Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Tulpelyte @ 2012 02 23, 23:20)
Vistik isbandziau biggrin.gif Kazkaip susigundziau biggrin.gif

Ar galėtumėtė smulkiau palyginti su Bourjosi HM, kokie skirtumai?

Gal matėt koks šios šviesiausias atspalvis pas mus prekyboj yra? smile.gif
Atsakyti
Na va tai tau... Bet kas ten daros L'orealiui su tais atspalviais??? Ziurenijau True match, bet taip ir nepasirinkau nieko... Ir cia ta pati istorija!
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 02 24, 00:27)
Ar galėtumėtė smulkiau palyginti su Bourjosi HM, kokie skirtumai?

Gal matėt koks šios šviesiausias atspalvis pas mus prekyboj yra?  smile.gif


Uzsitepus HM pudros maskavimo man noredavosi daugiau, tiek paakiams, tiek siaip odai, oda man atrodydavo tokia dregna, todel noredavs tepti kompaktine iskart. Laikydavosi nelabai gerai, po keliu valandu pati pudra imdavo dingti, o vakaro gale nelabai ir likdavo biggrin.gif Su Loreal era jokio dregnumo jausmo, o grazus, sveikas vidisnis odos svytejimas. Blizget oda pradejo, bet pati pudra nedingo, su kompaktine pataisiau ir vel viskas grazu. Tiesa, maskavimas geresnis bigsmile.gif
Siaip man sunku komentuoti pudra po pirmo karto, bet kazkaip nesusilaikiau. Labai patiko, bet gali buti, kad paskui nuomone pasikeistu rolleyes.gif Pas ka oda nera riebi, manau tobulas variantas, nes laikytis turetu tikrai gerai smile.gif

QUOTE(mamulioka @ 2012 02 24, 00:27)
Na va tai tau... Bet kas ten daros L'orealiui su tais atspalviais??? Ziurenijau True match, bet taip ir nepasirinkau nieko... Ir cia ta pati istorija!

Va va... Nezinau ar pirkciau ja del spalvos. Siaip ta W3 man pagyvino veida, dave tokios siltesnes spalvos, tai atrode tikrai graziai (gal net graziau nei naturali mano veido spalva), bet nelabai patinka teplioti kakla , todel nezinau ar verta butu si atspalvi pirkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 23 vasario 2012 - 23:43
QUOTE(mamulioka @ 2012 02 23, 16:57)
Kaina su nuolaida 43.99, be nuolaidos 54.99 4u.gif  Bet itariu, kad gal ne i visus Drogus uzveze...


Oi tai as visai uz kapeikas pirksiu.... bigsmile.gif

QUOTE(Tulpelyte @ 2012 02 23, 23:20)
Vistik isbandziau biggrin.gif Kazkaip susigundziau biggrin.gif Tepasi graziai, maskuoja neblogai, ant odos nesimato. ....


Nu ka sudominai reiks pralupti, bigsmile.gif
QUOTE(Estela_ @ 2012 02 23, 23:27)
Gal matėt koks šios šviesiausias atspalvis pas mus prekyboj yra?  smile.gif


Nzinau kaip pas mus manoji is vokietijos ,tai as turiu du atspalvius dar . Viena man per sviesi Rose Porcelian ...Man jas paliko paprekiauti .... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 24 vasario 2012 - 08:58
niekada nemėgau L'oreal, bet susigundžiau TRUE MATCH, tai pakeičiau nuomonę apie gamintoją smile.gif tikrai labai patinka, gražiai atrodo oda, gerai laikosi.
Atsakyti
Bandziau ir as siandien naujaja L`oreal. Tiesa, tik ant rankos, nes nauju, nezinomu pudru ant veido nedristu tept, kad neatrodyciau kaip koks indenas ispaisyta... schmoll.gif Na ir ka - su spalvom ir vel konfuzas sad.gif Nera man tinkancios. Pacios sveisiausios tai rose pearl bei rose porcelan, na, pavadinimas viska pasako.. I ruzavuma verysad.gif Nesamone, visos 3 spalvos, tinkancios sviesiam odos tipui, i ruzavuma mad.gif Bet labai patiko tekstura, maloni, turetu but lengvute, is matiskesniu man pasirode. Maskavimas, ko gero, vidutinis (kiek pavyko suprast tepliojant ant rankos, nuo silpno iki vidutinio, tikrai ne is stipriai maskuojanciu). Manau, ant veido atrodytu graziai. Pabandziau tamsesne spalvyte, kazkokia beige. Labai grazi ant rankos, bet.. Tamsoka, kas vaikscioja i soliariumus labai, manyciau, graziai atrodytu
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Jungiuosi i jus gretas. Man beveik 25-eri, o dazytis pradejau tik pries keleta menesiu.Niekada anksciau to nedariau,o dabar matyt pribrendau tam reikalui,norisi ismokt pasidazyt paciai,o ir atrodo veidukas visai kitaip bent kazkiek paryskinus bruozus.Zodziu nusprendziau buti siek tiek moteriskesne biggrin.gif Turiu vienintele Make up for ever Liquid Lifting Foundation.Man ji superine del to,kad labai graziai pasidengia,naturaliai atrodo,nera kaukes efekto.Naudojau kuri laika kasdiena,tai tikrai nepastebejau kad kimstu poras.Minusas tas,kad blizgesys islenda vis tik begant dienai.Paskaicius temele,pamaciau posta,jog jos negalima naudoti kasdienai,labiau sventiniam vakarui skirta. Todel nusprendziau paprasyti patarimo,kokiai lengvai kasdieninei pudrai?Paskaiciau apie Loreal,Maybelline toksiskuma,tai siu pudru ne nenoriu bandyti,kazka kitko.Gyvenu UK,prieinamos dauguma firmu,kaina irgi nera labai jau svarbi,nes noriu geriau gera pudra tureti,o kazkur kitur geriau pataupyti.Mano oda misri/riebi.T zona ypatingai riebi,skruostai kartais megsta paserpetoti,bet jau gal po truputi atsikratau tos problemos,nes atradau sau gera drekinamaji krema,tai uztepus pudra,nebelenda jokie serpetojimai.Kas del maskavimo,tai tfu tfu tfu,labai problemu dideliu del to neturiu,siek tiek like demeliu nuo spuogu spaudimo,tad noretusi kad kazkiek palygintu visa spalva veido pudra.Poros skruostuose ir ant nosies issipletusios.jei kokiu patarimu turetumet del konkrecios pudros,buciau labai dekinga 4u.gif
Papildyta:
Mano isivaizduojama pudra turetu atrodyti labai naturaliai,kad suteiktu sveikos odos isvaizda smile.gif
Atsakyti
Merginos, rekomenduokit kas nors kremine pudra kuri suteikia veidui slapumo efekta, na ta prasme veidas atrodo kaip kad slapias, naudojau Siseido Benefiance fluid foundation, labai patiko bet nerandu daugiau tokios.. (dabar naudoju Guerlain parure gold, - netas:( )bet kokia kokia zinote, tik ne blizguciai kad butu bet "Sliapias efektas"...aciu visoms tikiuosi supratote apie ka as smile.gifwink.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2012 02 24, 16:46)
Sveikutes  4u.gif

Mano oda misri/riebi.T zona ypatingai riebi,skruostai kartais megsta paserpetoti,bet jau gal po truputi atsikratau tos problemos,nes atradau sau gera drekinamaji krema,tai uztepus pudra,nebelenda jokie serpetojimai.Kas del maskavimo,tai tfu tfu tfu,labai problemu dideliu del to neturiu,siek tiek like demeliu nuo spuogu spaudimo,tad noretusi kad kazkiek palygintu visa spalva veido pudra.Poros skruostuose ir ant nosies issipletusios.jei kokiu patarimu turetumet del konkrecios pudros,buciau labai dekinga  4u.gif
Papildyta:
Mano isivaizduojama pudra turetu atrodyti labai naturaliai,kad suteiktu sveikos odos isvaizda smile.gif

Gal pabandykit Chanel Vitalumiere Aqua. Mano odos tipas toks pat kaip jusu. Si pudra labai lengva, plonu sluoksniu dengiasi, atrodo gaiviai ir pakankamai gerai laikosi visa diena. Jei T zona ypatingai riebi, yra kita pudra is Chanel kuria siuo metu naudoju, Perfection Lumiere. Si bus daugiau maskuojanti, labiau matine, bet tikrai labai ilgai isliekanti, ir dienos pabaigoje su ja atrodau kaip katik pasidazius - nei kakta, nei nosis neblizga.

user posted image
Siaip abi pudros labai kokybiskos, nekemsa poru, neatrodo kaip kauke. Ismeginkit parduotuveje, kad jus padazytu, pasivaiksciosit, matysit kaip laikosi, ar patinka ar tinka smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, griztant prie sios Revlon Colorstay Stay Natural

Ji skirta Australijos ir Amerikos rinkai, taigi, viskas su ja tvarkoj, amazon.co.uk ir kiti Europos ebay tinklapiai jomis, matyt, neprekiauja blush2.gif Gaila smile.gif Tik dabar pastebejau, kad narsiau amerikietiskam amazone... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 02 24, 18:21)
Mergaites, griztant prie sios Revlon Colorstay Stay Natural

Ji skirta Australijos ir Amerikos rinkai, taigi, viskas su ja tvarkoj, amazon.co.uk ir kiti Europos ebay tinklapiai jomis, matyt, neprekiauja  blush2.gif Gaila smile.gif Tik dabar pastebejau, kad narsiau amerikietiskam amazone...  doh.gif



Pas mus parduotuvese tai tokiu nemaciau, nors jei skirta Amerikos rinkai tai turetu buti smile.gif Na visgi cia turbut koks senesnis leidimas, atrodo patogesnis, nes su dozatorium biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 02 24, 19:43)
Pas mus parduotuvese tai tokiu nemaciau, nors jei skirta Amerikos rinkai tai turetu buti  smile.gif Na visgi cia turbut koks senesnis leidimas, atrodo patogesnis, nes su dozatorium  biggrin.gif



Del Amerikos tai tik speju, tiesa pasakius, nes radau ja amazon.com, tai gal ir Amerikoj prekiauja?.. Bet Australijoje ji yra revlon tinklapyje. Kaip graziai skamba "stays fresh and natural looking", ir kaip mums toli iki Australijos... verysad.gif

Yra ten ir paprasta Colorstay, abieju aprasymas siek tiek skiriasi, tai speju, kad ir pacios pudros vis delto neidentiskos, skirtumas ne tik tame, matyt, kad yra pompa. Vat smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 24 vasario 2012 - 19:07