Įkraunama...
Įkraunama...

Massimo Dutti

QUOTE(Grandiloquent @ 2014 08 17, 09:22)
Patarsiu taip. Jei norisi tokio stiliaus ir kokybiškesnių, patariu imti iš russell& Bromley. Kainuos 400 lt daugiau, bet jei esi tvarkinga nešiotoja, užteks keliems metams. O juk odinius tiek ir nešioja. Tik po druskingus šlapdribos šaligatvius nebraidyk. Jokia oda neatlaiko, išskyrus lituanicos batus.
O šitie schmoll.gif padą pakalt reikėjo, iš formos po sezono išėjo. Nesilaikė. Ir tokios kokybės iki galo nesijaučia. Sunku nupasakot. Reikia rankose laikyt skirtingų gamintojų batus batus ir pastebėtum

Isivaizduoju ka norite pasakyti... Buna batai, kuriuos uzsidedi po sezono ir jautiesi kaip su kaliosais. Labai nemegstu sio jausmo doh.gif
doh.gif
O russell& Bromley yra pirkti Lt ar tik onlinegalima? Pirma karta girdziu si varda:)
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2014 08 17, 10:09)
Isivaizduoju ka norite pasakyti... Buna batai, kuriuos uzsidedi po sezono ir jautiesi kaip su kaliosais. Labai nemegstu sio jausmo doh.gif
doh.gif
O russell& Bromley yra pirkti Lt ar tik onlinegalima? Pirma karta girdziu si varda:)

Aš pati Londone pirkau. Lietovoje, kiek žinau, nėra. Nebent per tarpininkes siųstis. Parduotuvė tik į UK adresus pristato.
Atsakyti
Sveikos,
GAl zinot, ar MD laikrodziai tinka alergiskiems zmonems ? Ar beria nuo ju?
Atsakyti
O kokie būtų atsiliepimai apie MD rankines? Gal yra kas ilgiau turi, daugiau panešioję?
Man labai patinka jų odinių daiktų spalvos. Praktiškai visur juoda spalva vyrauja, o MD pagrindas tokia sodri ruda spalva, dievinu tokia odos spalvą, kaip musė prie jos limpu biggrin.gif Esu vieną didesnį modelį nusižiūrėjusi, bet kaina nėra visai maža: norėtųsi, jog daugiau nei sezoną tarnautų.
Atsakyti
QUOTE(saulitta @ 2014 08 21, 00:41)
O kokie būtų atsiliepimai apie MD rankines? Gal yra kas ilgiau turi, daugiau panešioję?
Man labai patinka jų odinių daiktų spalvos. Praktiškai visur juoda spalva vyrauja, o MD pagrindas tokia sodri ruda spalva, dievinu tokia odos spalvą, kaip musė prie jos limpu  biggrin.gif  Esu vieną didesnį modelį nusižiūrėjusi, bet kaina nėra visai maža: norėtųsi, jog daugiau nei sezoną tarnautų.

Turiu ir as MD odine rankine, deja po pusmecio itruko odines rankenos, o pati oda tases braizosi, lieka dryziai.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 08 20, 16:03)
Sveikos,
GAl zinot, ar MD laikrodziai tinka alergiskiems zmonems ? Ar beria nuo ju?


Viskas su jais tvarkoje, nueikite į parduotuvę, paprašykit kad duotų pasiskaityti laikrodžio dokus, ten viskas aiškiai ir išsamiai.


Apskritai, laikrodis ir bus mano pats sėkmingiausias pirkinys MD parduotuvėje. Rūbelių sakiau pirksiu nebent per išpardavimą, nes susidėvi itin greitai. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 08 21, 11:18)
Viskas su jais tvarkoje, nueikite į parduotuvę, paprašykit kad duotų pasiskaityti laikrodžio dokus, ten viskas aiškiai ir išsamiai.
Apskritai, laikrodis ir bus mano pats sėkmingiausias pirkinys MD parduotuvėje. Rūbelių sakiau pirksiu nebent per išpardavimą, nes susidėvi itin greitai. unsure.gif

visa beda, kad nezinau ko tose duokose ieskoti ax.gif nuo paprastu metalu mane isberia, na pvz nuo dzinsu sagos ir pigiu laikrodziu metaliniu detaliu. Bet dabar turiu Tissot, nuo jo neberia. Teiraujuosi, gal kas turi tokia alergija ir tiksliai zino kaip su MD laikrodziu metalu. Nupirkus laikrodzio grazinti nebegalima, nesinori pinigu veltui isleisti ax.gif

kokybe kaip suprantu esate patenkinta, neapsibraize? kokiam laikui duoda garantija?
aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 21 rugpjūčio 2014 - 13:09
Merginos, reikia extra pagalbos. Ketinu pirkti paltuka is MD. Kaina mano kosmine, 1200Lt, bet is esmes uz patinkanti daikta sumokeciau, tiek to. Bet va taip bijau apsipirkt kokybes atzvilgiu... doh.gif Nors ka turiu, man nieko kokybe, bet tiek aplinkui besiskundzianciu. Vienos skaiciau, kad sago laksto. Maniskis be sagu Be pamusalo,vien vilna. Bet rankoves aptemptos, kazin neissimus? Nezinau ka daryt...
PALTAS
Atsakyti
O jis viensluoksnis ar dvisluoksnis?
Tai, kad nėra pamušalo, yra gan nemažas minusas - dėl trinties gali lipti ir veltis kiti drabužiai po paltu. Nežinau konkrečiai šio palto kokybės, bet aš jūsų vietoje dar gerai pagalvočiau, ar tiek verta mokėti g.gif Už panašią kainą (gal čiut aukštesnę) per išpardavimus UK jau galima ir MaxMara paltuką rasti...
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2014 08 25, 13:08)
O jis viensluoksnis ar dvisluoksnis?
Tai, kad nėra pamušalo, yra gan nemažas minusas - dėl trinties gali lipti ir veltis kiti drabužiai po paltu. Nežinau konkrečiai šio palto kokybės, bet aš jūsų vietoje dar gerai pagalvočiau, ar tiek verta mokėti g.gif Už panašią kainą (gal čiut aukštesnę) per išpardavimus UK jau galima ir MaxMara paltuką rasti...

Jis plonytis viensluoksnis. O as dar bijau, kad rankoves issimusti gali. Nu zodziu. Jei toks kainuotu iki 700, imciau nesvarscius, bet 1200, jau gerokai per daug.... doh.gif Nors labai grazus.. Siaip man patinka lietuviu UNLABEL kiek macius paltuku. Kaina perpus mazesne, modeliai panasus. Tai jauciu palauksiu kol jie pasius.
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2014 08 25, 14:37)
Jis plonytis viensluoksnis. O as dar bijau, kad rankoves issimusti gali. Nu zodziu. Jei toks kainuotu iki 700, imciau nesvarscius, bet 1200, jau gerokai per daug.... doh.gif Nors labai grazus.. Siaip man patinka lietuviu UNLABEL kiek macius paltuku. Kaina perpus mazesne, modeliai panasus. Tai jauciu palauksiu kol jie pasius.

Tikimybe, kad issitampys per alkunes ar pan., tikrai nemaza. Ypac kai jis plonas ir viensluoksnis. Pamusalas dar butu kazkiek palaikes forma, o jeigu taip, tai as tokiu pinigu nemokeciau. Is paltu virs 1000 litu reikalauju atitinkamos kokybes be jokiu nuolaidziavimu smile.gif
Atsakyti
Merginos, kaip jums si odinuke? Norejau ryzos ilga laika, nes tamsiaplauke as, bet kazkaip pernorejau doh.gif uzsimaniau dabar juodos ir tik si patrauke demesi wub.gif patiko, kad galima nesioti ir su kailiuku ir be, ar grazi? ax.gif Gal turi kuri? Idomu kaip nesiojasi smile.gif

user posted image

user posted image



Atsakyti