Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Merginos, tos kurios esat naudojusios ar bandziusios Chanel pudros atspalvi Matt Lumiere nr. 20 - toki sviesu ir i geltonuma. Gal esat susidurusios ar kuri kita firma turi tokio atspalvio pudra? 4u.gif Pvz. Clinique, Estee Lauder, Clarins arba ir is pigesniu firmu... Nes kiek bandau visi man turi per daug ruzavumo, arba per tamsus. Aktualu geriau maskuojanti, misriai - riebiai odai. Nes nuejus i parduotuve man pasibandyt be sansu - pudros tikima ivertinu tik budama nesidazius, atsistojus pries langa dienos sviesoje, su nuogu kaklu ir dekolte. O isipilti ir pasiimti laseli namo neduoda. verysad.gif (Nors kai pagalvoji koks joms skirtumas ar as ta laseli ant veido pas jas uztepsiu ar parsinesus namo.) Laukiu kokiu nors pasiulymu. 4u.gif
Atsakyti
gal yra bandžiusių šią? kokie įspūdžiai? beje, gal matėt ar kur akropoly yra 51 atspalvis? smile.gif
Bourjois flower perfection
user posted image
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 03 21, 21:07)
gal yra bandžiusių šią? kokie įspūdžiai? beje, gal matėt ar kur akropoly yra 51 atspalvis? smile.gif

Nėra Lietuvoj 51, šviesiausias 52 atspalvis..
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 03 21, 15:26)
. O isipilti ir pasiimti laseli namo neduoda. verysad.gif  (Nors kai pagalvoji koks joms skirtumas ar as ta laseli ant veido pas jas uztepsiu ar parsinesus namo.) Laukiu kokiu nors pasiulymu. 4u.gif


Nezinau is kur Jus esat, bet pudros meginuku tikrai dykai ipyla Douglas (PC Europa), taip pat Douglas, esanti Akropoly, bet sie uz pinigelius...3,99 Lt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 03 21, 22:07)
gal yra bandžiusių šią? kokie įspūdžiai? beje, gal matėt ar kur akropoly yra 51 atspalvis? smile.gif
Bourjois Flower perfection
http://1.bp.blogspot...Bapplicator.jpg

As ja naudoju jau kuris laikas ir kuo toliau, tuo labiau ji man patinka ax.gif maskuoja gerai, matiskuma suteikia iskart uztepus, bet nebuna veidas "negyvas", tirstos konsistencijos, kas man taip pat labai patinka, dengiasi graziai, as ja kolkas esu visiskai patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš pudrą healthy mix iškeičiau į Healthy mix serum, tai net nežinau dabar, kuri geresnė g.gif serum man labiau patinka tekstūra, ji lengvesnė, bet maskuoja lyg mažiau, bet ant odos atrodo nepalyginamai geriau negu healthy mix doh.gif dar norėjau bandyt flower perfection, bet, kiek skaičiau atsiliepimų, tai ji dar tirštesnė negu healthy mix, ar ne? o kaip bourjois 10h sleep? gal kas paliktų atsiliepimų, kas visas bandėte.
Atsakyti
Gal esat kas nors bande Almay fimos krempudras? (ne Amway biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2012 03 22, 14:31)
aš pudrą healthy mix iškeičiau į Healthy mix serum, tai net nežinau dabar, kuri geresnė  g.gif  serum man labiau patinka tekstūra, ji lengvesnė, bet maskuoja lyg mažiau, bet ant odos atrodo nepalyginamai geriau negu healthy mix  doh.gif dar norėjau bandyt flower perfection, bet, kiek skaičiau atsiliepimų, tai ji dar tirštesnė negu healthy mix, ar ne? o kaip bourjois 10h sleep? gal kas paliktų atsiliepimų, kas visas bandėte.

O kuo geriau atrodo, nes as irgi mastau keisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2012 03 22, 18:20)
O kuo geriau atrodo, nes as irgi mastau keisti biggrin.gif

ji mažiau matosi, ta prasme susilygina su oda, ne kaip kaukė.
Atsakyti
Kaip matau, čia diskutuoja daugiausiai jau turinčios patirtį krempudrą naujant 4u.gif
Tad prašau patarimo - mano oda problematiška, turiu seborėjinį dermatitą. Kiek esu bandžiusi tepti pudros, ji visada matosi, ypač nosies ir tarp antakių srityje... Bandžiau eiti pas visažistes - tas pats. Gal kas susidūrėte, kokia priemonė man tiktų? Neturiu tikslo stipriai maskuojančios pirkti, bet lengvo tono ant veido jau norisi verysad.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri jau turit LANCOME Teint Idole Ultra 24H?
Vakar isbandziau is meginio, tai tikrai kad patiko- pasidenge labai graziai, laikesi ilgai, o jau kvapas wub.gif
Tik galvoju kokiai odai ji skirta? Ko gero misriai ,i riebuma, nes po veido valymo kai kur oda dar pasausejus, tai tas vietas dar labiau isryskino..
Atsakyti
Išbandžiau jau kelis kartus Loreal Lumi Magique, mano spalvytė W3, bet teko ir N4 bandyti, tai net nežinau kuri man geriau, panašios. Bent pirmas įspūdis labai geras, pamaskuoja pakankamai, bet neatrodo kaip kaukė, sulygina, pati tekstūra veidui labai maloni, bėra blizgesio kaip kad būna kitas jau tik užtepus. Dar neteko visos dienos išbūti, bet per pusę dienos tikrai nenuplaukė kaip tarkim mano prieš tai naudota Bourjois HM smile.gif kolkas man matyt labiau patiko nei mano mylima Clinique biggrin.gif nes ji šaltesniu sezonu išryškina visus pasausėjimus ir dar pasausina
Atsakyti