Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Renaciukas.D @ 2012 03 12, 17:24)
As kovo men startoju bet irgi maloniausi dalykai nusikels balandi  mirksiukas.gif


O pas ką, kokios klinikoj?
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 03 12, 21:54)

Be to padarė skydliaukės echoskopiją ir rado 1 laipsnio striumą (abiejose pusėse yra guzelių. Jau pasakojau apie tą keistą jausmą kakle,spaudimą,kąsnio strigimą - pasirodo,tai guzeliai). O dabar važiuosiu punkcijai, kad išsiaiškintų,ar jie nepiktybiniai unsure.gif Nežinau, net kaip jaučiuosi... Tiesiog atrodo nieko nejaučiu... Gal jūs netyčia žinote,per kiek laiko gausiu punkcijos atsakymus. Ar labai skausminga procedūra.Labai bijau ir jos, ir rezultatų...

Štai ir pasisakiau, kokiame aš dabar kelyje. Viltys pasiimti vasario mėnesį žvaigždutes žuvo. Dabar tikiuosi, kad ji vis tiek greitu laiku išsipildys.



Nebijok 4u.gif Procedūra nėra tikrai skausminga, tik nelabai maloni. Ir greitai ištraukia tą skystį. Atsakymo laukimas gal priklauso nuo to, kur darysi punkciją. Kai darė Diagnostikos centre sakyčiau ar ne kitą dieną jau turėjau atsakymą, o kai Santariškėse, tai kažkiek ilgiau. Tik nebijok, nes kai pamato tuos mazgus, tai jie ir žiūri, kad jie nebūtų piktybiniai. O paskui reikia tik stebėti, kad jie būtų remisijoje. Pas mane tik vienas, bet jis būna tai padidėja, tai sumažėja, tai su skysčiu, tai subliūkšta, o tada punktuoja ir daro pasėlį, bet visada atsakymai buvo geri. Bus ir tau, pamatysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 12, 22:45)
O pas ką, kokios klinikoj?

LV as pas Treisa lankausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 03 12, 16:14)
Noreciau ismokti gyventi sia diena, o ne ateitim. Ir rodos jau jau man gaunasi, bet galiausiai suprantu, kad save apgaudineju...Tai va taip ir galvoju, kad numirsiu taip ir nespejus pagyventi.... Cia visom prasmem...


Suprantu tave...Labai tikiuosi, kad visgi turėsi ką pikantiško papasakoti anūkams smile.gif

QUOTE(Citas @ 2012 03 12, 17:55)
Dabar va uzkniso dar labiau mano tas TTh ar TSH ar koks ten velnias nuo vaistu pakilo iki 3.85 - sudas  doh.gif nors gorgis tipo sako nepergyvenk nes tas reikalas kyla ir zemeja istisai, niekada nestovi vietoj. tai liepe padidint levothyroxino (ar pan) doze iki 50mg i diena *reiks namie paziuret kokia doze dabar geriu, nors tos tabletytes labai jau mazos), bet tai nervina kad vaistai dar labiau uzkele  doh.gif


Jurgis sako, kad nepergyvenk - Jurgis žino smile.gif Tuo labiau, kad turi aiškią instrukciją kaip gerti vaistukus. Viskas susitvarkys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 03 12, 23:05)

kaip tu gyveni? kaip sveikatele tavo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 03 12, 23:30)
kaip tu gyveni? kaip sveikatele tavo?  4u.gif

Ačiū kad klausi 4u.gif Tikiuosi neblogai ax.gif
O kaip tu po antibų? Vyras daugiau nebegėrė? Ar jau persitestavai?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 03 12, 23:46)
Ačiū kad klausi 4u.gif Tikiuosi neblogai ax.gif
O kaip tu po antibų? Vyras daugiau nebegėrė? Ar jau persitestavai?

nagi nagi..., pasakokis smile.gif
jau normaliai vyras - atsistate smile.gif o persitestavimui siusiu kovo pabaigoj, bet jau ketvirtadieni vaziuojam LIT'o thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 03 13, 00:45)
nagi nagi..., pasakokis smile.gif
jau normaliai vyras - atsistate smile.gif o persitestavimui siusiu kovo pabaigoj, bet jau ketvirtadieni vaziuojam LIT'o  thumbup.gif

Labas rytas 4u.gif
Atijola - o Bikova sutiko? Man irgi pagal "mano grafika" reiktu vaziuoti jau LIT'o bet galvojau, kad ji sutiktu leisti tik po to, kai pamatys mano GR atsakymus? g.gif

Beila-patikek manim, skausmas tikrai nera didelis, bent jau lyginant su tuo, ka tu dabar isgyveni, tai zuiko dainos..

vakar kaip Citas isbego, taip ir nebegrizo... schmoll.gif

EGK
- 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 03 12, 15:35)
aciu oro_buckis.gif
as, kad ir nesulaukiau norimo rezultato, bet vis tiek grizciau pas O.K., man jinai ir labai nuosirdi, ir profesionali pasirode  4u.gif bet mano nuomone labai saliska, nes as tik pas ja ir pas latviukus lankiausi  4u.gif
Papildyta:
indie, pumpule, kokie jusu rezultatai? Tikiuos, kad nudziuginsit dideliais skaiciukais 4u.gif  laukiu nesulaukiu  ax.gif


Atijola, aš jau seniai lyg rašiau, kad man nepasisekė... susirgau labai anksti, 9 ciklo dieną, skaičiukai mažiau vieno... Dabar tai neapsisprendžiu irgi kaip Afrodite, kur kreiptis į VK ar BAK'ą. Širdis linksta link Bak'o, o protas link VK Mesškauskienės, nes ten IMSI yra ir plius, kitaip nei Kazlauskeinė, prieš nustatant reikiamą protokolą, man Meškauskienė liepė nemažai dar hormonų tyrimų padaryti...O Kazlauskienė nusprendė, kad darysim ilgą protokolą ir tiek, nors man turint policistines kiaušides, jį bus kur kas sunkiau suvaldyti, kad nebūtų hyperstimuliacijos.. Tai dabar esu visuose svarstymuose didžiuosiuose, taip baisu neteisingai pasirinkti...
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 03 12, 18:25)
taip  4u.gif
Papildyta:

PAS VISUS... doh.gif  Pas ka tu dabar?
Papildyta:

dar bandau vakarais nevalgyti-tai matyt irgi per smegeneles duoda  biggrin.gif


Aš nerašiau kad pas visus dariaus IVF doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 12, 18:36)
Aiskutis,aciu merginos. Man patinka kad ten dirba embriologe Zivile-superine sake thumbup.gif  Bet jau ju kainorastis -tragiskas-niekas neaisku verysad.gif Gal teks vaziuoti g.gif
Na,as jau zusiregistravau pas O,K. Vaziuosiu pakalbeti,susirasiu kainas ir pan. Bet dabar apytiksliai sudejau tai sakes blink.gif neuztenka pinigu doh.gif na ziuresiu ka ji sakys,kalbesiuos ir klausiu.Kovo 22 ketvirtadieni isvaziuoju pokalbiui tai jau gryzusi zinosiu ir parasysiu. 4u.gif
O man irgi kazko nuotaikos nera, kazkoki nerima jauciu blush2.gif bet irgi nurasau pavasario nuovargio sindromui biggrin.gif


Živilė yra pati kiečiausia embriologė LT, tai tikrai. O dėl kainų, visada galima buvo ten dėrėtis, tieiog prieš pat IVF prašyk kad O. K. kalbėtų su pačia BAK -o direktore dėl nuolaidos, be to VK nariams ten ir yra nuolaida, be to ten yra nauja A klasės laboratorija, kuri manau tikrai kaip pliusas, be to O.k. yra super gydytoja ir žmogus. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 12, 19:39)
tai liniu kad greiciau ateitu tos mm pas tave mirksiukas.gif  O del TTH kitaip jis vadinamas TSH pamatysi jis nukris-as geriu L-Tyrixon 50mg.ryte ir dabar tik pradejo kristi 4u.gif o su prolaktinu ir geriant vaistus didejo,padidinom doze ir matyt del to greit nukrtio jis iki normos ax.gif
Jo,ziuriu ka merginos sako-vaziuosiu kalbetis, skaiciuosiuos kiek pinigeliu truks,nes jauciu kad neuzteks nes ten kainos tikrai is kosmoso.O paskui nuspresiu kai dar apsilankysiu VK vilniuje pas VIsockiene ax.gif


siūlau dar terčią variantą - sąlygienę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 03 13, 00:45)
nagi nagi..., pasakokis smile.gif
jau normaliai vyras - atsistate smile.gif o persitestavimui siusiu kovo pabaigoj, bet jau ketvirtadieni vaziuojam LIT'o  thumbup.gif

Nelabai turiu ką pasakoti. Dar geriu antibus (aš viena). Tikriausiai bandysiu nebepersitestavusi, nes dar labiau nusitęstų (jei kas ne taip gal net po jų atostogų liepą), o be to nu trečią kartą vistiek tikriausiai antibiotikų nebegerčiau (irgi prisiklausiau visokių nuomonių, be to po tokių dozių tai sako turėjo organizmą sterilizuoti, o ne tai kad tokių nedidelių skaičiukų nepanaikinti). Tai va ir sukasi viskas galvoje vėl ir vėl, gal todėl ir nuotaika tai visai nepavasarinė...
O LIT tau vyras bus donoru?

QUOTE(Terze @ 2012 03 13, 08:41)
Man irgi pagal "mano grafika" reiktu vaziuoti jau LIT'o bet galvojau, kad ji sutiktu leisti tik po to, kai pamatys mano GR atsakymus?  g.gif 

EGK[/b] -  4u.gif

O kaip dabar atrodo "tavo grafikas"?
Aš kitos savaitės pradžioj turėčiau antrą LIT gauti, o planuoju gegužės mėn - ciklo pradžia turėtų būti apie mėnesio viduriuką. Kaži nepervėlai taip bus?

QUOTE(Šarūniukė @ 2012 03 13, 09:18)
Živilė yra pati kiečiausia embriologė LT, tai tikrai. O dėl kainų, visada galima buvo ten dėrėtis, tieiog prieš pat IVF prašyk kad O. K. kalbėtų su pačia BAK -o direktore dėl nuolaidos, be to VK nariams ten ir yra nuolaida, be to ten yra nauja A klasės laboratorija, kuri manau tikrai kaip pliusas, be to O.k. yra super gydytoja ir žmogus.  4u.gif
Papildyta:
siūlau dar terčią variantą - sąlygienę 4u.gif

drinks_cheers.gif
Aš vakar jau nebenorėjau kišti trigrašio, nes pas Sąlygienę nesu buvusi, bet irgi pagalvojau, kad tiek gerų atsiliepimų apie ją. O Afrodite gi šiaulietė, tai ir važinėti būtų labai patogu. Aš jos vietoje jaučiu jau senai Jolsanoje būčiau sudalyvavusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 03 13, 10:17)
Nelabai turiu ką pasakoti. Dar geriu antibus (aš viena). Tikriausiai bandysiu nebepersitestavusi, nes dar labiau nusitęstų (jei kas ne taip Aš vakar jau nebenorėjau kišti trigrašio, nes pas Sąlygienę nesu buvusi, bet irgi pagalvojau, kad tiek gerų atsiliepimų apie ją. O Afrodite gi šiaulietė, tai ir važinėti būtų labai patogu. Aš jos vietoje jaučiu jau senai Jolsanoje būčiau sudalyvavusi ax.gif


O aš buvau pas sąlygienę, man ji net labiau nei O. K. patiko blush2.gif 4u.gif Ji tikrai nenusileidžai savo profesionalumu, kompetencija ir kaip žmogus super 4u.gif Tik va kaip embriologai nežinau ten g.gif Bet per savo ilgą čia sėdėjimą suopermamose, esu skaičius tikrai n istorijšų apie nestuke.gif po IVF būtent pas sąlygienę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 13 kovo 2012 - 09:43