Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 01, 18:18)
bigsmile.gif tai kokia si kart priglaudei ?


01368 Midnight Caller ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 03 01, 18:15)
Aš tai nežinau unsure.gif , aš kai ten mokiausi, plius baigusi visus įmanomus Nagavitos organizuojamus seminarus ir mane labai gerai pažysta tai ir nekyla klausimų ar aš manikiūristė ar ne  blush2.gif  lotuliukas.gif , o beto aš dar ir koretlę turiu tai tikrai mato kad manikiūristė  thumbup.gif

Na man minėjo kad tik nuo šiandien prasidėjo tokia kaina gelishų

Ir neatsispyriau  ax.gif  blush2.gif pagundai ir nusipirkau dar vieną spalvą, tarytum man jų trūktų  doh.gif



Na, aš irgi mokiausi Nagavitoj. ax.gif Bet tai, kad nėra manikiūristėms nuolaidos (aišku,varau dievą į medį, kai taip kainą nurėžė blush2.gif ) man motyvacijos neprideda. blush2.gif Manau, turėtų būti skirtumas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 03 01, 18:22)
Na, aš irgi mokiausi Nagavitoj.  ax.gif  Bet tai, kad nėra manikiūristėms nuolaidos (aišku,varau dievą į medį, kai taip kainą nurėžė  blush2.gif ) man motyvacijos neprideda. blush2.gif Manau, turėtų būti skirtumas. rolleyes.gif



Na kodėl yra manikiūristėms nuolaida......
Jei turi kortelę, į kurią vis įrašo už kokią sumą perki ir kaupiasi tam tikras nuolaidos %, pvz. 6iai dienai man yra 10 % nuolaida.
Bet yra vienas BET, KAD PO METŲ JĄ IŠNULINA doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 03 01, 17:22)
01368 Midnight Caller ax.gif  blush2.gif

aaaa pilkute toji biggrin.gif tai tamsta mazu jau rimtai visa kolekcija is gelish turi, neskaiciavai? be mixsu tu visu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 01, 18:30)
aaaa pilkute toji  biggrin.gif  tai tamsta mazu jau rimtai visa kolekcija is gelish turi, neskaiciavai? be mixsu tu visu bigsmile.gif



Na jei gerai suskaičiavau doh.gif su šita nauja 47 blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 01 kovo 2012 - 18:03
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 03 01, 17:53)
Na jei gerai suskaičiavau  doh.gif su šita nauja 46  blush2.gif  ax.gif


bigsmile.gif Olialia vaikyti thumbup.gif musi rekordus..As va vis laukiu savo siuntinio, nesenai gavau zinia, kad vienas buteliukas kazkodel i kauna nukeliavo blink.gif lotuliukas.gif Nu zodziu koleikas da rankose neturiu nei isvajoto tigerio anei smoothies biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sylvia @ 2012 03 01, 15:50)
jeigu naturalius nagus patepti harmony gelish base ir topu ar paprastas lakas ilgai laikosi?jei taip tai kiek mazdaug? ir ar vietoj hormony cleanser galima naudoti  CUTASEPT F?

ar kas atsakys?
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 01, 18:57)
bigsmile.gif Olialia vaikyti  thumbup.gif musi rekordus..As va vis laukiu savo siuntinio, nesenai gavau zinia, kad vienas buteliukas kazkodel i kauna nukeliavo blink.gif  lotuliukas.gif  Nu zodziu koleikas da rankose neturiu nei isvajoto tigerio anei smoothies biggrin.gif  biggrin.gif



Niu va....
superinės spalvytės drinks_cheers.gif
dabar kai uždavei tookį klausimą kiek aš jų turiu, sėdėjau ir pagal gelisho paletę skaičiavau, tai žiūriu kad rimtai nebedaug truksta, bet pamačiau kokių dar norėčiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sylvia @ 2012 03 01, 18:59)
ar kas atsakys?



Aš taip nedariusi tai ir nežinau net ką atsakyti
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 03 01, 18:07)
Niu va....
superinės spalvytės  drinks_cheers.gif
dabar kai uždavei tookį klausimą kiek aš jų turiu, sėdėjau ir pagal gelisho paletę skaičiavau, tai žiūriu kad rimtai nebedaug truksta, bet pamačiau kokių dar norėčiau  ax.gif
Papildyta:
Aš taip nedariusi tai ir nežinau net ką atsakyti

g.gif Bet ar apsimoka imti visas ...kaikurios nelabai vertos demesio ir kazin ar butu lakuojamos,nemanai? g.gif
O tu velnias, ziurinejau i tavo nauja pirkini ir uztikau kokia grozybe su juo wub.gif
http://3.bp.blogspot...s1600/sts f.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 01 kovo 2012 - 18:13
QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 01, 19:08)
g.gif  Bet ar apsimoka imti visas ...kaikurios nelabai vertos demesio ir kazin ar butu lakuojamos,nemanai? g.gif
O tu velnias, ziurinejau i tavo nauja pirkini ir uztikau kokia grozybe su juo  wub.gif
http://3.bp.blogspot...s1600/sts f.jpg



Na taip, reiks atsisėsti kada pažaisti su maišymais spalvų, tai galima bus išgauti dar naujų gražių spalavų thumbup.gif
Vakar klientė užsimanė juodų nagų, bet kad būtų su vos vos matomu žėručiu, tai sumaišiau juodą 01348 Black Shadow su lašeliu 01327 Light Elegant ir gavosi super thumbup.gif

Aga mielas wub.gif radinys, čia dar ir 01367 Vegas Nights dėta-tapšnota
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 03 01, 18:22)
Na taip, reiks atsisėsti kada pažaisti su maišymais spalvų, tai galima bus išgauti dar naujų gražių spalavų  thumbup.gif
Vakar klientė užsimanė juodų nagų, bet kad būtų su vos vos matomu žėručiu, tai sumaišiau juodą 01348 Black Shadow su lašeliu 01327 Light Elegant ir gavosi super  thumbup.gif

Aga mielas wub.gif radinys, čia dar ir 01367 Vegas Nights dėta-tapšnota

Na va- vel galiu krepsha kraut doh.gif juodo neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
plius iš vėžio linijos 01526 Take Action ir žiemos kolekcijos 01523 My Forbiden Love

Va šiai dienai mano kolekcija ax.gif
Atsakyti