Įkraunama...
Įkraunama...

Miceliarinis vanduo

Sveikos,

Pati naudoju Biodermos Sensibio miceliarini vandeni, taciau maciau, kad dabar ir kitos kompanijos turi toki produkta (Iwostin, Ziaja, Avene, Vichy ir t.t.). Smagu butu, jei pasidalintumet atsliepimais, kas bandet ax.gif

Sensibio man patinka, nes labai gerai nuvalo ir akiu makiaza, ir visa veida. Noretusi gal daugiau drekinimo, bet kadangi paskui iskart naudoju krema, tai problemos kaip ir nera. Dar patinka, kad nekemsa poru, kaip kartais buna su pieneliais.
Atsakyti
As turejau purskiama vandeni Iwostin, bet tikriausiai cia ne tas pats g.gif Ar gerai nuvalo krem pudra ir akiu makiaza ? isivaizduoju, kad cia kazkas panasaus i tonika ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 21, 22:39)
As turejau purskiama vandeni Iwostin, bet tikriausiai cia ne tas pats  g.gif Ar gerai nuvalo krem pudra ir akiu makiaza ? isivaizduoju, kad cia kazkas panasaus i tonika ?  4u.gif


Ne, Jus kalbat apie termini vandeni ko gero. Miceliarinis tai panasiau i pieneli (valo makiaza), bet toniko pavidalo (skystas kaip vanduo) biggrin.gif

Mano naudojamas:

user posted image

Aprasymas

Nuvalo makiaza labai gerai, akis nuvalo, ko gero geriau nei Garenier zalias, kuris man iki siol buvo megstamiausias akiu makiazo valiklis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintee: 21 vasario 2012 - 22:47
As Vichy naudoju, jau kokie 6 metai. Nepakeiciamas jis man. Bet noriu ir is Biodermos pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(Noya @ 2012 02 21, 22:49)
As Vichy naudoju, jau kokie 6 metai. Nepakeiciamas jis man. Bet noriu ir is Biodermos pabandyt.


Ar pakankamai drekina, odos netraukia? bigsmile.gif Ar tinkamas kazin jautriai odai? Nes Bioderma turi gal tris (jei ne daugiau g.gif ) rusis, tai Sensibio yra jautriai odai, be kvepalu. Dar Hydrabio idomu kaip, nes pagal pavadinima, tarsi turetu drekint, bet man rodos yra kvepalu ten deta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintee: 21 vasario 2012 - 22:52
Gal matet kur nors pirkti Ziaja vandeni? g.gif Droge buvau, ten nebuvo, bet ten isvis gal tik keturi produktai is Ziaja unsure.gif
Atsakyti
Buvau Maximoj kažkokį žaliam buteliuke rusišką ar baltarusišką nusigriebus už kelis litus. Kažkokia tragedija blink.gif Tokia buvo mano pirma pažintis su miceliariniu vandeniu, skirtu neva tai net ypač jautriai odai: dirgino, erzino ir net deginimo pojūtį sukėlė. Išmečiau neatsisukdama.
Atsakyti
Maniskis naudojamas Vichy,taip ir vadinas solution micellare,siaip puikus,be alkoholio ,be parabenu,gerai nuvalo makiazo likucius.Bus kartojamas manau.
Atsakyti
kuom šitas vanduo skirias nuo toniko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2012 02 24, 01:49)
Maniskis naudojamas Vichy,taip ir vadinas solution micellare,siaip puikus,be alkoholio ,be parabenu,gerai nuvalo makiazo likucius.Bus kartojamas manau.


Tai turetu ne makiazo likucius nuvalyt o visa makiaza + akiu makiaza ax.gif Makiazo likuciu nuvalymui tonikai skirti.. Saules-Siela, nebandet akiu valyt su juo?
Papildyta:
QUOTE(jbs @ 2012 02 23, 23:40)
Buvau Maximoj kažkokį žaliam buteliuke rusišką ar baltarusišką nusigriebus už kelis litus. Kažkokia tragedija  blink.gif  Tokia buvo mano pirma pažintis su miceliariniu vandeniu, skirtu neva tai net ypač jautriai odai: dirgino, erzino ir net deginimo pojūtį sukėlė. Išmečiau neatsisukdama.


Vajej blink.gif O siaip pas Jus oda jautri ar ne? Mano oda siaip nemzai kas dirgina, netgi kitu isgirtos priemones.. Ir uzrasas "jautriai odai", deja, negarantuoja, kad produktas bus tinkamas..
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 02 24, 10:10)

Vajej  blink.gif O siaip pas Jus oda jautri ar ne? Mano oda siaip nemzai kas dirgina, netgi kitu isgirtos priemones.. Ir uzrasas "jautriai odai", deja, negarantuoja, kad produktas bus tinkamas..

Šiaip ji nėra tokia, kurią lengvai sudirgina kosmetikos priemonės blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 24, 10:02)
kuom šitas vanduo skirias nuo toniko?  g.gif

Merginos rašo, kad paskirtimi: atlieka pienelio funkciją, bet yra toniko konsistencijos. Suprantu, kad užtenka vieno produkto netgi toms, kurios nemėgsta prausti vandeniu ir prausikliais.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 02 24, 15:02)

Merginos rašo, kad paskirtimi: atlieka pienelio funkciją, bet yra toniko konsistencijos. Suprantu, kad užtenka vieno produkto netgi toms, kurios nemėgsta prausti vandeniu ir prausikliais.


Nuo toniko akis griauzia biggrin.gif Kad tonikas nelabai ka nuvalo, labiau veido atgaivinimui skirtas..

Idomu, kaip teisingai rasosi - vienur randu "miceliarinis vanduo", kitur raso "micelinis" vanduo g.gif

Internete pasirinkimas oho, o gyvai sunkiai ka randu g.gif Iwostino Eurovaistinej irgi neradau, ten kiek suprantu, odai su issipletusiais kapiliarais skirta g.gif
Atsakyti