Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Dzastina_ @ 2012 03 14, 22:58)
Gal jau ir 100 kartu taves to klausta, bet as nezinau  blush2.gif  kokia jusu beda? kiek laiko jau? blush2.gif

na, kiek naujokiu bus siame skyrelyje, tiek manes to ir klausines lotuliukas.gif beda siaip.. kazkokia.. vyras neturejo spermos. gyvos. visai. pagydem. po to pastojimas-persileidimas-pastojimas-persileidimas-pastojimas-persileidimas. Paskutini nkarta datraukiau iki 8 savaiciu po 4 IUI, bet dvynukai nebesivyste. Tai as dabar po abrazijos , vienas ciklas jau praejo, dabar eina antras. Tai kad beda tokia, vyro spermos nepakanka, o as negaliu isnesioti. Kiekvienas mano pastojimas yra kazkas is stebuklu salies, ir kiekvienas persileidimas yra didziulis zingsnis atgal. Nu, pora metu jau kankinames. nedaug. Bet man 34.
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 03 14, 18:21)

tai gal ir nebus ju ?  wub.gif  4u.gif

Tada, vadinas, man klimaksas lotuliukas.gif

QUOTE(*chiquita* @ 2012 03 14, 19:16)
Grim o kiek DPO buvo kaip dareisi HCG? gal labai vėlyva implantacija? pagadink NT ryt  4u.gif

14 DPO buvo... Ai, neverta testo gadint, juk kraujas tai mažiau nei vienetą rodė. Bet tai kodėl kažin užvėlavo g.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 03 14, 20:42)
Man vaiksciuojimas pas ginekologe yra kaip dantis valytis. Iprasta rutina.

Viens prie vieno doh.gif Dabar nors pailsėsiu kurį laiką, o tai kaip į darbą...
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 03 14, 23:15)
14 DPO buvo... Ai, neverta testo gadint, juk kraujas tai mažiau nei vienetą rodė. Bet tai kodėl kažin užvėlavo  g.gif

Gadink, gal sumaišė rezultatus ar dar koks velnias, nes dabar pas tave 19-20DPO? tiek nebūna, maximum 18DPO
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 03 14, 23:53)
Gadink, gal sumaišė rezultatus ar dar koks velnias, nes dabar pas tave 19-20DPO? tiek nebūna, maximum 18DPO

Tik ką parėjo biggrin.gif Jaučia, bjaurybės, kad apie jas kalbu smile.gif
Šiandien, rodos, 18 DPO. Nu va, kaip ir turi būt...

Ryt pilvą maus mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 14, 23:47)
Nu, pora metu jau kankinames. nedaug.

4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Grim @ 2012 03 15, 01:01)
Tik ką parėjo

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Na sveikos mergaites, kaip laikomes siandien ?

kas yra skaiciave, kiek su visais vaistukai atseina IUI? Kaune ax.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Manksta, arbata, kava. Panika del mokslu.

Man kiekvienas IUI kartu su viskuo, including apziuras, konsultacijas, vaistus ir pacia procedura kainodavo apie 1300,00 LTL. ten plius-minus. Daugiausia iseidavo, kai stimuliacijos budavo su gonaliu - bais brungus malonumas. Bet uztat, kokybiskas.
Atsakyti
QUOTE(Pifiene @ 2012 03 15, 09:59)
Na sveikos mergaites, kaip laikomes siandien ?

Nekaip mad.gif Skauda pilvą, neišsimiegojau ir šiaip viskas biškį užknisa biggrin.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 03 15, 10:10)
Manksta, arbata, kava. Panika del mokslu.

Man turbūt panika prasidėtų, jei šiandien reikėtų daryt mankštą doh.gif Nors realiai tai reikia. Nugara jau kaip babcės.

Kavos? unsure.gif
Atsakyti
Merginos, blondinė jau pradeda lysti su savo klausimais blush2.gif
Man bus pirma stimuliacija gonaliu ir minėjo,kad po 75 5 dienas leisiuos. Bet ką tik su ta pana kur man vaistus iš lenkų parvežė kalbėjau tai jai irgi taip skyrė tik 7 dienas, gavosi hyperstimuliacija su žiauriais skausmais ir 19 kiaušinėlių... kažkaip baisoka pasidarė, gal prašyti,kad mažesnę dozę skirtų? bet tiek,kad mes tik 2 iui galim sau leisti tai gal rizikuoti,nes jei neužaugs juk irgi nieko gero... ai,kažkokia pasimetus, kuo daugiau skaitau tuo labiau mėtausi, jūs vis tiek patirties jau turit tame reikale.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 15, 12:10)
Labas rytas.

Manksta, arbata, kava. Panika del mokslu.

Man kiekvienas IUI kartu su viskuo, including apziuras, konsultacijas, vaistus ir pacia procedura kainodavo apie 1300,00 LTL. ten plius-minus. Daugiausia iseidavo, kai stimuliacijos budavo su gonaliu - bais brungus malonumas. Bet uztat, kokybiskas.

Jo ir man panasi suma gaunas, svyruoja nuo 1200-1500 Lt cia jau su viskuom
Papildyta:
QUOTE(Grim @ 2012 03 15, 12:46)
Nekaip mad.gif Skauda pilvą, neišsimiegojau ir šiaip viskas biškį užknisa biggrin.gif
Man turbūt panika prasidėtų, jei šiandien reikėtų daryt mankštą doh.gif  Nors realiai tai reikia. Nugara jau kaip babcės.

Kavos?  unsure.gif

Mielai kavos bigsmile.gif turiu pyragaiciu prie kavos thumbup.gif . O mano mmm parejo be jokiu skausmu ir ispejimu. Ryte atsikelus is lovos jauciu, kad jau bega palei kojas biggrin.gif . Sakyciau si kart gerokai gausesnes.
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 03 15, 11:46)
Nekaip mad.gif Skauda pilvą, neišsimiegojau ir šiaip viskas biškį užknisa biggrin.gif
Man turbūt panika prasidėtų, jei šiandien reikėtų daryt mankštą doh.gif  Nors realiai tai reikia. Nugara jau kaip babcės.

Kavos?  unsure.gif
aga, kavos.
as susigalvojau sau viena pratima. kadangi negaliu sau leisti kasdien sportuoti, bet tenka daug vaiksciuoti ir begioti, tai as vaiksciuodama itempiu pilvo raumenis, o lipdama laiptais (cia jie nuolatiniai, man per diena minimum 10 km laiptais iseina) itempiu subine - ir uzpakalis skauda kaip reikiant smile.gif


QUOTE(Dzastina_ @ 2012 03 15, 11:55)
Merginos, blondinė jau pradeda lysti su savo klausimais  blush2.gif
Man bus pirma stimuliacija gonaliu ir minėjo,kad po 75  5 dienas leisiuos. Bet ką tik su ta pana kur man vaistus iš lenkų parvežė kalbėjau tai jai irgi taip skyrė tik 7 dienas, gavosi hyperstimuliacija su žiauriais skausmais ir 19 kiaušinėlių... kažkaip baisoka pasidarė, gal prašyti,kad mažesnę dozę skirtų? bet tiek,kad mes tik 2 iui galim sau leisti tai gal rizikuoti,nes jei neužaugs juk irgi nieko gero... ai,kažkokia pasimetus, kuo daugiau skaitau tuo labiau mėtausi, jūs vis tiek patirties jau turit tame reikale.

man buvo 5 dienas clostas (clostilbegyt) po 0,5 tabletes karta i para, o po to 5 dienas gonalis, bet pirmas 3 dienas po 35, o 2 po 75. O tau daugiau apart gonalio nieko neisrase? Tiesa pasakius, su mano sitokia schema, man uzaugo 4 foliai, 3 kokybiski, vienas neuzauga, apsivaisino 2. Bet gydytoja man sake, kad tik vienas dominuojantis (didziausias ir kokybiskiausias). Bet po 35 gonalio gydytoja nusprende, kad mazoka, tada pakele doze iki 75.

Tu pas kokia gydytoja eini? informavai, kad gali leisti sau tik 2 IUI? Butinai pasakyk jai viska apie save, apie savo ligas. Ar tyreisi hormonus? Skydliaukes, prolaktina?
Papildyta:
QUOTE(sobo @ 2012 03 15, 12:10)
Jo ir man panasi suma gaunas, svyruoja nuo 1200-1500 Lt cia jau su viskuom
Papildyta:

Mielai kavos  bigsmile.gif  turiu pyragaiciu prie kavos  thumbup.gif . O mano mmm parejo be jokiu skausmu ir ispejimu. Ryte atsikelus is lovos jauciu, kad jau bega palei kojas  biggrin.gif . Sakyciau si kart gerokai gausesnes.

eisi pas gine? IUI madoje si cikla? cistu nera?
man tai kazkaip keistai maudzia pilva laiks nuo laiko. Matyt, ovuliuoju.. unsure.gif
a, vel 'atsisedau' ant bromkriptino. nu, zinokite, jau buvau pasiruosiusi pykinimui, visokiems tokiems efektams, kaip priklauso. bet. visiskai jokiu pasaliniu pojuciu. nesuprantu kodel. Tiesa, nusipirkau vietini, ukrainietiskos gamybos, nes Richter`io jie neturejo. Gal tas itakoja? Arba manyje jau tiek chemjos, kad vajej. Drauge stebisil sako, tu kaip pensininke. aspirinas, foline, bromkriptinas, vitaminai, skyscius varantys.. dar siandien kolekcija bus papildyta Eloconu (ziauriai isisiautejo egzema - nepernesu vietinio vandens, labai sausas, jau visa morza sutraukta).. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 15, 12:14)
Tu pas kokia gydytoja eini? informavai, kad gali leisti sau tik 2 IUI? Butinai pasakyk jai viska apie save, apie savo ligas. Ar tyreisi hormonus? Skydliaukes, prolaktina?

Pas Verbickienę
Taip, ji viską žino ir turi visus mano tyrimus. O closto man dėl endometriozės neskiria, sakė galima būtų bandyti, bet kadangi viskas ribotai,tai nusprendėm geriau iškart su gonaliu.
Kaip jums LH/FSH santykis 0,44?


Ir ar tiesa,kad per stimuliaciją reikia skysčių daugiau gerti? čia irgi kažkur perskaičiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzastina_: 15 kovo 2012 - 11:24