Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (VII tema)

QUOTE(Ramsius @ 2012 03 12, 13:43)
Ooo, aš irgi į jį seilę varvinau  ax.gif

Tai ir turėkimės mes jį, nesidalinkim su p. Delovej mirksiukas.gif O tai jai vis maža tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 03 12, 13:46)
Tai ir turėkimės mes jį, nesidalinkim su p. Delovej mirksiukas.gif  O tai jai vis maža tongue.gif

thumbup.gif
O jeigu labai prašys? Gal nors viena akim leisim gėrėtis? Įsivaizduok, jeigu tau tokio grožio kas neduotų? bigsmile.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 03 12, 15:46)
Tai ir turėkimės mes jį, nesidalinkim su p. Delovej mirksiukas.gif  O tai jai vis maža tongue.gif

sitaji , ša miergos tongue.gif jau seniausiai ji myliu , tik nepasakoju niekam , myliu dar viena melynaki grazuoli , nu , dievazi , pavardes nesakysiu, va tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2012 03 12, 14:11)
uch , ta Tatjana ir Olga -  pilna ju visur , gerai kad tik dvynes, o ne penketukas biggrin.gif siunciuosiu 4u.gif
atradau nauja zavuoli Евгений Пронин, gal Proninos gimine biggrin.gif

net nezinau kas geriau/blogiau ar dvynes ar ta aktore kur amziais liudna veido israiska (natura tokia is prigimties)
Евгений Пронин turi kazkokio vidinio zavesio ir sarmo...atrodo paprastas bet ne prastas g.gif

QUOTE(Vilioja @ 2012 03 12, 14:46)
Tai ir turėkimės mes jį, nesidalinkim su p. Delovej mirksiukas.gif  O tai jai vis maža tongue.gif


QUOTE(Ramsius @ 2012 03 12, 14:49)
thumbup.gif
O jeigu labai prašys? Gal nors viena akim leisim gėrėtis? Įsivaizduok, jeigu tau tokio grožio kas neduotų?  bigsmile.gif  g.gif  lotuliukas.gif


QUOTE(Ponia Delovej @ 2012 03 12, 14:57)
sitaji , ša miergos tongue.gif jau seniausiai ji myliu , tik nepasakoju niekam , myliu dar viena melynaki grazuoli , nu , dievazi , pavardes nesakysiu, va tongue.gif

tai ka, drake vyksta hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 12 kovo 2012 - 14:06
QUOTE(Visgi @ 2012 03 12, 14:04)
tai ka, drake vyksta hihihi.gif

O pati irgi išlendi eterin, tik apie gražius vyrus prakalbus tongue.gif

Vot įsižesiu ir iš temos išeisiu, kad nieks nepacitavo ir nepakomentavo mano posto apie Подарок судьбы rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 03 12, 15:13)
O pati irgi išlendi eterin, tik apie gražius vyrus prakalbus tongue.gif

Vot įsižesiu ir iš temos išeisiu, kad nieks nepacitavo ir nepakomentavo mano posto apie  Подарок судьбы  rolleyes.gif

Nu va, labs ryts vovere, ir mane ivele hihihi.gif duodat jus cia ciongo
šutka smile.gif
O del filmo- neziurejau, nes man si aktore nelabai kokia tai Мария Порошина
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 12 kovo 2012 - 14:21
QUOTE(Vilioja @ 2012 03 12, 16:13)
Vot įsižesiu ir iš temos išeisiu, kad nieks nepacitavo ir nepakomentavo mano posto apie  Подарок судьбы  rolleyes.gif

Vilioja, pasilikit, as perskaiciau, bet nepacitavau ir nepakometavau todel, kad nesu maciusi verysad.gif
baigsis mano ziurejimai , as sian jau sėklų dairiausi pardej.O dar merga i tvora ivaziavo , nulauze 4 dideles tujas, zodziu, nuostolis juodas....
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2012 03 12, 15:21)
merga i tvora ivaziavo , nulauze 4 dideles tujas, zodziu, nuostolis juodas....

oho, va cia tai ne "šutka" mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2012 03 12, 14:21)
.O dar merga i tvora ivaziavo , nulauze 4 dideles tujas, zodziu, nuostolis juodas....

Kokia intriguojanti detektyvo pradžia - neaišku nei kieno merga, nei kieno tvora doh.gif
Atsakyti
Sveikos...

Tai sakot filmai i antra plana, vyrai -pirman... bigsmile.gif Na jei jau pradejom, tai man thumbup.gif Kiril Safonov..Einu paieskosiu fotkes...arba kas uz mane ismes... rolleyes.gif

Ai, tiesa..su tuo DISI SO MNOI..padaret vat.emiau ziuret, o ten online tik 3 serijos... doh.gif absurdas, ir kaip dabar gyvent toliau??????? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 03 12, 16:24)
Kokia intriguojanti detektyvo pradžia - neaišku nei kieno merga, nei kieno tvora doh.gif

jo , detektyvas neblogas - šluoju sau kiema, po kojom numeriai masinos nukrenta.Aisku , pasiemiau.Jei prie vartu nebutu gulejes didelis akmuo ir ne tujos, tai puses namo ir manes ko gero nebutu.Kur as gausiu tokias tujas ir kaip jos prigis.O merga sako - palieku savo telefono nr ir varau pas dantiste, paskui atvaziuosiu ir atsiskaitysim.Sakau kam man telefono nr, kad turiu tavo masinos nr.Atvaziavo , sumokejo , nu bet kiek darbo bus - iskasti nulauztas , pasodinti naujas...ech.Sorry uz detektyva kur veiksmas vyko tik su moteriskem , vyru nebuvo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Erivera @ 2012 03 12, 16:27)
Sveikos...

Tai sakot filmai i antra plana, vyrai -pirman... bigsmile.gif  Na jei jau pradejom, tai man thumbup.gif  Kiril Safonov..Einu paieskosiu fotkes...arba kas uz mane ismes... rolleyes.gif


galit neieskoti , zinomas iki skausmo ir ismyletas ne vienam filme wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erivera @ 2012 03 12, 15:27)
...su tuo DISI SO MNOI..padaret vat.emiau ziuret, o ten online tik 3 serijos... doh.gif absurdas, ir kaip dabar gyvent toliau??????? cool.gif

kantrybe-dorybe mirksiukas.gif cia panasiai kaip man buvo su ta 'Zaiceva', tai jau pasimokiau, dabar sulaukiu visu seriju o tada tik startuoju
ar bent kol kas idomus tas tesinis? jus cia 1-ma filma ziurit ar jau 2-tra?
Atsakyti