Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Išbandžiau ant rankos Chanel Perfection Lumiere, tai labai labai tekstūra patiko, atspalvis geras yra (berods šviesiausią Rose beige žiūrėjau, nepamenu net tiksliai doh.gif , čiupau už šviesiausio), prieš šviesą matėsi švelnus spindėjimas (bet ne blizgėjimas), turėtų sveiką skaistumą odai priduoti. Žodžiu, labai labai wub.gif
Tai dabar reiks sukt galvą kurią pirkti kai dabartinė naudojama pasibaigs: ar Chanel, ar išgirtąją Revlon rolleyes.gif tik dėl pastarosios kiek baisoka, mat nežinau kokio man atspalvio reiktų užsisakinėti net nepabandžius unsure.gif
Atsakyti
O gal bandėt dabar reklamuojamą naują Maybelline fit me pudrą? tą, kur turi labai daug atspalvių? 4u.gif
user posted image
Ir gal dar galėtute palyginti Bourjois HM ir Bourjois Flower perfection, jei bandę? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 02 26, 16:52)
O gal bandėt dabar reklamuojamą naują Maybelline fit me pudrą? tą, kur turi labai daug atspalvių? 4u.gif
user posted image
Ir gal dar galėtute palyginti Bourjois HM ir Bourjois Flower perfection, jei bandę? ax.gif


kas is tu atspalviu? rolleyes.gif sviesiausias esantis stende (115) jau gana tamsus, tai net nezinau, mane, sviesiaode iskart nuvyle schmoll.gif net ant rankos buvo LABAI tamsi, tai prasmes bandyt ant veido kaip ir nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, ar as gerai suprantu, kad jei Healthy Mix naudoju 51 nr, tai Revlon Colorstay butu Buff? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 02 25, 20:50)
apibudinkite clarins everlasting,maciau isparduotuveje idejote smile.gif

everlasting tikrai sunkesnė nei skin illusion, ji -matinė, maskuoja vidutiniškai/gerai, gerai laikosi, nenuplaukia, bet sausai odai nelabai schmoll.gif šiaip tai tikrai geras kokybiškas produktas, tik aišku reikia pagal odos tipą atitaikyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 27 vasario 2012 - 09:43
QUOTE(žvarba @ 2012 02 27, 10:43)
šiaip tai tikrai geras kokybiškas produktas, tik aišku reikia pagal odos tipą atitaikyti smile.gif

As siuo metu naudoju Clarins Everlasting, tai tikrai esu patenkinta drinks_cheers.gif , manau dar tikrai kartosiu ja..atrodo labai naturaliai, maskuoja gan gerai, man patinka..
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 02 26, 17:52)
O gal bandėt dabar reklamuojamą naują Maybelline fit me pudrą? tą, kur turi labai daug atspalvių? 4u.gif
user posted image
Ir gal dar galėtute palyginti Bourjois HM ir Bourjois Flower perfection, jei bandę? ax.gif

pritariu, kad is tu atspalviu nieko gero, jei sviesi oda tai parinkt sunku, nes visi tamsus kazkokie. pati pudra nestipriai maskuojanti, dengiasi neblogai. siaip pasirode nebloga, tik su atspalviais tai problema schmoll.gif
Atsakyti
Rimmel match perfection
user posted image

Nusipirkau tokia pudryte.Raso kad su Oxygen Complex, leidzia odai kvepuoti.Siaip butu nieko visai pudryte,bet matyt issirinkau per sviesu atspalvi,kad truputi pablyskus atrodau.Savo make up for ever pudra kur turiu,tai siek tiek tamsina,o va sita per sviesi,tai kazkaip labai pagirti neiseina.Noretusi pabandyti tamsesni atspalvi,ale bijau pirkti,kad vel netiks,nes parduotuvese su tuo apsvietimu be sansu issirinkti ka nors doh.gif Vakare vakar pasidaziau su make up for ever liquid lift foundation,tai vistiek ji man kol kas ideali,ziauriai graziai oda atrodo.Tik va kasdienai vis tik norisi kazko lengvesnio... unsure.gif reikes toliau meginti kazka rolleyes.gif Noreciau labai ta Chanel pameginti,bet galvoju,ar ji tikrai tinkama kasdienai? g.gif
Atsakyti
Gal yra naudojančių Revlon Colorstay šviesiausią atspalvį (Ivory)?
Atsakyti
Šiandien išbandžiau naują Givenchy kremine pudra. Tepasi lengvai, tiesiog tirpsta ant odos. Tačiau labai pabrėžia šerpetojimus, praktiškai nieko nemaskuoja, tačiau matiškumą išlaiko ilgai, tiesa ant jos užtepiau savo lancome kompaktinę. ir su ja neblizgėjo man 5 val. Veidas neatrodo ,,negyvas" atrodo naturaliai. Manau ši pudra tiks mišrios riebios odos savininkėms, be spuogu,raudonų dėmių nuo spuogų. Nes jų nepaslepia.
Atsakyti
QUOTE(Irisinė @ 2012 02 27, 12:28)
Gal yra naudojančių Revlon Colorstay šviesiausią atspalvį (Ivory)?


Yra smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 02 27, 15:27)
Šiandien išbandžiau naują Givenchy kremine pudra. Tepasi lengvai, tiesiog tirpsta ant odos. Tačiau labai pabrėžia šerpetojimus, praktiškai nieko nemaskuoja, tačiau matiškumą išlaiko ilgai, tiesa ant jos užtepiau savo lancome kompaktinę. ir su ja neblizgėjo man 5 val. Veidas neatrodo ,,negyvas" atrodo naturaliai. Manau ši pudra tiks mišrios riebios odos savininkėms, be spuogu,raudonų dėmių nuo spuogų. Nes jų nepaslepia.

tai nieko gero is jos,norisi bent vidutinio maskavimo,o kur jus bandete kristianoj ,gavote meginuka ar pirkote?
Atsakyti