Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (VII tema)

Ziurekit mergaites ka radau Премьера 26 февраля 2012 Kомедия
''Приказано: женить'' /2012/
Трейлер http://www.youtube.c...h?v=dQjxp-WZkp8
http://filmelita.com...ano-zhenit.html
Gal bus neblogas g.gif
Labi noreciau kad tikrai butu nebloga komedija, nes taip pasiilgau geros komedijos, arba bent jau labai linksmo kazko
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 02 20, 23:46)
o kam kelt i tuos diskelius? g.gif
atsisiunti i kompa, perzuri ir istrini lauk 4u.gif

tam , kas nori tureti ir ziureti tuomet kai bus uzdrausta piratauti.
Papildyta:
QUOTE(visgi @ 2012 02 20, 23:55)
jei neklystu, man regis ir Ponia Delovej del sito filmo nervinosi, kazkas ten negerai buvo hihihi.gif
Ir kas ten per filmas g.gif tikrai as ji ziuresiu

as nervinausi ne del durnos bobos, nu aisku ta irgi tikra durne, bet del jos augintos dukters, ot nervino ji mane...uchhhh. As jau nespeju su jum nei skaityt , nei ziuret, paskutinis matytas buvo 20 metu be meiles...o kiek nauju jau prideta, unsure.gif sakes, o dar vynas akis semia.... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 20 vasario 2012 - 22:29
Labas rytas
Aš tiek daug n espėju peržiūrėt, kiek jūs. Kažkaip neužtaikau ant geresnių filmų g.gif kad iš viso kažką apie juos pasakyt geresnio būtų galima. ax.gif
Patiko:
http://kinozal.tv/de...s.php?id=905447
Geriausia 1 dalis. Kitos ne tokios "užvedančios"

http://kinozal.tv/de...s.php?id=443713 Gal kiek lėtokai vystosi veiksmas, bet visumoje - neblogas

http://kinozal.tv/de...s.php?id=923012 - LABAI KVAILAS, NEVERTA GAIŠTI LAIKO doh.gif

Žiūriu per TV. Turiu ne usb, bet nešiojamą talpyklą - kietą diską. Jungiasi per usb ir važiuoja ax.gif Bet tą palaiko ir naujesni ne visi televizoriai. Tai gi, jei mėgstate žiūrėti filmus ir ruošiatės pirkti naują televizorių - manau pats patogiausias būdas.
Filmus parsiunčiu, iš karto kataloguoju mobiliame diske, iš kompo, kad neužimtų vietos - trinu lauk. Peržiūrėtus iš disko - irgi lauk. Paprasta. Žiūrėt patogu.
Kitas būdas pirkti multimedia. Neblogas daiktas, tik kainos gal šiek tiek kandžiojasi. Turiu ir tokią. Bet nesinaudoju dažnai. Čia išeitis, kai telikas tiesiogiai nepalaiko mobilaus hardo. Tačiau multimedia turi kitų privalumų mirksiukas.gif
Ir aišku - galimas kompo jungimas prie teliko. Tai ypač pasitvirtina jungiant per HDMI jungtį. galima peržiūrėti tai, kas yra HD formatu, neprarandant kokybės. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dajulita: 21 vasario 2012 - 08:35
Labas rytas,
Kadangi kietus diskus turiu kelis ir dideliu apimciu, atsiuntusi nematau prasmes istrint filma. Nebent visai slamstas ir zinau, kad daugiau niekas nenores ziuret. Kitu atveju kam trint ? Tikrai bus laikas, kai nebesisiusim, tada teks tuos pacius ziuret. O ir yra filmu, kurie perliukai, kuriuos dievinu wub.gif Tokius laikas nuo laiko noriu paziuret.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 02 21, 08:36)
Labas rytas,
Kadangi kietus diskus turiu kelis ir dideliu apimciu, atsiuntusi nematau prasmes istrint filma. Nebent visai slamstas ir zinau, kad daugiau niekas nenores ziuret. Kitu atveju kam trint ? Tikrai bus laikas, kai nebesisiusim, tada teks tuos pacius ziuret. O ir yra filmu, kurie perliukai, kuriuos dievinu  wub.gif Tokius laikas nuo laiko noriu paziuret.


Aha, perliukus ir aš išsisaugau. Bet dar nei karto antrą kart nežiūrėjau ax.gif Išskyrus V savo vieną filmą lotuliukas.gif Turbūt kasdien galėtų žiūrėt, jei nieko nerodo gero per TV.
Šiaip tai turint Viasatą, visa tai, ką čia žiūrim, galima pamatyt per TV. Tik reikia noro sekti programas. kadangi aš jo neturiu - geriau siunčiuosi. Kai uždraus siuntimus - žiūrėsiu per TV blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas
Vakar paziurejau ''Жила-была любовь'' /2012/ ir man jis labiau patiko nei ''Люба. Любовь'' /2011/. Nors nei vienas nei kitas is esmes viens nuo kito savo siuzetu labai zenkliai nesiskiria. Pirmojo privalumas gal butu toks, kad jis be seriju, tas man patiko. Vnz mano akimis ziurint jie abu yra tokie 'momentiniai' paziurejai - pamirsai arba is tos operos kaip as sakau 'uzpildyti spraga', kai neturi ka ziureti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 21 vasario 2012 - 09:08
Ponia Delovej Su gimtadieniu!
user posted image
Grazios sventes clap.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Ponią Delovej su Gimtadieniu 4u.gif Ale pataikyk tep gimt per Užgavėnes bigsmile.gif Prikepei blynų, ir visas balius biggrin.gif Mes nemandros, kokių keturių rūšių blynų mums užteks ax.gif

Labai retas atvejis, bet žiūriu vienu metu du serijalus - Zaizevą ir 20 liet...
Vo būtent, pastarajam mane labiausia ir biesina ta dukra iš Primorsko. Nu tokia iz kriazi v kniazi, tokia krūta... Liko dvi serijos, gal dar bus pastatyta į vietą.

Filmus dažniausiais žiūriu kompe arba įsirašius flešiuke per namų kiną. Kompe patogiau tuo, kad visas kinoteatras su manim keliauja į virtuvę, miegamąjį (oij, kokia gėda blush2.gif ), kitur... vasarą lauko pavėsinėj žiūrėjau...
Dabar galvoju, gal prie to namų kino galima jungt kompą, nebūtina įrašinėt flešiukan g.gif Gyveni, mokaisi....

O jūs tikit, kad baigsis mūsų siuntimaisi? Aš kažko nelabai tikiu. Žmonės labai išradingi. O jei tektų kažkiek sumokėti, sutikčiau ko gero...

Pagalvojau - kiek matytų filmų norėčiau žiūrėt antrą kartą. Labai nedaug. Tikrai dar pažiūrėsiu "Teror liubovju".
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 02 21, 09:21)
Ale pataikyk tep gimt per Užgavėnes bigsmile.gif  Prikepei blynų, ir visas balius biggrin.gif  Mes nemandros, kokių keturių rūšių blynų mums užteks ax.gif

ir as taip sakau mirksiukas.gif na dar kokios arbatos ir per akis mums 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilioja @ 2012 02 21, 09:21)
O jūs tikit, kad baigsis mūsų siuntimaisi? Aš kažko nelabai tikiu. Žmonės labai išradingi. O jei tektų kažkiek sumokėti, sutikčiau ko gero...

Pagalvojau - kiek matytų filmų norėčiau žiūrėt antrą kartą. Labai nedaug.

As asmeniskai nelabai tuo tikiu, galima sakyti isvis netikiu, o jei jau taip butu kad reiktu 'issipirkti' tai ir as ko gero mokesti mokeciau (simbolini, proto ribose tsakant).

As ta pati vakar pagalvojau, kitaip sakant priverte susimastyti kiek as tu filmu noreciau antra karta ziureti, ir zinot ka- labai nedaug, vienetiniai atvejai. Dvieju ranku pirstu ir tai per daug butu, palyginus.
Atsakyti
Sveikutes,
perziurejau 5 serijas ,,20 metu...." ax.gif siandien ziuresiu toliau, neblogas.
SU GIMTADIENIU drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 21 vasario 2012 - 10:55
laba ryta visoms smile.gif
Раздачи :: Завтра была война / 1987 / РУ / DVDRip
user posted image

Раздачи :: Дар (1-110 серии из 110) / 2011 / РУ / SATRip
user posted image

vakar perziurejau sita, patiko thumbup.gif TOKS PAPRASTAS, lengvas
Раздачи :: Тропинка вдоль реки (1-4 серии из 4) / 2011 / РУ / SATRip
user posted image

Раздачи :: Нежное чудовище (Театральный детектив) (8 серий из 8) / 2004 / РУ / DVD-9
user posted image

gal kuri galit patart, kaip atsisiust i kompa va tokio ilgumo seriala?
Раздачи :: Все к лучшему (1-261 серии из 261) / 2010-2011 / РУ / SATRip
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 02 21, 12:02)

gal kuri galit patart, kaip atsisiust i kompa va tokio ilgumo seriala?
Раздачи :: Все к лучшему (1-261 серии из 261) / 2010-2011 / РУ / SATRip
user posted image


O kame problema? Netelpa?
Atsakyti