Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Nepasakyciau, kad tragiskas... Pamaskuoja, ant nosies sparneliu pasvelnina kapiliaru raudoni. Bet smarkaus dengimo tikrai nera, turiu demeles postakne, tai jos pasvieseja, bet tikrai lieka matomos. O siaip graziai odos spalva suvienodina

Gal kitos isigijusios mergaites dar pasidalintu savo ispudziais del maskavimo. Nes zinot, vienai silpnai maskuoja, kitai cia jau vos ne puikus pamaskavimo rezultatas smile.gif

Pasiziurekit. Mergina skudziasi, kad net ir 2 sluoksniais pateptas silpnai maskuoja, bet is salies ziurint visai padoriai strazdaneles paslepia

http://www.youtube.c...h?v=uym-AtUtPLQ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 11 kovo 2012 - 16:20
Na ji(lumi magique) tikrai nera is normaliai maskuojanciu, labiau tinka toms kurios neturi ka maskuot per daug ir tiesiog nori suvienodinti veido spalva ir sviezumo veidui suteikt.
O kiek laiko nezinau, as taip tik pasitepliojau ant zando ir viskas, normaliai netepiau viso veido
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2012 03 11, 16:23)
Na ji(lumi magique) tikrai nera is normaliai maskuojanciu, labiau tinka toms kurios neturi ka maskuot per daug ir tiesiog nori suvienodinti veido spalva ir sviezumo veidui suteikt.
O kiek laiko nezinau, as taip tik pasitepliojau ant zando ir viskas, normaliai netepiau viso veido



Man atrodo, kad trumpokai laiko... g.gif Nes po kokiu 5 valandu atkreipiau demesi, kad nebe tokia blyski esu. Tai kad ir gamintojas nepretenduoja i ilgai isliekancios statusa... Manau, visos tos gaivumo bei sviezumo suteikinacios nepasizymi ilgu issilaikymu ant odos
Atsakyti
Kokie butu atsiliepimai apie Clinique Even better ?
user posted image
Gavau meginuka kurio uzteko 4 kartams. Tai ziauriai patiko, ilgai matiskuma islaiko. Makuoja puikiai ! Gal kas ilgeliau naudojo, ar nekemsa poru , ar tinka misriai odai ?

Beje drasiai nesutinku su komentaru apie sia pudrq parasytu 1 psl. Maskuoja ji gerai , konsultante parduotuveje irgi pasake, kad puikiai paslepia raudoni, demeles ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 11 kovo 2012 - 17:58
Man atrodo 4 men. tikrai pakankamas laikas susidaryti nuomone apie pudra, jei kimstu poras, per tiek laiko jau butumet pamaciusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2012 03 11, 18:55)
Man atrodo 4 men. tikrai pakankamas laikas susidaryti nuomone apie pudra, jei kimstu poras, per tiek laiko jau butumet pamaciusi rolleyes.gif

Jusu komentaras labai tinkamas sioje temoje , labai informatyvus , padedantis issirinkti pudra biggrin.gif biggrin.gif


Pataisiau savo posta , ne 4 men, o kartams.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 03 11, 18:00)
Jusu komentaras labai tinkamas sioje temoje , labai informatyvus , padedantis issirinkti pudra  biggrin.gif  biggrin.gif
Pataisiau savo posta , ne 4 men, o kartams.


Tai cia tiesiog jusu postas klaidinantis. Jei butumet rasiusi iskart 4 kartams, o ne 4 menesiams, mano posto net nebutu.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 03 11, 17:49)
Kokie butu atsiliepimai apie Clinique Even better ?

Turėjau ir sėkmingai naudojau, su liūdesiu teko parduot, nes mano sausa oda, o ji geriau mišriai tinka, nes efektas ant veido pusiau matinis ir įdienojus dar labiau bent jau man pasausėdavo.
Labai gražiai maskuoja ir išlieka gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 03 11, 15:58)
Vis dėlto maskavimas nekoks ar ne? unsure.gif

Man šitos pudros maskavimas idealus - išsilėptusius kapiliarus apie nosį, pigmentines dėmeles paslėpė tobulai, bet net nesimatė, kad maskuota kas nors. Pagaliau L'oreal'iui aplodismentai už tobulą pudrą ploja.gif
Atsakyti
O jeigu lyginti su Revlon Colorstay ir L'oreal maskavimo atžvilgiu, tai kuri geresnė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 03 11, 17:49)
Kokie butu atsiliepimai apie Clinique Even better ?
Gavau meginuka kurio uzteko 4 kartams. Tai ziauriai patiko, ilgai matiskuma islaiko. Makuoja puikiai ! Gal kas ilgeliau naudojo, ar nekemsa poru , ar tinka misriai odai ?

Beje drasiai nesutinku su komentaru apie sia pudrq parasytu 1 psl. Maskuoja ji gerai , konsultante parduotuveje irgi pasake, kad puikiai paslepia raudoni, demeles ir t.t.

Poru tai tikrai nekemsa, pati turiu sia pudra tai man ji patinka, naudoju pakaitom su Guerlain Extreme smile.gif Pastebejau, kad ji labiau svyti nei Guerlain, todel ir blizgesys greiciau pasimato, bet maskuoja tikrai labai gerai, puikus spalvu pasirinkimas, bet vasara manau ji niekaip netiktu misriai odai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 03 11, 20:47)
O jeigu lyginti su Revlon Colorstay ir L'oreal maskavimo atžvilgiu, tai kuri geresnė? 4u.gif

Man asmeniškai Revlon Colorstay mišriai/riebiai odai maskuoja tiesiog idealiai. o L'oreal Lumi Magique - toks lengvas/vidutinis maskavimas. Maskuoju odos nelygumus, paraudimus po spuogų ir pan. Tiesa pati konsistencija Revlon tokia sunkesnė, tirštesnė. 4u.gif
Atsakyti