Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Man tas naujasis l'oreal irgi maskuoja idealiai. Jei būtų daugiau tai ir matytum špaklių. O šia pudros beveik nesimato, tik veiduko spalva lygi (maskuoju paraudimus, ir visokius velnius, kurių turi riebi oda).
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2012 03 11, 19:49)
Kokia kaina gal pamenat buvo?


Pas mane ji kainuoja 21 svara 4u.gif

QUOTE(Estela_ @ 2012 03 11, 19:20)
Turėjau ir sėkmingai naudojau, su liūdesiu teko parduot, nes mano sausa oda, o ji geriau mišriai tinka, nes efektas ant veido pusiau matinis ir įdienojus dar labiau bent jau man pasausėdavo.
Labai gražiai maskuoja ir išlieka gerai  smile.gif




QUOTE(^^liutuke @ 2012 03 11, 21:51)
Poru tai tikrai nekemsa, pati turiu sia pudra tai man ji patinka, naudoju pakaitom su Guerlain Extreme smile.gif Pastebejau, kad ji labiau svyti nei Guerlain, todel ir blizgesys greiciau pasimato, bet maskuoja tikrai labai gerai, puikus spalvu pasirinkimas, bet vasara manau ji niekaip netiktu misriai odai smile.gif


Aciu uz komentarus 4u.gif
Bandysiu pirti ryt jei spesiu is darbo laiku iseiti 4u.gif  Spalvyte jauciu imsiu neutral
Atsakyti
Merginos,patarkit smile.gif Mano oda nisri-kazkur riebesne,kazkur dehitratuota.nerealaus maskavimo nereikia-bet kazkur kapiliaras islindes...Naudojau Dior Forever-noriu kazka naujo isbandyt.Gal patartumet ka?Domina is geresniu firmu-Dior,Chanel,YSL ir t.t..Aciu smile.gif
Atsakyti
O ta naujoji Loreal Lumi magique pudra tinka mišriai odai? g.gif
Atsakyti
Domintų Dior Airflash pūdrytė.
user posted image

Gal kuri bandėt? Turit? Ar daug atspalvių? Kaip išsilaiko? Kaip maskuoja? Kokiai odai ji skirta?
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 03 11, 18:49)
Kokie butu atsiliepimai apie Clinique Even better ?


Na aš ką tik iš parduotuvės. Pardavėja sakė, kad jai šita pudra Nr. 1, bet aš išbandžiau gal 6 variantus, tai šita prasčiausia. Blizga veidas, poros kažkokios išryškėja. Asmeniškai man labai prastai pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(Charlize @ 2012 03 12, 15:13)
Na aš ką tik iš parduotuvės. Pardavėja sakė, kad jai šita pudra Nr. 1, bet aš išbandžiau gal 6 variantus, tai šita prasčiausia. Blizga veidas, poros kažkokios išryškėja. Asmeniškai man labai prastai pasirodė.

O kuri labiausiai patiko ? O man kaip tik ji poras pamazina , va kaip buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Charlize @ 2012 03 12, 15:13)
Na aš ką tik iš parduotuvės. Pardavėja sakė, kad jai šita pudra Nr. 1, bet aš išbandžiau gal 6 variantus, tai šita prasčiausia. Blizga veidas, poros kažkokios išryškėja. Asmeniškai man labai prastai pasirodė.


As turiu Even better... nu nelabai ji... man ji maskuoja neblogai, bet kazkokia kaip riebalas ant veido atrodo g.gif gal butent ant mano odos nzn... bet man tas jausmas nelabai patinka schmoll.gif Superbalanced labiau patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinna: 12 kovo 2012 - 18:38
QUOTE(Evelinna @ 2012 03 12, 19:36)
As turiu Even better... nu nelabai ji... man ji maskuoja neblogai, bet kazkokia kaip riebalas ant veido atrodo  g.gif gal butent ant mano odos nzn... bet man tas jausmas nelabai patinka  schmoll.gif Superbalanced labiau patiko  mirksiukas.gif

http://www.youtube.c...h?v=tHF_T5McKQE sitam video ji irgi kaip riebaliukas atrodo g.gif uztat paziurejus nebloga pasirode anti blemish g.gif
Atsakyti
gal jau yra isbandziusiu nauja CLARINS EVER MATTE FOUNDATION? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 03 12, 19:20)
O kuri labiausiai patiko ? O man kaip tik ji poras pamazina , va kaip buna  4u.gif

Aš išsirinkau iš pirmojo šios temos puslapio brangesnes gerai maskuojančias krempudras riebiai odai ir nuėjau su sąrašiuku smile.gif Man labiausiai patiko Givenchy Photo ir Dior Skin Forever. Kažkurią gausiu dovanų.

p. s. Beje, labai ačiū tai, kuri tą pirmą puslapį sudėliojo, man uch koks darbas atkrito.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 03 12, 20:18)
http://www.youtube.c...h?v=tHF_T5McKQE  sitam video ji irgi kaip riebaliukas atrodo g.gif  uztat paziurejus nebloga pasirode anti blemish g.gif


Man anti blemish labai patinka, oda mišri, šiltuoju sezonu riebi smile.gif
Atsakyti