Įkraunama...
Įkraunama...

Massimo Dutti

turiu sia , bet , kad nebuvo dar progos(oro) kada ja panesiot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 08 26, 13:21)
turiu sia , bet , kad nebuvo dar progos(oro) kada ja panesiot smile.gif


Koki dydi? bigsmile.gif Be kailiuko graziai irgi atrodo? 4u.gif
Atsakyti
o gal sias kelnes kas turit(geresnes foto nerandu, bet kas matet/turit - pazinsit biggrin.gif )? idomu , kaip nesiojas, nes kelnems esu nusivylusi, priesingai nei dzinsiukai ju, kurie man patinka
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2014 08 26, 14:39)
o gal sias kelnes kas turit(geresnes foto nerandu, bet kas matet/turit - pazinsit biggrin.gif )? idomu , kaip nesiojas, nes kelnems esu nusivylusi, priesingai nei dzinsiukai ju, kurie man patinka


mano drauge turi.. audinys labai "glamzosi" ir kelenai greitai issimusa. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2014 08 26, 15:39)
o gal sias kelnes kas turit(geresnes foto nerandu, bet kas matet/turit - pazinsit biggrin.gif )? idomu , kaip nesiojas, nes kelnems esu nusivylusi, priesingai nei dzinsiukai ju, kurie man patinka
user posted image


Ir aš nerekomenduoju, nebent tamsią spalvą, nes labai glamžosi ties keliais (iš kitos pusės) unsure.gif ir per liemenį man prasitampo jau po vieno užsidėjimo verysad.gif
Atsakyti
labai labai aciu, cameja ir slotas!!! va to ir bijojau, kad gali issitampyti greitai, nes MD kelnes linkusios, ziuriu. O jei dar glamzosi... nebenoriu.
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2014 08 26, 13:08)
Merginos, kaip jums si odinuke? Norejau ryzos ilga laika, nes tamsiaplauke as, bet kazkaip pernorejau  doh.gif uzsimaniau dabar juodos ir tik si patrauke demesi  wub.gif patiko, kad galima nesioti ir su kailiuku ir be, ar grazi?  ax.gif Gal turi kuri? Idomu kaip nesiojasi smile.gif

user posted image

user posted image


Merginos prabalsuokit ka 4u.gif Grazi ar nelabai 4u.gif
Atsakyti
Normali. Bet ne už tokią kainą. smile.gif
Atsakyti
Mimsy, man ji labai graži - gyvai gražesnė nei foto smile.gif bet tikrai brangi, usa nieko panašaus nerastum? g.gif neverti MD daiktai tokių kainų schmoll.gif
Atsakyti
Odinuke labai grazi, gyvai apziurinejau, tik kazkodel man kailiukas pasirode nerimtas, nors dabar specialiai pasiziurejau UK puslapyje, naturalus kailis pasirodo smile.gif

Tik pritariu merginoms, neverta MD tokiu pinigu, as jau uz tokia suma geriau tada Karen Millen ziureciau smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti