Įkraunama...
Įkraunama...

Plaunantis dulkių siurblys - 2

Užsukau į šią temą pasidomėti siurbliu, nes labai primygtinai siūlė, buvau beveik patikėjusi, kad man jo labai reikia blush2.gif
Dabar suprantu, kad paprasčiau ir turbūt net pigiau 1 kartą per metus pasikviesti, kad profesionalai išplautų.
Ačiū, moterys thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(RutaPievose @ 2014 03 25, 16:34)
Užsukau į šią temą pasidomėti siurbliu, nes labai primygtinai siūlė, buvau beveik patikėjusi, kad man jo labai reikia blush2.gif
Dabar suprantu, kad paprasčiau ir turbūt net pigiau 1 kartą per metus pasikviesti, kad profesionalai išplautų.
Ačiū, moterys  thumbup.gif


aš čia aišku apie plaunamą siurblį smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Jau kuri laika svajoju apie plaunanti dulkiu siurbli. Labai daug priestaringu nuomoniu apie juos. Sunkus, gremezdiski, po siurbimo ilgas siurblio plovimas ir t.t.
vilioja tas, kad vienu metu galima isplauti ir issiurbti namus (o ne siurbti pusvalandi, paskui valanda plauti), o mazi vaikai tuo metu aisku visai nepadeda.
Gal galite ka nors rekomenduoti (arba atvirksciai, nerekomenduojate)? Kad greitai ir smarkiai nevargdama galeciau pasidaryti namie svara ant grindu smile.gif
Butas 75 m2, parketlentes, plyteles, keli kilimai, visur katino plaukai, trupiniai, ilgaplauke as smile.gif baldu plovimo kaip ir nereikia.
Kaina iki 300 €
Aciu
Atsakyti
QUOTE(ievapieva85 @ 2015 01 04, 00:28)
Labas vakaras  4u.gif
Jau kuri laika svajoju apie plaunanti dulkiu siurbli. Labai daug priestaringu nuomoniu apie juos. Sunkus, gremezdiski, po siurbimo ilgas siurblio plovimas ir t.t.
vilioja tas, kad vienu metu galima isplauti ir issiurbti namus (o ne siurbti pusvalandi, paskui valanda plauti), o mazi vaikai tuo metu aisku visai nepadeda.
Gal galite ka nors rekomenduoti (arba atvirksciai, nerekomenduojate)? Kad greitai ir smarkiai nevargdama galeciau pasidaryti namie svara ant grindu smile.gif
Butas 75 m2, parketlentes, plyteles, keli kilimai, visur katino plaukai, trupiniai, ilgaplauke as smile.gif baldu plovimo kaip ir nereikia.
Kaina iki 300 €
Aciu

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY
Atsakyti
esu labai patenkinta ZELMER 919 aciu labai 4u.gif speedy
Atsakyti
Sveiki..
ką patartumėte.. namuose keli kilimai, daugiausia laminatas. Turim paprastą siurblį, bet dulkių daugybė. tik išsiurbi, išplauni ir vėl visur dulkės. Ar verta pirkti tokį, kuris dulkes surenka į vandenį, o ne į maišelį ar indą? čia gal ne plaunantis vadinasi. Išplauti grindis man nesunku, bet man atrodo kai siurbiam, tas mūsų siurblys surenka šiukšles, o dulkes vėl atgal varo į kambarį..ar tie, kur su vandenius, dulkių problemos neišspręstų (nors truputį ..)??
Atsakyti
siurblys Thomas
kažin , ar nebūna lengvesnių, šitas 13.7kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2015 04 04, 10:57)
siurblys Thomas
kažin , ar nebūna lengvesnių, šitas 13.7kg g.gif

Pats siurblys sveria 8,2. Turiu sita, jo svoris kazkaip neuzkliuvo, nenesioju jo, pats visur nuvaziuoja kur reikia.
Atsakyti
Sveikos smile.gif įsigijau šiandien plaunamą siurblį Arnica hydra rain plus...gal kas jį turite? Prie jo yra pridėti trys buteliukai be LT aprašymo, šampūnas, kvapiklis ir kažkoks skystis, kad neputotų...bet nėra parašyta kiek ko dozuoti g.gif ? Niekur nerandu...gal kas papasakosit kiek ko pilti reikia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviesiaplauke29 @ 2015 09 29, 14:47)
Sveikos  smile.gif įsigijau šiandien plaunamą siurblį Arnica hydra rain plus...gal kas jį turite? Prie jo yra pridėti trys buteliukai be LT aprašymo, šampūnas, kvapiklis ir kažkoks skystis, kad neputotų...bet nėra parašyta kiek ko dozuoti g.gif ? Niekur nerandu...gal kas papasakosit kiek ko pilti reikia?  4u.gif



As ir turiu si siurbli, viska pilu is akies, nes instrukcijos niekur ir neradau
Atsakyti
QUOTE(sirduliuliukas @ 2015 10 07, 17:32)
As ir turiu si siurbli, viska pilu is akies, nes instrukcijos niekur ir neradau

O kokie atsiliepimai apie šį siurblį , kokie pliusai, minusai?
Papildyta:
QUOTE(LaimaZep @ 2014 01 31, 15:06)
gal kas toki phipilps'a turit?
http://www.philips.l...252.app101-drp1
kokie atsilipemai? Ar geras?

jau seniai klausė, bet aš dabar irgi tuo siurbliu garintuvu domiuosi, gal turit kas?
Atsakyti
Niekas nebeateina patarti, bet vis tiek dar paklausiu apie Thomas vaporo buggy- kaip tas daiktas? Aprašyta kaip visada gerai, bet kas turi arba gerai žino gal papasakotų ar verta pirkti.
Atsakyti
Keliu temą 4u.gif
gal kas turi Thomas MultiClean X10 plaunantį siurblį?
Atsakyti