Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (VII tema)

QUOTE(Ponia Delovej @ 2012 03 11, 09:28)
Gaila, kad nera sudeta visu seriju Цвет черёмухи Filmas labai patinka wub.gif tik per 16 seriju gali ir issikvepti.
Pas mus ziema uz lango , sninga kaip reikiant...

thumbup.gif filmas bigsmile.gif
Atsakyti
Дыши со Мной / Серии: 20 из 20
Baigiu atsisiust visas serijas is cia:
http://rutracker.org...c.php?t=3134415
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2012 03 11, 22:17)
Дыши со Мной / Серии: 20 из 20
Baigiu atsisiust visas serijas is cia:
http://rutracker.org...c.php?t=3134415

Čia pirmasis filmas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas
Na,mergyyyyyyyyynos,aš vakar vakare apie 22val pradėjau žiūrėt Giulčitaj ir ką-ant savo biednos galvos taip vėlai doh.gif Jau kai pradėjau,tai po 4 serijų,1,06val vis gi prisiverčiau išjungt,bo mano mažiuliui į dienos šviesą veržiasi cieli 4 dantai,įtariau,kad gali būt "smagi" naktelė.ir taip ir buvo:"smagumai"prasidėjo 1,40.. Bet čia jau ne į temą...Į temą tai,kad filmas man tai laaabai patinka. Einu ieškot online,nes gi reikia,kad ir mamukė pažiūrėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 03 12, 09:52)
Labas rytas
Na,mergyyyyyyyyynos,aš vakar vakare apie 22val pradėjau žiūrėt Giulčitaj ir ką-ant savo biednos galvos taip vėlai  doh.gif  ... filmas man tai laaabai patinka.

Labas rytas
Ooo kaip as jus suprantu, patikekit manim. As pamenu kai pradejau ziureti tai negalejau irgi sustoti, man atrodo vienu smugiu perziurejau as ji. Nuostabus filmas, laaabai man irgi patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 03 12, 11:35)
Ooo kaip as jus suprantu, patikekit manim.

va gi kaip , o as nesuprantu jusu kam patinka ta giulcitai, ale ne apie tai kalba mirksiukas.gif .Aciu Visgi uz Semeinaja istorija, kadangi jau zinojau is jusu parasymo , kad bus kazkas netiketa, tai turejau tris variantus.Vienas pasiteisino.Filmas geras, ypac po melodramu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 12 kovo 2012 - 10:01
QUOTE(Ponia Delovej @ 2012 03 12, 10:58)
Aciu Visgi uz Semeinaja istorija, kadangi jau zinojau is jusu parasymo , kad bus kazkas netiketa, tai turejau tris variantus.Vienas pasiteisino.Filmas geras, ypac po melodramu 4u.gif


I sveikata smile.gif Tikrai kad geras, bet... si filma gerokai 'perspjauna' "Чистая проба" /2011/, gerokai stipresnis uz pastaraji ziureta. Duodu is 10/10 balu. Mane ne taip paprasta isvesti is kantrybes, na bet kiek jis man nervu vakar pagadino, tiek ten visko nenuspejamo, kad nezinau kaip cia sulaukt vakaro kad gryzus po darbo pabaigt paskutines 2 serijas ziureti (jis 8-niu seriju). Tokius filmus galeciau ziureti ir ziureti. Adrenalinas kaip reikalas gaminasi su kiekviena serija ji beziurint, patikekit manim. Veiksmas isuka tave kaip sakoma iskart pirmoje serijoje, be jokiu ten isivaziavimu.
Rekomendacijom nesisvaistau, bet sita tai tikrai nuo saves rekomenduoju.
user posted image
Ir zinau jau ka pasakysit del aktores, bet... ji cia 'makaluojasi' ne itin daznai ir veiksmas tikrai ne tik vien apie ja sukasi, ji man cia apskritai kaip kokiam antram plane tik...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 12 kovo 2012 - 10:30
QUOTE(Visgi @ 2012 03 12, 11:12)

Ir zinau jau ka pasakysit del aktores, bet... ji cia 'makaluojasi' ne itin daznai ir veiksmas tikrai ne tik vien apie ja sukasi, ji man cia apskritai kaip kokiam antram plane tik...

vaje,kaip tik norėjau sakyt kas vaidina lotuliukas.gif bet man ji nieko,reiks pažiūrėt smile.gif
Atsakyti
uch , ta Tatjana ir Olga - pilna ju visur , gerai kad tik dvynes, o ne penketukas biggrin.gif siunciuosiu 4u.gif
atradau nauja zavuoli Евгений Пронин, gal Proninos gimine biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 12 kovo 2012 - 13:14
QUOTE(Ponia Delovej @ 2012 03 12, 13:11)
atradau nauja zavuoli Евгений Пронин, gal Proninos gimine biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 12 kovo 2012 - 13:42
Laba diena.
Į gražių vyrų temą - pradedu žiūrėt antrą Obuoliukų dalį, ogi iš karo grįžta šlubas Olegas Charitonovas
user posted image
Nu bais man jis patinka wub.gif
O į žiūrėtų/nežiūrėtų filmų temą - matėt/aptarėt filmą Подарок судьбы ? Žiūrėtinas?:
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 03 12, 13:39)
Laba diena.
Į gražių vyrų temą - pradedu žiūrėt antrą Obuoliukų dalį, ogi iš karo grįžta šlubas Olegas Charitonovas
user posted image
Nu bais man jis patinka wub.gif


Ooo, aš irgi į jį seilę varvinau ax.gif
Atsakyti