Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Sveikos 4u.gif

Atlekiu pasidziaugti naujaja savo pudra.Vis ieskojau lengvesnes nei mano Make up For Ever.Nusipirkau visu isgirtaja Lirene pudryte.Nu visai man ji netiko.Tas smulkus blizgutis joje kaip erzina..gaila ismestu pinigu i bala,nes nenaudosiu jos vien del tu blizguciu..ir man kazkaip nelabai tiko ji,matyt kad tepta. Tesiau paieskas toliau.Siandien buvau Eurokos,ir kazkaip sugalvojau tas pigesnes pudrytes ismeginti.Issirinkau tokia:
Prestige skin perfection
user posted image
Pradzioj abejingai ziurejau,nes apsvietimas kvailas parduotuveje.Spalva maniau kaip ir nebloga,bet ant odos praktiskai nematyti jos.Bet galvoju aj,paimsiu,pries mineraline pudra tepant gerai bus kaip pagrindas.Grizau namo,prisitepiau tos pudrytes.Praejo 10min gal,susigere gerai,nu kaip as sau patikau!pamaskuoja neypatingai daug,bet spalva gerai suvienodina,toks labai gaivus veidas atorodo.tokia lengvute,neapsunkintas veidas.Ir spalva tiko pukiai.Mociute mano net sako nu labai graziai atrodo veidas tavo,toks sveikas,svytintis.Matiskuma neblogai islaike puse dienos.Ne taip kaip nuo Make up for ever blizgedavau kai taukas visa.As labai ta pudra patenkinta.Net kremo nereikejo teptis pries ja,jokiu pasausejimu man neisryskino.Ziuresiu kaip toliau seksis man su ja,bet sia minute sakau kad tikrai kartosiu,kai pabaigsiu.Ziuresim kokie veliau atsiliepimai bus smile.gif
Atsakyti
Lirene Nr.1 (eurocos būna pirkti). ir lengva ir nedaro kaukės ant veido - žodžiu ir tinka ir patinka smile.gif Pas ką oda riebesnė gera Lirene under 20.
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 03 17, 15:49)
Man irgi aktualu kad kremine pudra butu ilgai isliekanti ant veido, tai po ilgu bandymu nr.1 be konkurentu sioje srityje - Estee Lauder Double Wear Stay In Place Makeup smile.gif
user posted image



Kas dėl maskavimo tai taip, šita pudra užmaskuoja viską labai gerai, tiesiog idealiai. Pati buvau apėjusi ne vieną kosmetikos parduotuvę ir visos konsultantės nurodė būtent šitą pūdrą stipriam maskavimui. Jos efektas toks kaip kad būtum užsitepus skystą pagrindą ir, kad veidas neblizgėtų, dar su biria pūdra nusipūdravusi. Už tai ir "Double Wear" biggrin.gif. Tik toms, kurios mėgsta skystesnes pudras, ši gali nepatikti, nes dėl savo didelio maskavimo yra gan tiršta ir nusipūdravusi, bet jau aš, jaučiuosi ne kaip pūdros ant veido užtepusi o tikrąja ta žodžio prasme tinko ant veido uždrėbusi.. ax.gif Vakarui ar kokiai šventei, kai reikia labai ekstravagantiškai atrodyti, manau jinai pats tas, kaip tik, bet kasdienai bent jau man, norisi "lengvesnės" ir labiau natūralesnės kosmetikos. Na, bet čia tik mano asmeninė nuomonė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 03 19, 21:18)
Jums pasisekė jei galit rasti tinkamą spalvą, man Bourjois 51 nr naudojančiai Maybelline atitikmenį LT rasti nėra šansų..  biggrin.gif

Jei bandysit, būtinai papasakokit kaip įspūdžiai  4u.gif


mano bourjouis 53 numeriukas smile.gif galvoju gal atsitaikysiu fit me,... nes noriu labai isbandyti.

Gal dar kas nors galetu palyginti Bourjois HM ir maybellino fit me? bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
prasau pakomentuokite kas labiau Make up forever-HD pudra, visus uz ir pries, ar pudra verta demesio ar siaip sau..ruosiuosi ja isigyti,bet noreciau daugiau komentaru isgirsti,o gal ka geresnio meginti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cekava @ 2012 03 20, 11:19)
Lirene Nr.1 (eurocos būna pirkti). ir lengva ir nedaro kaukės ant veido - žodžiu ir tinka ir patinka smile.gif Pas ką oda riebesnė gera Lirene under 20.


O kaip maskuoja? Ir kurią turit omenyje: City Matt ar Shiny Touch? smile.gif Turėjau Shiny Touch, nelabai maskavo ir atspalvis šiek tiek per tamsus (ėmiau šviesiausią iš buvusių parduotuvėje, neatsimenu tiksliai nr.), bet pati pudra maloni ant veido. Norėčiau City Matt išmėgint g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 20 kovo 2012 - 17:06
QUOTE(booonbon @ 2012 03 20, 16:08)
mano bourjouis 53 numeriukas smile.gif galvoju gal atsitaikysiu fit me,... nes noriu labai isbandyti.

Gal dar kas nors galetu palyginti Bourjois HM ir maybellino fit me? bigsmile.gif  ax.gif


Na as galiu palyginti ax.gif FIT ME man laaabai nepatiko schmoll.gif man asmeniskai nemaskavo nieko absoliuciai jinai... plius su spalvom tikrai ne kazkas schmoll.gif na jei oda nebloga ir gan grazi, tai amnau spalvai sulyginti gal ir tiktu, nes tikrai tokia labai lengva... HM man bent zymiai labiau maskuoja, tokia tirstesne, labiau kremine... del islaikymo nepasisakysiu, nes FIT ME nusiploviau iskart uzstepus rolleyes.gif
Atsakyti
nu va kaip idomiai.... visiem skirtingai - isitikinau smile.gif o kokie jusu oda?

na mano pakankamai lygi jinai, as pagrind noriu spalva sulyginti, paraudimus panaikinti. Gal tiktu man? mano oda misri, i sausuma labiau. Ant fiksavimo deciau gal tos pacios linijos kompaktine... g.gif
Atsakyti
QUOTE(booonbon @ 2012 03 20, 18:29)
nu va kaip idomiai.... visiem skirtingai - isitikinau  smile.gif  o kokie jusu oda?

na mano pakankamai lygi jinai, as pagrind noriu spalva sulyginti, paraudimus panaikinti. Gal tiktu man? mano oda misri, i sausuma labiau. Ant fiksavimo deciau gal tos pacios linijos kompaktine... g.gif


Tada manau bandykit, nes as tai turiu ka maskuot, man pirmoj veitoj, kad maskavimas geras butu ax.gif o oda mano nzn net... ziema tai sausoka... doh.gif
Atsakyti
[quote=Twinklyte,2012 03 20, 16:11]
prasau pakomentuokite kas labiau Make up forever-HD pudra, visus uz ir pries, ar pudra verta demesio ar siaip sau..ruosiuosi ja isigyti,bet noreciau daugiau komentaru isgirsti,o gal ka geresnio meginti 4u.gif
[/quote

Asmeniskai as tai ja naudoju saltuoju sezonu, pavasariui ir vasara labiau patinka make up forerver face and body, nes yra lengvesne, aisku maskuoja zymiai maziau.
Atsakyti
sveikos, siandiena nusipirkau naujaja maybelline fit me g.gif na aisku as neturiu daug patirties su skystom pudrom, bet man ji patinka smile.gif oda is kart pasidaro labai minkstute, nera taip, kad ant veido uzsidetu kaip antra dirbtine oda, nu zinot kaip buna, kad eini gatve ir matai, kad va ta, tai jau uzsitepusi pudra lotuliukas.gif siltai tonuoja veida. Pardaveja man pritaike 130 nr. na kol kas nesiskundziu mirksiukas.gif
Atsakyti
Išbandžiau naują (tik nežinau ar LT yra, nes turiu kelis mėginukus iš UK parsivežtų žurnalų) Rimmel Wake me up pudrą. Nors spalva mėginuke man šiek tiek per tamsi, pati pudra pasirodė labai lengva, nors ir pakankamai maskuojanti, skystoka ir lengvai tepama. Neturi matiškumo ir palieka tokį drėgmės jausmą, galėtų labiau laikyti blizgesį (mano oda mišri). Šiaip iš esmės man ji visai patiko. Gal kas nors dar turit atsiliepimų?
O čia iš interneto vaizdai:
user posted image

Rimmel

user posted image

Atsakyti