Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(zuzla @ 2012 03 14, 13:33)
brrr.. nekenčiu pieno schmoll.gif

bet pagalvojau, kiek pinigų susitaupys bigsmile.gif

Tai sulčių tada mirksiukas.gif arba šampano vaikiško biggrin.gif

joooo, sutaupysi, išleisi ant daug malonesnių pirkinių nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 14, 09:28)
as dabar esu zalios arbatos salininke.

manes dabar pardej dokumento praso, kai cigaretes perku. labai savimi didziuojuos.

Pirmas puodelis ryte būna žalios arbatos, paskui jau bile koks kitas gėralas smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Pifiene @ 2012 03 14, 11:49)
O istikro, tai po daug apziuru pas gine jau pasiekiau toki lygi, kai giliai dzin kai mane TEN apziuri  blush2.gif  nu ka ten jos naujo pamatys  biggrin.gif

Man lygiai tas pats blush2.gif O dar neseniai pastebėjau, kad anksčiau negalėdavau įsivaizduot kaip galima atsipalaiduot, kai pvz per apžiūrą prireikia pilvą pamaigyt doh.gif Vargas ir man, ir daktarei būdavo. Dabar kartais paminko kaip tešlą, o man palyginus dzin irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maika: 14 kovo 2012 - 13:40
Kaip mane pradejo traukt prie saldumynu doh.gif negaliu net ziuret reklamu is kat uzsimanau pyrageliu, torciuku...kosmars, kas cia su manim daros. Ir dabar sedziu su kava ir pyragaiciais blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos...labai laukem su vyru sios dienos kad pasidaryti testuka po antro IUI kuris buvo jau antras pries dvi savaites.Ir siandien atejo nelauktos dienos... verysad.gif ir iskart viskas tapo aisku kad nepasiseke ir vel mums...jau netgi nera noro pirkti testa. verysad.gif Liudna ne tas zodis... verysad.gif ir vel pasaulis pasidare juodas...
Atsakyti
QUOTE(smaliziuke))) @ 2012 03 14, 15:54)
Sveikos merginos...labai laukem su vyru sios dienos kad pasidaryti testuka po antro IUI kuris buvo jau antras pries dvi savaites.Ir siandien atejo nelauktos dienos... verysad.gif ir iskart viskas tapo aisku kad nepasiseke ir vel mums...jau netgi nera noro pirkti testa. verysad.gif Liudna ne tas zodis... verysad.gif ir vel pasaulis pasidare juodas...

4u.gif 4u.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(smaliziuke))) @ 2012 03 14, 15:54)
Sveikos merginos...labai laukem su vyru sios dienos kad pasidaryti testuka po antro IUI kuris buvo jau antras pries dvi savaites.Ir siandien atejo nelauktos dienos... verysad.gif ir iskart viskas tapo aisku kad nepasiseke ir vel mums...jau netgi nera noro pirkti testa. verysad.gif Liudna ne tas zodis... verysad.gif ir vel pasaulis pasidare juodas...


laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 13, 22:18)
tai labai sveikinu!!!  4u.gif labai dziugu uz jus. Tikiuosi, kad pades ir kitiems reikalams smile.gif


na nieko ateis ir i musu ir jusu kiema ta didzioji svente, as tuo tikiu wub.gif drinks_cheers.gif


QUOTE(Grim @ 2012 03 14, 12:45)
Laba,

baltos kavos su pienišku šokoladu?  ax.gif

Kur mano mmm?  doh.gif



tai gal ir nebus ju ? wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smaliziuke))) @ 2012 03 14, 16:54)
Sveikos merginos...

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smaliziuke))) @ 2012 03 14, 15:54)
ir vel pasaulis pasidare juodas...

verysad.gif verysad.gif
Laikykites abu su vyru 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Grim o kiek DPO buvo kaip dareisi HCG? gal labai vėlyva implantacija? pagadink NT ryt 4u.gif
Atsakyti
Man ir dar mmmm neatejo bet sulauksiu as ju nes kraujukas nestumo (dariausi 13diena po IUI)nerodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzastina_ @ 2012 03 14, 12:42)
Ačiū, truputį ramiau.... blush2.gif
Nu Maidenana pavarai  lotuliukas.gif  šiaip tai aš nejaučiu kaifo ant tos kėdės,tai jau apie knygos skaitymą nė kalbos nebūtų blush2.gif
uooooj, zinok man jau tokia stadija, kad zodis 'sperma' man reiskia tik apvaisinimo kokybe/galimybe, nieko intymaus ir tokio hihihi.gif man sis zodis nebeturi. Pas gydytoja ant kedes lipu jau jai dar neliepus. Sesele jau man nebesako ka daryti, nes as viska moku atmintinai. Ir kai gydytoja pradeda apziuta, vienintelis mano klausimas jau buna 'ar grazu ten?' Man vaiksciuojimas pas ginekologe yra kaip dantis valytis. Iprasta rutina. O jau apie ten kazkokius pojucius as net nekalbu. Nieko as ten nejauciu.
Bet as tikiuosi mano stadijos tu nepasieksi.


QUOTE(Pifiene @ 2012 03 14, 12:49)
p.s. Maidenana as irgi alu megstu ir vyna megstu, nieko cia nepadarysi.
O nerviukams neieiskok jokios bonkeles, nerasi  mirksiukas.gif  Pats geriausias vaistas - svajoniu issipyldymas  4u.gif
as megstu alu ir vyna. O tavo minetu vaistu 'nuo svajones' vaistineje parduoda tik closto, gonalio, svirkstu, puregono, ovitrelle, bromokriptino, aspirino, ivairiu mazai-molekuliniu heparinu pavidale. Bet kad vos ne urmu perku, o nifiga nesigauna.

Zuzla, o nebandei vandens dazyti vynu? isipili vandens ir du lasus vyno. Zodziu, absoliuciai negalima nestukems alkoholio 7 savaite, nes ten veidas formuojasi ar dar kazkas.. O siaip, apie alko nestumo metu
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 14, 21:42)
uooooj, zinok man jau tokia stadija

Gal jau ir 100 kartu taves to klausta, bet as nezinau blush2.gif kokia jusu beda? kiek laiko jau? blush2.gif
Atsakyti