Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl vyras nenori mylėtis



SENA TEMA ČIA
TESKIME DISKUSIJA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2011 01 21, 11:36)
nepainiokit vyrų ir moterų neištikimavimų.... vat moterys, jos jei jau nukrypsta šonan, tai vsio, savo diedo nenori prisileisti, bo joms sexas ir meilė viskas viename, o va diedai.... pas juos viskas paprasčiau.... yra sexas, ir yra atskirai jausmai.... o sexas šone pas daugelį vyrų išaugina didžiulį pasitikėjimą ir pasitenkinimą savimi, tuo pačiu išaugina ir sexualinį pajėgumą.



cia tikriausiai pagal save vertini ir ziuri is savo varpines biggrin.gif
as pasakysiu, kad kiek zmoniu tiek ir nuomoniu bei dar pridursiu, kad ne visi vienodi ax.gif
galima sekmingai ir su vyru ir su meiluziu tongue.gif jei noras myletis su vyru buvo iki meiluzio, tai meiluziui atsiradus tas noras gali ir nedingti smile.gif
Atsakyti
dar pasamprotausiu smile.gif


skanus maistas, pvz. cepelinai.
Skanu, bet kasdien gi ju nesinori valgyti, nesinori ir kas antra diena...
kasdien valgant jie ima ir atsibosta...

taip gal ir vyrams yra su moterimis, taip? g.gif

as esu is tu moteru, kurie gali su didziausiu malonumo kasdien valgyti cepelinus (cia tiesiogine ir perkeltine prasme).
Prie visko prisitaikyciau... bet vyrai matyt kitokie...
Atsakyti
Mano situacija labai panasi i pirmosios temos autores. Tik kad vaikas vienas.
Jau esam ne karta viska aptarineje, paskutinis aptarimas virto tikra drama... As pavargau prasyt sekso ( cia daugelis ispustu akis, nes daznai atvirksciai buna..). Taigi, tada issryskinom, kad jam reikia maziau sekso, negu man doh.gif
Apskritai, visi musu pokalbiai vyksta labai panasiai ir neproduktyviai. As kalbu, po to susinervuoju, pradedu saukti. O jis kaip nekalbejo, tai ir nekalba... arba murma kazka po nosim, visada ta pati....
Visa si situacija yra man jau igrysusi, nors esame seima jau 7 metus, jauciu, kad del sios problemos arteja galas.
Cia as aisku neisklosiu visu savo ir jo charakterio ypatybiu, musu rutinos, pomegiu ar poreikiu. Tik paskaicius (jei cia rasoma tiesa) - pamaciau, kad bent ne viena esu tokia.
Pabaigai. Kasdien jauciuosi vis durniau ir slyksciau sau pati, nes noriu savo vyro.. daznau nei 1 ar 2 kartus per menesi. Ta tvyranti itampa zlugdo mane, kaip moteri. Jauciu, kad tai kenkia ir mano bendravimui su vaiku.
Atsakyti
QUOTE(Liuse @ 2012 02 26, 19:45)
Mano situacija labai panasi i pirmosios temos autores. Tik kad vaikas vienas.
Jau esam ne karta viska aptarineje, paskutinis aptarimas virto tikra drama... As pavargau prasyt sekso ( cia daugelis ispustu akis, nes daznai atvirksciai buna..). Taigi, tada issryskinom, kad jam reikia maziau sekso, negu man  doh.gif 
Apskritai, visi musu pokalbiai vyksta labai panasiai ir neproduktyviai. As kalbu, po to susinervuoju, pradedu saukti. O jis kaip nekalbejo, tai ir nekalba... arba murma kazka po nosim, visada ta pati....
Visa si situacija yra man jau igrysusi, nors esame seima jau 7 metus, jauciu, kad del sios problemos arteja galas.
Cia as aisku neisklosiu visu savo ir jo charakterio ypatybiu, musu rutinos, pomegiu ar poreikiu. Tik paskaicius (jei cia rasoma tiesa) - pamaciau, kad bent ne viena esu tokia.
Pabaigai. Kasdien jauciuosi vis durniau ir slyksciau sau pati, nes noriu savo vyro.. daznau nei 1 ar 2 kartus per menesi. Ta tvyranti itampa zlugdo mane, kaip moteri. Jauciu, kad tai kenkia ir mano bendravimui su vaiku.


parodziau tavo zodzius vyrui. jis patikejo kad parasiau as.... viskas taip pazistama. deja problema sena is nesikeicianti...
Atsakyti
Kalbėjimas apie santykius ir t.t. tikrai vyrų neužves. Nes iš karto jam bus aišku kur kalba kryps.... apie tai ko JIS nedaro ir pan.
Jeigu tai ne libido kaltas, užsiimkit kokia veikla, ar į kokia jogą ar sporto klubą užsirašykit. Ką darėt kitaip darykit. Pradės knietieti kas čia ir dėl ko čia.




Atsakyti
jei esi ne TA moteris, kurios vyras trokšta, net ir kamasutra neišgelbės... PATIKRINTA 4u.gif
Atsakyti
vienam vyrui gali buti ne TA, o kitam butent TA smile.gif Kamasutra cia ne prie ko...
Atsakyti
QUOTE(Elijana @ 2012 02 29, 23:41)
vienam vyrui gali buti ne TA, o kitam butent TA smile.gif Kamasutra cia ne prie ko...

g.gif tai aš ir sakau toms, kurios nori konkretaus vyro, o jis nelabai nori jos.
iš principo mylėtis galima, bet...
Atsakyti
QUOTE((V)ero.man @ 2012 02 29, 23:45)
g.gif  tai aš ir sakau toms, kurios nori konkretaus vyro, o jis nelabai nori jos.
iš principo mylėtis galima, bet...


pirmiausia reikia issiaiskinti kodel nenori... visu pirma, "nenori" ar "negali".Labai geri patarimai yra aprasyti siame straipsnyje,
taip, kad sakyti, kad "kamasutra neisgelbes " labai primityvu....
Atsakyti
QUOTE(Elijana @ 2012 02 29, 23:54)
pirmiausia reikia issiaiskinti kodel nenori... visu pirma, "nenori" ar "negali".Labai geri patarimai yra aprasyti siame straipsnyje,
taip, kad sakyti, kad "kamasutra neisgelbes " labai primityvu....

rolleyes.gif lapinas kaip lapinas - išvartys kaip nori smile.gif

aš neketinu apibendrinti viso pasaulio - tik sakau iš savo patirties bigsmile.gif

jei tai nėra mano išsvajota trokštama moteris, galima mylėtis, bet nereikia nustebti, jei ji stengsis kaip įmanydama ir galų gale paklaus, kodėl esi vangus?
Atsakyti
Susituokė vyras ir moteris. Po vestuvių jis jai ir sako:
- Kadangi dabar TU mano žmona, turi gerbti mano įpročius. Aš jų turiu tris: kiekvieną trečiadienį aš su draugais žaidžiu futbolą. Lietus, sniegas, kas beatsitiktų FUT-BO-LAS. Supratai?
- Supratau, - atsako žmona.
- Kiekvieną penktadienį aš su draugais žaidžiu PO-KE-RĮ! Supratai???
- Supratau, - atsako žmona.
... - Ir pagaliau paskutinis įprotis. Kiekvieną sekmadienį aš važiuoju žvejot. Žiema, šaltis, gimimo dienos - man tas pats - aš važiuoju ŽVE-JO-TI. Supratai?
- Supratau, - atsako žmona.
- Na, ir ką pasakysi?
- Kad aš viską supratau, - atsako ji.
- Prieštaravimų bus?
- Ne, - vėl atsako ji.
- O tai galbūt pas tave irgi yra kažkokie įpročiai?
- Taip, bet tik vienas. Kiekvieną vakarą, 9 val. vakaro, aš myliuosi.
Yra vyras namuose, nėra vyro namuose - man tas pats - AŠ MY-LIUO-SI! Supratai?
Atsakyti