Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija sode, darže ir gėlyne :)

Labas merginos,kiek skaitinejau tai kaip supratau seti geriausios dienos kovo men 9-10d. Tai ta diena tinka ir ciliukams ir melionams ir arbuzams?Ar dar kiekvienai darzovei ar vaisiui ir dienos skiriasi? blush2.gif As pradedancioji padekit kas galesit.ir noriu pasiset pomidorus,bet pirkau labai ankstyvus tai seklu parduotuvelej patare set tik po kovo 20d gal galit pasakyt kuri diena tiktu geriausiai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2012 02 28, 14:32)
Labas merginos,kiek skaitinejau tai kaip supratau seti geriausios dienos kovo men 9-10d. Tai ta diena tinka ir ciliukams ir melionams ir arbuzams?Ar dar kiekvienai darzovei ar vaisiui ir dienos skiriasi? blush2.gif  As pradedancioji padekit kas galesit.ir noriu pasiset pomidorus,bet pirkau labai ankstyvus tai seklu parduotuvelej patare set tik po kovo 20d gal galit pasakyt kuri diena tiktu geriausiai? blush2.gif

Sekit siandien- labai gera diena ir menulis ir zodiakas, o paskiau bus tik kovo 24-25
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2012 02 28, 14:32)
Labas merginos,kiek skaitinejau tai kaip supratau seti geriausios dienos kovo men 9-10d. Tai ta diena tinka ir ciliukams ir melionams ir arbuzams?Ar dar kiekvienai darzovei ar vaisiui ir dienos skiriasi? blush2.gif  As pradedancioji padekit kas galesit.ir noriu pasiset pomidorus,bet pirkau labai ankstyvus tai seklu parduotuvelej patare set tik po kovo 20d gal galit pasakyt kuri diena tiktu geriausiai? blush2.gif

Kovo 10 d. galima 4u.gif
Pomidorams siūlyčiau kovo 25-26 d. čia bus sekm. ir pirm., nes bus mėnulis jau pilnėjantis ir pomidorams sako, vos ne tinkamiausias ž. Jautis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(irid @ 2012 02 24, 16:52)
Na aš jūsų vietoje nieko nelaukčiau ir pasėčiau, va vasario 26,27 visai neblogos dienos - mėnulis jautyje, o ir vėžyje ir svarstyklėse, kai bus mėnulis bus geros dienos. Jei braškėm geriausia priešpilnis, tai vėžys kaip tik ir bus priešpilnyje.
Kovo 8-9 dienos ne tamsus mėnulis, o pilnas  4u.gif  4u.gif

Na vis masčiau, masčiau... kadangi šiandien dar Jautis, tai bėgu sėt braškyčių, nes paskiau vėžys blogai žiemoja, Svarstyklės jau bus po pilnaties, tai gal šiandien pasisėsiu ir bus ramu smile.gif
Ačiū, kad pataisėt 4u.gif O kaip jūs pvz. laikot: kai būna Jaunatis, tai nesėt tik po d. aplink pilnatį, o paskiau jau skaitos kaip augantis mėnulis, nors ir dar ne priešpilnis? Ir atvirkščiai, iškart po pilnaties, tai jau ne pilnas, o dylantis? taip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2012 02 28, 13:32)
Labas merginos,kiek skaitinejau tai kaip supratau seti geriausios dienos kovo men 9-10d. Tai ta diena tinka ir ciliukams ir melionams ir arbuzams?Ar dar kiekvienai darzovei ar vaisiui ir dienos skiriasi? blush2.gif  As pradedancioji padekit kas galesit.ir noriu pasiset pomidorus,bet pirkau labai ankstyvus tai seklu parduotuvelej patare set tik po kovo 20d gal galit pasakyt kuri diena tiktu geriausiai? blush2.gif

Manyčiau, kad jau veloka po 20 d., pas mane kambariai nėra labai šilti, tai ir kovo pradžiuoj pasėti neperauga.
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2012 02 28, 15:46)
Sekit siandien- labai gera diena ir menulis ir zodiakas, o paskiau bus tik kovo 24-25

Pritariu, jei tik neperanksti pagal pomidorų sėją mirksiukas.gif

O mėnulis į Jaučio ž. įeis tik 23.43, taigi nemanau, kad kas nors sodins naktį biggrin.gif tad geriau rekomenduot tik nuo 25d smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2012 02 28, 16:02)
Pritariu, jei tik neperanksti pagal pomidorų sėją mirksiukas.gif

O mėnulis į Jaučio ž. įeis tik 23.43, taigi nemanau, kad kas nors sodins naktį biggrin.gif tad geriau rekomenduot tik nuo 25d smile.gif

Taip, kazkaip neatkreipiau i valandas. Man asmeniskai peranksti, nes langai pietiniai ir greit perauga ir istista, as sesiu 25-26 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta9: 28 vasario 2012 - 15:11
Sveikutes,patarkite prasau ar gera siandien diena ka nors seti?Dar noreciau pomidoriukus pikiuoti g.gif
Atsakyti
O kaip jūs pvz. laikot: kai būna Jaunatis, tai nesėt tik po d. aplink pilnatį, o paskiau jau skaitos kaip augantis mėnulis, nors ir dar ne priešpilnis? Ir atvirkščiai, iškart po pilnaties, tai jau ne pilnas, o dylantis? taip? 4u.gif
[/quote]
Teisingai supratote 4u.gif jaunas arba tamsus mėnulis tęsiasi maždaug 3 paras ir pilnatis maždaug 3 paras.

QUOTE(sambuka** @ 2012 02 28, 15:26)
Sveikutes,patarkite prasau ar gera siandien diena ka nors seti?Dar noreciau pomidoriukus pikiuoti  g.gif

Dar iki vakaro mėnulis Jaučio ženkle, taip kad sėkite, pikuokite, gera diena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irid: 28 vasario 2012 - 16:38
Sveikos, kuo tuoliau, tuo tamsiau man su tais kosmosais, nors temą nuo pradžių perskaičiau 2 kartus. Jūs čia labai daug apie tuos pomidorus kalbat. o aš dabar turiu sėjimui arbūzų, melionų, gėlių, kada juos man sėti, tinka šiandien, ar kitas dienas žiūrėt. o persodint, kad reikia žiūrėt, jau atskirai vaisių, žiedų dienas? O taip pat svogūnai, šparagai, tai per delčią sėt?
Skaičiau, skaičiau, ir nusprendžiau, kad gera diena ir per naujo pasėjau žemuoges, nes anksčiau ką sėjau beveik nesudygo.
Bandžiau savo sėjos kalendorių susidaryti,šiandien dieną nieko nepasižymėjus, Pasižymėjau, kad ryt tuščia diena, nieko negalima daryti, kovo 1d sėt gėles, 2-4 laistyti augalu, 5-6 d. sėt žemuoges, braškes, arbūzus, melionus. 7d. labai gera diena persodinti augalus. Kaži nenugrybavau aš čia, jei kas negerai pataisykit. g.gif
Šitas 26-28 jaučio dienas pasirašysiu, kad labai geros dienos pomidorams sėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uolma: 28 vasario 2012 - 17:01
[quote=irid,2012 02 28, 17:38]
O kaip jūs pvz. laikot: kai būna Jaunatis, tai nesėt tik po d. aplink pilnatį, o paskiau jau skaitos kaip augantis mėnulis, nors ir dar ne priešpilnis? Ir atvirkščiai, iškart po pilnaties, tai jau ne pilnas, o dylantis? taip? 4u.gif
[/quote]
Teisingai supratote 4u.gif jaunas arba tamsus mėnulis tęsiasi maždaug 3 paras ir pilnatis maždaug 3 paras.
Dar iki vakaro mėnulis Jaučio ženkle, taip kad sėkite, pikuokite, gera diena 4u.gif
[/quote]
g.gif aš dar negaliu išpikuot visų pipirų...kada dabar artimiausia diena tą daryt...gal dar spės paaugt iki tol g.gif
Atsakyti
[quote=uolma,2012 02 28, 16:51]
Sveikos, kuo tuoliau, tuo tamsiau man su tais kosmosais, nors temą nuo pradžių perskaičiau 2 kartus. Jūs čia labai daug apie tuos pomidorus kalbat. o aš dabar turiu sėjimui arbūzų, melionų, gėlių, kada juos man sėti, tinka šiandien, ar kitas dienas žiūrėt. o persodint, kad reikia žiūrėt, jau atskirai vaisių, žiedų dienas? O taip pat svogūnai, šparagai, tai per delčią sėt?
Skaičiau, skaičiau, ir nusprendžiau, kad gera diena ir per naujo pasėjau žemuoges, nes anksčiau ką sėjau beveik nesudygo.
Bandžiau savo sėjos kalendorių susidaryti,šiandien dieną nieko nepasižymėjus, Pasižymėjau, kad ryt tuščia diena, nieko negalima daryti, kovo 1d sėt gėles, 2-4 laistyti augalu, 5-6 d. sėt žemuoges, braškes, arbūzus, melionus. 7d. labai gera diena persodinti augalus. Kaži nenugrybavau aš čia, jei kas negerai pataisykit. g.gif
Šitas 26-28 jaučio dienas pasirašysiu, kad labai geros dienos pomidorams sėti.
[/quote]
Melionus dar labai anksti sėti, aš juos sėju tik balandžio antroje pusėje ne anksčiau, arbūzai gal kiek ilgiau dygsta tai galima galvoti apie balandžio pirmąją pusę, gėles galit sėti kol mėnulis pilnėja, galit atkreipti dėmesį į žiedų dienas, svogūnus, šparagus geriau sėti per delčią, nes naudingoji dalis po žeme. Ryt yra trečiadienis, tai prisiskaitėt, kad kirminų diena, todėl taip ir užsižymėjot, o gal dėmesį atkreipėt, kad mėnulis dvyniuose, nelabai vaisingas ženklas, bet tinkamas gėlėms, tas galiotų ir kovo 1 dienai. 5-6 dienomis nieko nesėčiau, nes mėnulis liūto ženkle, visa kita teisinga. Šitos 26-28 dienos tinkamos viskam ne tik pomidoram.

[quote=diuni,2012 02 28, 17:36]
Teisingai supratote 4u.gif jaunas arba tamsus mėnulis tęsiasi maždaug 3 paras ir pilnatis maždaug 3 paras.
Dar iki vakaro mėnulis Jaučio ženkle, taip kad sėkite, pikuokite, gera diena 4u.gif
[/quote]
g.gif aš dar negaliu išpikuot visų pipirų...kada dabar artimiausia diena tą daryt...gal dar spės paaugt iki tol g.gif
[/quote]
Manau, kad galit pikuoti, kai tik užeina noras iki pilnaties, o jei į ženklą žiūrite tai nepikuokite 5-6 dienomis ir viskas, o idealiausios pikavimui 7-8 dienos, kai mėnulis bus mergelės ženkle.
Atsakyti
4u.gif labai ačiū
Atsakyti