tai dar nieko negaliu pasakyt. biggrin.gif Nu tai reik man jau siandien pradet galast irankius rytojui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(millka @ 2012 02 29, 16:43)
Sau va tik siandien uzsitepiau, tai dar nieko negaliu pasakyt. biggrin.gif  Nu tai reik man jau siandien pradet galast irankius rytojui lotuliukas.gif

NU tikekimes viskas bus ok ir pasaliniai pasakojimai ir gazdinimai,nepanaikins noro sau nagus lakuotis biggrin.gif As ORLY balta turiu-tai sakykim buna, kad kartais tenka nuo galiuku stipriau pagramdyt...bet nevisada smile.gif Visa laime, kad primerio to netepu biggrin.gif Bo irgi sedeciau galasciau rakandus biggrin.gif Eisiu paziuresiu siandiena kaip mano OPI tirpdysis cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 29 vasario 2012 - 16:47
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 29, 18:47)
NU tikekimes viskas bus ok ir pasaliniai pasakojimai ir gazdinimai,nepanaikins noro sau nagus lakuotis biggrin.gif As ORLY balta turiu-tai sakykim buna, kad kartais tenka nuo galiuku stipriau pagramdyt...bet nevisada smile.gif Visa laime, kad primerio to netepu biggrin.gif Bo irgi sedeciau galasciau rakandus biggrin.gif Eisiu paziuresiu siandiena kaip mano OPI tirpdysis cool.gif

As siendien nusipirkau ORLY balta, nes jau nusibodo klienciu verkslenimai kad GELISH balta, bet nebalta doh.gif Ryt bandysiu lakuoti vienai prancuzo gerbejai.
Atsakyti
Isduokit paslapti kur padoresnem kainom isigyti apelsinmedzio pagaliukus,dildes nagui,geliui,ir odelems atstumti ta prietaisiuka blush2.gif gal kas siuncia nemokamai? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 29, 16:40)
kai praimeris ant galiuku-tai da nu puse bedos, alia kur per visa naga buvo teptas-oi tai padek dievuleliui, kaip gramdyt reikejo doh.gif O tu ji sau tepei? unsure.gif

tai vat kas galejo but, gal jai tepe ant visos nago ploksteles primeri, nes jos nagu galai sloksniuojas, o as kaisiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2012 02 29, 18:29)
tai vat kas galejo but, gal jai tepe ant visos nago ploksteles primeri, nes jos nagu galai sloksniuojas, o as kaisiau  doh.gif

na bet cia kalba butent apie ORLY primeri ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Atejau pasigirt, kad pagaliau gausiu sioki toki pazymejima biggrin.gif kovo 14 dienai uzsiregistravau i PN gelinio lakavimo, bio gelio kursus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(donatiki @ 2012 02 29, 20:04)
Sveikutes  4u.gif

Atejau pasigirt, kad pagaliau gausiu sioki toki pazymejima  biggrin.gif  kovo 14 dienai uzsiregistravau i PN gelinio lakavimo, bio gelio kursus  smile.gif

Na tai sveikinam thumbup.gif Vis geriau negu nieko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 29, 20:22)
Na tai sveikinam  thumbup.gif  Vis geriau negu nieko thumbup.gif

aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(donatiki @ 2012 02 29, 21:04)

I sveikata mirksiukas.gif

As katik nusemiau OPI, na kaip 3 sluoksniai-tai manau da puse baikos nusieme:) Viena nageli bandziau su paprastu acetonu, aishku neishkenciau islaikyt, reikejo gi pakrapstyt patirineti ir ka- su skura nuplesiau doh.gif lotuliukas.gif ,kitus sukau i ORLY remuveri ir kantriai 15,20 min sedejau..tikejaus, kai minimaliai pasiaustas nagas-tai nusims greitai,ogi nefega biggrin.gif reikejo reikejo medinuku pastumdyt lako likuti.Zodziu per ta nekantruma ir 1 nago nuplesima-reziau visus savo nagelius von, ir ka-likau ant jubiliejaus benage su agryzkom cray.gif Alia ne ausys- ataugs irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 29, 09:33)
Tai aš suprantu, jei nusiema tos ,kurios lakavosi kelis kartus, tai taip, nereikia ten beveik nieko ir daryt, bet aš šneku, kad nusiema tos, kurios jau nešioja virš metų, tai ten yra vistiek tokių lengvų nelygumų ir nagas tarkim sluoksniuojasi  g.gif

Na, kazkiek tai aisku slifuoju, bet minimaliai....nuimu laka su atstumdeju, kazkiek jo lieka, tai po manikiuro as naga su ta minksta dilde pasiausiu, tuo paciu ir lako liekanos nukrenta. Kol darydavau kitaip--is pradziu nugramdydavau, paskui nuimdavau visa likuti su minksta dilde(cia kalbu apie ta su kuria siausiam naga) tada darydavau manikiura, tada vel pasiausdavau pries lakuojant, tai ***** man toks vaizdas, kad taip as nagus ir susivariau g.gif Dabar minimaliai siausiu ir auga nagai super thumbup.gif

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 29, 11:39)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  radau mergos 2 spalvas pavasarines kolekcijos gelisho thumbup.gif  Norejau zalios, alia paziurejus, nelabai jau noriu lotuliukas.gif  Ir dar oranzine-kazkaip irgi nezavi biggrin.gif

Nu joooo.....pedikiuras..... swoon.gif man po tokio vaizdelio to zalio lako irgi nesinori biggrin.gif

Jolkuce klausei apie Smoked plum, tai as ja siandien isbandziau ir nusilakavau, kokia spalva!!!!!superine, ryt nufotkinsiu, nes velai parsiradau ner jegu jau...klijentes visos isejo su ja, dabar ziuresim kaip laikys.
Atsakyti