Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(aukselisr @ 2012 04 16, 17:52)
sveiki  ax.gif , ir as jungiuosi prie jusu. Pradejau naudoti kai kurias priemones, aisku tai tik pradzia ziuresim kaip bus toliau. Po gimdymo tenka viska ismesti ka naudojau iki nestumo, nes viskas jau nebetinka, tai isberia, tai oda siaubingai sauseja - pleiskanoja, na vienu zodziu visokiu problemu. MK pirmasis mano pirkinis ranku rinkinukas, bent jau kol kas jis mano rankoms yra labai malonus  mirksiukas.gif . Taip pat isigijau veido sveitikliu rinkinuka, ziuresim kokie bus rezultatai, jei viskas tiks manau teks isigyti ir kitokiu priemoniu  bigsmile.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif
Papildyta:
Mielosios sios grupes nares, ka galetumete papasakoti apie Vyriska produkcija? smile.gif kokie atsiliepimai jusu vyru, vaikinu ar klientu? smile.gif nes as, paklaususi tu kas naudoja, girdziu tik gerus atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledokristaliukas @ 2012 04 16, 21:24)
Mielosios sios grupes nares, ka galetumete papasakoti apie Vyriska produkcija? smile.gif kokie atsiliepimai jusu vyru, vaikinu ar klientu? smile.gif nes as, paklaususi tu kas naudoja, girdziu tik gerus atsiliepimus 4u.gif


Sveika, tikrai vyriška produkcija superinė. Iš savo pusės galiu pasakyti, kad giriama yra: skutimosi putos, vėsinantis skutimosi gelis, kvepalai Velocity ir MK Hight Intensity smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikis @ 2012 04 16, 22:17)
Sveika, tikrai vyriška produkcija superinė. Iš savo pusės galiu pasakyti, kad giriama yra: skutimosi putos, vėsinantis skutimosi gelis, kvepalai Velocity ir MK Hight Intensity smile.gif

Man tai labai isgyre naujuosius true original kvepaliukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledokristaliukas: 16 balandžio 2012 - 21:19
QUOTE(Saula* @ 2012 04 16, 09:04)
Jei muikiukas sausina, tai gelis yra dar stipresnis.
Kalbu apie TW muiliuką  mirksiukas.gif Ar jis Jums sausina?

Merginos, o TW muiliukas yra kaip ir prausiklis skirtas riebiai ir sausai odai? Kurio ilgiau užtenka-muiliuko ar prausiklio?
Atsakyti
QUOTE(Ledokristaliukas @ 2012 04 16, 20:24)
Sveika prisijungusi 4u.gif
Papildyta:
Mielosios sios grupes nares, ka galetumete papasakoti apie Vyriska produkcija? smile.gif kokie atsiliepimai jusu vyru, vaikinu ar klientu? smile.gif nes as, paklaususi tu kas naudoja, girdziu tik gerus atsiliepimus 4u.gif


Labai švelni linija, vyrams ji tikrai patinka!


QUOTE(shypsenyte @ 2012 04 16, 20:34)
Sveikos merginos, iskilo toks klausimas, ar buna, jog ne tik klientes, bet ir jus pacios parduodate ka nors Mary Kay isparduotuveje? Kai tik tapau konsultante buvo dideli norai, daug pasiryzimo ir isigyjau gan daug produkcijos, taciau ne viska pavyko parduoti ir pagalvojau, jog geriau kol kas naudosiu sia produkcija tik savo reikmem, todel likucius noriu parduoti. Parase viena nare, jog noretu pirkti ir paklaususi kur pervesti pinigus dingo. Po poros dienu gavau laiska is Mary Kay jog pazeidziu taisykles, nes draudziama prekiauti internetu. Pati nesijauciu labai nusizengusi, verslo is to nedarau ir dar i minusa nueinu.. Kokia jusu nuomone apie tai?


Na iš tiesų tai taip, taisykles pažeidžiate, nes pardavimas internetu yra negalimas. Paskaitykite kas rašoma sutartyje.
Be to, turbūt, kad parduodate ir savikaina, kas yrgi neatitinka sutarties sąlygų. Tiesiog kiekviena pasirašydama sutartį priisima įsipareigojimus ir kompanija nori užtikrinti jų vykdymą, dėl to ir gavote tokį laišką. mirksiukas.gif



QUOTE(Ledokristaliukas @ 2012 04 16, 21:19)
Man tai labai isgyre naujuosius true original kvepaliukus smile.gif


patys pačiausi wub.gif


QUOTE(vilbur @ 2012 04 17, 05:42)
Merginos, o TW muiliukas yra kaip ir prausiklis skirtas riebiai ir sausai odai? Kurio ilgiau užtenka-muiliuko ar prausiklio?


Muiliukas kaip ir gelis skirtas riebiai ir mišriai odai. sausai odai yra tik valomasis pienelis.

Muiliukas yra švelnesnis už gelį, jis toks tarpinis variantas tarp pienelio ir gelio. Jo užtenka apie 7 mėn., naudojant veido odai, ryte ir vakare, kiekvieną dieną.
Atsakyti
Sveikos MK gerbejos 4u.gif temos neseku, todel nepykit jei kartosiuosi su klausimu, nes man reikia konsultantes patarimo, o temos skaityt neturiu tiek laiko... man reikia dieninio kremo, kuris tiktu ir kaip makiazo pagrindas, oda misri, stipriu priemoniu nuo rauksliu kol kas dar nenoriu, nesinori iskart nuo tokiu pradeti, nes veliau nebus kuo pakeisti kai oda pripras... koki krema patartumet?
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2012 04 17, 09:44)
Sveikos MK gerbejos  4u.gif  temos neseku, todel nepykit jei kartosiuosi su klausimu, nes man reikia konsultantes patarimo, o temos skaityt neturiu tiek laiko... man reikia dieninio kremo, kuris tiktu ir kaip makiazo pagrindas, oda misri, stipriu priemoniu nuo rauksliu kol kas dar nenoriu, nesinori iskart nuo tokiu pradeti, nes veliau nebus kuo pakeisti kai oda pripras... koki krema patartumet?



Tokiu atveju rekomenduoju išbandyti ,,Botanical Effects'' linijos priemones thumbup.gif Drėkinamasis kremas gerai padrėkina odą, tuo pačiu neleidžia jai riebaluotis, sugeria riebalų perteklių ir po jo puikiai dengiasi makiažo pagrindas.
O po visos linijos (valomojo pienelio ar gelio, toniko, kuris yra purškiamas, bei drėkiklio) iš vis makiažo pagrindai dengiasi fantastiškai.

Naudojau pati TW, bet tikrai vasarai pasiimsiu Botalical, nes oda po šitos linijos, kaip šilkas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2012 04 17, 10:54)
Tokiu atveju rekomenduoju išbandyti ,,Botanical Effects'' linijos priemones  thumbup.gif  Drėkinamasis kremas gerai padrėkina odą, tuo pačiu neleidžia jai riebaluotis, sugeria riebalų perteklių ir po jo puikiai dengiasi makiažo pagrindas.
O po visos linijos (valomojo pienelio ar gelio, toniko, kuris yra purškiamas, bei drėkiklio) iš vis makiažo pagrindai dengiasi fantastiškai.

Naudojau pati TW, bet tikrai vasarai pasiimsiu Botalical, nes oda po šitos linijos, kaip šilkas  wub.gif

bigsmile.gif aciu labai uz rekomendacijas 4u.gif einu pasiskaitysiu daugiau apie sia linija.
Atsakyti
mano vyras mielai naudoja ir yra patenkintas mk men serija.beje barzdai vietoj anksciau naudotu putu ima is palygint naujos serijos moteriskos satin body ,kur yra du viename.duso zele ir gal skutimusi zele (?) atsiprasau blush2.gif nezinau kaip lietuviskai ( as ne lietuvoje gyvenu) .ir jis sako kad tai geriau nei bet kas uz ka jis anksciau naudojos
Atsakyti
QUOTE(liutmerge @ 2012 04 17, 15:51)
mano vyras mielai naudoja ir yra patenkintas mk men serija.beje barzdai vietoj anksciau naudotu putu ima is palygint naujos serijos moteriskos satin body ,kur yra du viename.duso zele ir  gal skutimusi zele (?) atsiprasau  blush2.gif nezinau kaip lietuviskai ( as ne lietuvoje gyvenu) .ir jis sako kad tai geriau nei bet kas uz ka jis anksciau naudojos


Geras! thumbup.gif
o mano draugė naudojo vyr skutimosi putas depiliacijai biggrin.gif Nežinojo apie geli 2-1, tai putas tepdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2012 04 17, 10:54)
Tokiu atveju rekomenduoju išbandyti ,,Botanical Effects'' linijos priemones  thumbup.gif  Drėkinamasis kremas gerai padrėkina odą, tuo pačiu neleidžia jai riebaluotis, sugeria riebalų perteklių ir po jo puikiai dengiasi makiažo pagrindas.
O po visos linijos (valomojo pienelio ar gelio, toniko, kuris yra purškiamas, bei drėkiklio) iš vis makiažo pagrindai dengiasi fantastiškai.

Naudojau pati TW, bet tikrai vasarai pasiimsiu Botalical, nes oda po šitos linijos, kaip šilkas  wub.gif

Gal galit plačiau apie šią seriją 4u.gif Ją daugiau vasarą naudojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilbur: 17 balandžio 2012 - 16:51
QUOTE(vilbur @ 2012 04 17, 17:49)
Gal galit plačiau apie šią seriją  4u.gif Ją daugiau vasarą naudojat?

Botanical tai kazkas neapsakomo 4u.gif
Atsakyti