Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Maidenana @ 2012 03 13, 12:27)
Lietuva, aciu..

Taip, zinau bum.. Kai as atejau cia, ji iseidinejo i IVF skyreli. Bet mano vyras pries IVF, tai si procedura mums negresia. aj, nezinau, bus kaip bus. nera reikalo draskytis, jeigu vistiek 's' gaunasi.
O kaip tavo pacios planai? kazkada rasei, kad vasari-kova startuosite su IUI, nes broliuko reikia..
Papildyta:
Zuzla - laukiame skaiciuku!!!



Mūsų planai - irgi Dievulio valioj, - kažin ar natūraliai kas gausis (bandom nuo rugpjūčio mėn.) nuo pat tada kai mmm atkeliavo. Bet .....
Nors būna stebuklų - pati žinau. Tiesiog kol kas lankom akupunktūrą ir bandom natūraliia. Dar vis maitinu dukrytę, tai gal tas dalykas stabdo pastojimą dar. Gegužės mėn. nutrauksiu maitinimą, tada bus matyt. Gal vasarą ir IUI darysim. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 13 kovo 2012 - 12:45
QUOTE(Lietuva @ 2012 03 13, 12:45)
Dar vis maitinu dukrytę, tai gal tas dalykas stabdo pastojimą dar.


jei maitini, reiškia yra pakilęs prolaktinas, jis slopina ovuliaciją, taip kad greičiausiai dėl to ir negali pastoti.
Atsakyti
Jo jei maitinin, tai pastoti sansu turi nedaug. kai mes jau planavom 2 vaika, gyd, is kart pasake, kad turiu atvykt nebemaitinanti ir dar kokius 3 men po maitinimo pailsejusi. Juk reikia organizmui pailset, kad neatmestu nestumo.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 03 13, 11:57)
matyt busi pribūrus.. augam "po truputį":

15DPO
hcg 141 (11 DPO buvo 14,7)
prg 127 (11 DPO buvo 111)

širdis daužos nerealiai............

Kokios naujienos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tikrai Maidenanan prikalbėjo hihihi.gif
Atsakyti
Zuzla, nepyksti uz dvynukus? hihihi.gif Siaip, tai tikiuosi, kad dvynukai. Bet jau bus kaip bus. siaip, tai labai laukiame 2 savaites ir pirmojo echo smile.gif nu kad patvirtintu, kad ten tikrai dvynukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 03 13, 12:57)
4u.gif  4u.gif
galvojau, išprotėsiu belaukdama naujų skaičiukų doh.gif
matyt busi pribūrus.. augam "po truputį":

15DPO
hcg 141 (11 DPO buvo 14,7)
prg 127 (11 DPO buvo 111)

širdis daužos nerealiai............


labai sveikinu, pagaliau thumbup.gif wub.gif , lauksim tolimesniu naujienu wub.gif wub.gif wub.gif


Maidenana
, atsimeni ka rasiau i AZ, tai musu reikaliukai pagerejo thumbup.gif lotuliukas.gif , tiesa ten buvai radus wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana_j: 13 kovo 2012 - 21:08
QUOTE(diana_j @ 2012 03 13, 22:07)
Maidenana[/b], atsimeni ka rasiau i AZ, tai musu reikaliukai pagerejo  thumbup.gif  lotuliukas.gif , tiesa ten buvai radus wub.gif  4u.gif
tai labai sveikinu!!! 4u.gif labai dziugu uz jus. Tikiuosi, kad pades ir kitiems reikalams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 13, 20:25)
Zuzla, nepyksti uz dvynukus? hihihi.gif
Siaip, tai tikiuosi, kad dvynukai. Bet jau bus kaip bus. siaip, tai labai laukiame 2 savaites ir pirmojo echo smile.gif nu kad patvirtintu, kad ten tikrai dvynukai biggrin.gif


ne irnesakyk.gif MB irgi prie dvynukų burtų prisidėjo..
užklausiau hcg temoje, tai merginos abejoja, kad dvynukai, sako, gal iš pradžių lėčiau vystėsi, o paskui pavijo normą. na bet pamatysim po savaitės kas ir kaip smile.gif
aišku, "niežti" pasidarygi hcg, bet užteks pinigus mėtyt.

labas rytas user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 14 kovo 2012 - 08:00
QUOTE(zuzla @ 2012 03 14, 07:59)
ne irnesakyk.gif MB irgi prie dvynukų burtų prisidėjo..
aišku, "niežti" pasidarygi hcg, bet užteks pinigus mėtyt.

labas rytas user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif

Prie kavos tai aš pirmoji šiandien ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 03 14, 08:59)
ne irnesakyk.gif MB irgi prie dvynukų burtų prisidėjo..
užklausiau hcg temoje, tai merginos abejoja, kad dvynukai, sako, gal iš pradžių lėčiau vystėsi, o paskui pavijo normą. na bet pamatysim po savaitės kas ir kaip smile.gif
aišku, "niežti" pasidarygi hcg, bet užteks pinigus mėtyt.
na, gali buti ir taip. nezinau, man atrodo, kad HCG nera rodiklis kiek vaiku yra.


QUOTE(maika @ 2012 03 14, 09:13)
Prie kavos tai aš pirmoji šiandien  ax.gif
as dabar esu zalios arbatos salininke. manes dabar pardej dokumento praso, kai cigaretes perku. labai savimi didziuojuos. beliko svori numesti. riebalu ant pilvo susikaupe. dar lavasu vakar pasmaliziavau. ajajajaj.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ir as stoju i eile prie kavos su pienu biggrin.gif
Oras tai snd fantastiskas pas mus, ane panos? Tikras pavasaris jau kvepia. Atrodo nera kuo per daug dziaugtis, bet smagu ir tiek tongue.gif

Maidenana - tu saunuole, kad ant zalios arbatos persimetei. Ir as vis planuoju, bet nieko negaliu padaryt pries viliojanti kavos kvapa blush2.gif Tik vat rukyt dar mesk ir busi saunuoliausia saunuole thumbup.gif

Zuzla - as vis apie tave pagalvoju ir man labai dziugu, augink skaiciukus ir sveikai maitinkis cool.gif


ech... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pifiene: 14 kovo 2012 - 09:41
QUOTE(Pifiene @ 2012 03 14, 09:41)
Zuzla - as vis apie tave pagalvoju ir man labai dziugu, augink skaiciukus ir sveikai maitinkis  cool.gif


4u.gif
Atsakyti