Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Taikos progimnazija

Niekaip nesugebu išsiaiškinti į kokią mokyklą veda savo vaikučius Justiniškių mamos, kurių vaikai mokinasi 5-8 kl. g.gif Mano penktokė dukra lanko Taikos vidurinę mokyklą, man atrodo, kad joje gan prastas paruošimas ir užklasinės veiklos mažokai. Gal aš susidariau neteisingą nuomonę? g.gif Mielos mamytės, kurių vaikučiai lanko šią mokyklą, būkite malonios, atsiliepkite ir nors trumpai išdėstykite savo nuomonę apie Taikos mokyklą. Aš jau buvau nusiteikusi , kad į šeštą klasę mano dukra eis kitoje mokykloje, bet, kad geriau nerandu doh.gif
AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Visų pirma norėjau pataisyti, kad ten yra Taikos pagrindinė, o ne vidurinė mirksiukas.gif
Pati baigiau aštuntą klasę šioje mokykloje prieš dvejus metus. Paruošimas joje nėra aukščiausio lygio, tačiau negaliu sakyt, kad ir labai prastas. Palyginus su Šeškinės vidurine mes buvom paruošti žymiai stipriau. Kur kas prastesnė šios mokyklos atmosfera ir kai kurie mokytojai. Kai pakeičiau mokyklą, tai labai nustebau supratus, kad eiti į mokyklą gali būti malonu biggrin.gif
O šiaip Justiniškėse dar yra Sietuvos vidurinė, apie kurią esu girdėjusi daug gerų atsiliepimų, netoli yra ir viršuliškių vidurinė, tačiau su ja jau prastesnė situacija g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monie: 09 balandžio 2006 - 07:45
QUOTE(monie @ 2006 04 09, 08:44)
Visų pirma norėjau pataisyti, kad ten yra Taikos pagrindinė, o ne vidurinė mirksiukas.gif
Pati baigiau aštuntą klasę šioje mokykloje prieš dvejus metus. Paruošimas joje nėra aukščiausio lygio, tačiau negaliu sakyt, kad ir labai prastas. Palyginus su Šeškinės vidurine mes buvom paruošti žymiai stipriau. Kur kas prastesnė šios mokyklos atmosfera ir kai kurie mokytojai. Kai pakeičiau mokyklą, tai labai nustebau supratus, kad eiti į mokyklą gali būti malonu   biggrin.gif
O šiaip Justiniškėse dar yra Sietuvos vidurinė, apie kurią esu girdėjusi daug gerų atsiliepimų, netoli yra ir viršuliškių vidurinė, tačiau su ja jau prastesnė situacija g.gif


labai ačiū už nuomonę 4u.gif , tai dabar visai pasimečiau, nes apie Sietuvos mokyklą girdėau visai prastus komentaru doh.gif . Tai tavo manynu, jeigu aš savo panelę spustelėsiu, ir šitoje mokykloje ji mokinsis gerais balais, o klasėje atmosfera pusėtina (nes mano dukra tai labaaai nenori eiti į kitą mokykjlą schmoll.gif )tai gal ir nėra taip blogai ta Taikos pagrindinė?

Papildyta:

Kitoje temoje radau tavo komentara, kad Biržiškos gimnazija gera, tai pati po Taikos į šitą gimnaziją perėjai? aš teisingai supratau? Tai dar norėčiau paklausti r sunku buvo pakliūti? Ir jei nesunku tai truputį plačiau parašyk kaip tau kaip buvusiai Taikos mokinei ir dabar Biržiškos gimanazistei abi tos mokymo įstaigos?
Iš anksto dėkoju jei rasi lako brūkštelėti dar kelis sakinukus, nes tikrai esu pasimetusi . Pati vidurinę baigiau ne Vilniuje, tai neturiu nuomonės apie Vilniaus mokyklas, nenoriu vaiko traumuoti tampydama po mokyklas, bet ir paleist belia kaip nenoriu, žodžiu doh.gif ...
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vigilyte: 09 balandžio 2006 - 20:14
Na, jau minėjau, jog bent jau man Taikos pagrindinė ir Biržiškos gimnazija nepalyginamos mokyklos. Biržiškoj tikrai puiki atmosfera, draugiški moksleiviai, drausmė, labai geri mokytojai. Kiek bendrauju su Taikoj besimokančiais moksleiviais visi tiesiog pasiruošę "atkentėt" iki devintos klasės ir po to keist mokyklą, pereiti į gimnaziją, ar šiaip į bet kokią kitą. Tačiau labai daug priklauso nuo bendraklasių, klasės auklėtojos. Jei klasėje atmosfera nebloga, tai gal ir nevertėtų keisti mokyklos... Į Biržišką istojau lengvai, nes mano metinis vidurkis buvo ~9,4, tačiau kai kurie klasiokai su prastesniais rezultatais neįstojo, nors ir tikėjosi. Beje, girdėjau, jog greitai įves stojamuosius egzaminus pas mus g.gif
Atsakyti
QUOTE(monie @ 2006 04 15, 12:51)
Na, jau minėjau, jog bent jau man Taikos pagrindinė ir Biržiškos gimnazija nepalyginamos mokyklos. Biržiškoj tikrai puiki atmosfera, draugiški moksleiviai, drausmė, labai geri mokytojai. Kiek bendrauju su Taikoj besimokančiais moksleiviais visi tiesiog pasiruošę "atkentėt" iki devintos klasės ir po to keist mokyklą, pereiti į gimnaziją, ar šiaip į bet kokią kitą. Tačiau labai daug priklauso nuo bendraklasių, klasės auklėtojos. Jei klasėje atmosfera nebloga, tai gal ir nevertėtų keisti mokyklos... Į Biržišką istojau lengvai, nes mano metinis vidurkis buvo ~9,4, tačiau kai kurie klasiokai su prastesniais rezultatais neįstojo, nors ir tikėjosi. Beje, girdėjau, jog greitai įves stojamuosius egzaminus pas mus g.gif


Ačiū už nuomonę 4u.gif ir sėkmės kremtant mokslus mirksiukas.gif , linkiu įstoti ten kur nori smartass.gif ir atrasti tai kas bus įdomu visą gyvenimą assa.gif

beje aš baigiau VGTU prieš metus, neakivaizdžiai, esu transporto ekonomistė, jei norėsi ką nors sužinoti apie VGTU, džiaugsiuosi galėdama padėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nėra už ką smile.gif
Ačiū jums, būtinai kreipsiuos, jei ką mirksiukas.gif
Atsakyti
savo laiku mokiausi joje - visai gerai buvo, tik po perorganizavimo geriausi mokytojai isejo i birziskos gimnazija.
O siaip manau kiekvienoje mokykloje rasi trukumu, nes visi zmones individualus - kas tinka vienam ir kiam, nebutinai tiks kitam.
Atsakyti
Aš taip pat gyvenu Justiniškėse, pagrindinės mokyklos klausimas šiame rajone man yra taip pat aktualus. Buvau užsukus į Sietuvos vidurinę, susidarė įspūdis, kad mokyklai verkiančiai reikia remonto. Budintis nesiteiravo pas ką einu ir ko, todėl susidarė įspūdis, kad į mokyklą gali bet kas užeiti. Nors kai vėliau su direktore kalbėjau, ji teigė, kad budintis kontroliuoja kas eina ir pas ką. Pagal mokyklų reitingus Sietuvos vidurinė yra lygiai per vidurį tarp Vilniaus mokyklų, jei žiūrėti 2004 ir 2005 m. rezultatus. Taikos pagrindinėje nebuvau, todėl savo nuomonės neturiu. Man taip pat būtų įdomu kuo daugiau apie ją sužinoti. smile.gif
Atsakyti
Kazkokia nekokia mokykla,nes is jos daug vaikuciu yra pereje i Vyturio mokykla(cia apie pradinukus)
Atsakyti
QUOTE(leja30 @ 2006 04 25, 10:05)
Kazkokia nekokia mokykla,nes is jos daug vaikuciu yra pereje i Vyturio mokykla(cia apie pradinukus)



Sveikos mamytės,

O ar jums neatrodo, kad Taikos pagrindinė m- kla yra mokykla, kaip mokykla. biggrin.gif Mano nuomone kiek žmonių tiek nuomonių. Apie kiekvieną mokyklą galima išgirsti tiek gerą, tiek blogą. g.gif Manau neįmanoma, kad mokykloje visi mokytojai butų malonūs. blush2.gif O prisiminkim savo vaikučius, jie irgi ne iš kelmo spirti. Mokytojas toks, mokytojas anoks. Mane skriaudžia ir t.t. schmoll.gif Kai aš išgirstu tokias pasakas, pati einu į mokyklą šnekėtis pas mokytoją. Situacija daugeliu atvėjų visai būna ne tokia, kokią bando nupiešti vaikas. tongue.gif Mes puikiausiai pačios žinom, kad mūsų atžalėlės visose situacijose mumis manipuliuoti, o mes mylinčios mamytės ir pasiduodam. rolleyes.gif Jei vaikas nesimokys, tai nesimokys ir pačioj prestižiskiausioj mokykloje, niekas jam per jėgą žinių neįkiš. ax.gif

Mano sūnus pradinę lanko kitam rajone, bet į pagrindinę leisiu Taikos. Pirma, yra labai gerai, kai mokykla šalia namų ir nereikia žiemą šalti ir klampoti. Antrą, kiek žinau, mokykloje labai daugėja jaunų mokytojų. Yra labai iniciatyvi jauna socialinė pedagogė, logopedas, seselė. Apsilankius mokykloje susidarė įspūdis, kad mokykla tvarkoma, daug vaikų darbų matosi.

Gal jūs ir nesutiksit, bet tai yra mano nuomonė. tongue.gif Ir nenorėkim, kad mokytojai mokytųsi už mūsų vaikus. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aididi: 17 gegužės 2006 - 07:27
Na va ir papuoliau doh.gif Sugalvojau pasisakyt ir labai tikiuosi, kad neužmėtysit akmenimis ar pomidorais pomidorai2.gif , nes aš esu viena iš tų blogų Taikos pagr. m-klos mokytojų hihihi.gif

Nenoriu kalbėti apie pradines šios mokyklos klases, nes apie tai mažai ką žinau ar išmanau. Negaliu palyginti. Bet kiek išmanau, galiu atsakyti į jūsų pateiktus klausimus apie 5-10 klases. Taigi - prašom klausti.

Ir dar, manau, kad geriausia visad yra ten, kur mūsų nėra, o kai mes ten atsiduriam - jau nebelieka taip gerai. blush2.gif Tai argi ne nuo mūsų pačių visas gerumas ir priklauso??? g.gif

Beje, esu dar ne visai sena, turiu pakankama išsilavinimą dirbti ir gimnazijoje, bet artimiausiu metu ir toliau planuoju tęsti darbą šioje mokykloje, nors galėčiau pasiieškoti ko nors skambesniu pavadinimu. Manau, kad tai ką nors pasako.
Sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristukas78: 17 gegužės 2006 - 13:43
QUOTE(kristukas78 @ 2006 05 17, 14:36)
Na va ir papuoliau doh.gif Sugalvojau pasisakyt ir labai tikiuosi, kad neužmėtysit akmenimis ar pomidorais pomidorai2.gif , nes aš esu viena iš tų blogų Taikos pagr. m-klos mokytojų hihihi.gif

Nenoriu kalbėti apie pradines šios mokyklos klases, nes apie tai mažai ką žinau ar išmanau. Negaliu palyginti. Bet  kiek išmanau, galiu atsakyti į jūsų pateiktus klausimus apie 5-10 klases. Taigi - prašom klausti.

Ir dar, manau, kad geriausia visad yra ten, kur mūsų nėra, o kai mes ten atsiduriam - jau nebelieka taip gerai.  blush2.gif Tai argi ne nuo mūsų pačių visas gerumas ir priklauso??? g.gif

Beje, esu dar ne visai sena, turiu pakankama išsilavinimą dirbti ir gimnazijoje, bet artimiausiu metu ir toliau planuoju tęsti darbą šioje mokykloje, nors galėčiau pasiieškoti ko nors skambesniu pavadinimu. Manau, kad tai ką nors pasako.
Sėkmės! 4u.gif


mane (kaip penktokes, lankancios sia mokykla, mama mirksiukas.gif ) toks komentaras guodzia. as nemanau, kad problema blogi mokytojai, bet, kai klaseje 30 vaiku, o is ju 2/3 berniuku......drausmes nera, mokytojai yra priversti daugiau kreipti demesi i triuksmadarius, o ne i dalyko isdestyma
visa matematikos kursa dukrai as isaiskinu namie dar karta, nors ji tikrai nera negabi matematikai, akcentuojami tokie dalykai kaip technologijos, kuno kultura, daile (as asmeniskai neisivaizduoju kaip is viso galima balais ivertinti vaiko dainavima, bet ne apie tai tema mirksiukas.gif ).
tai va, as nemanau, kad tai labai bloga mokykla jau vien del to, kad mano dukra nenoretu eiti i kita, bet ir i Taikos eina ne labai noriai doh.gif
nezinau kame problema, ar cia as kazka ne taip darau, bet nera pas dukra motyvacijos, ji kazkaip labai abejingai reaguoja i prastu balus doh.gif , as nenoriu jos spausti per daug (aisku ir negiriu schmoll.gif ), bet noretusi, kad ji siektu geru balu, vat ir neatsirenku, ar problema mokykloje, ar as ne taip aukleju?
Atsakyti