Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(vilbur @ 2012 04 17, 17:49)
Gal galit plačiau apie šią seriją  4u.gif Ją daugiau vasarą naudojat?


Sveika, "Boanical Effect" tai nauja kasdienė veido odos priežiūros sistema, kuri keičia seniau buvusią "Classic Basic" sistemą. Tai kasdienė veido odos priežiūra, kurią sudaro keturi etapai: valymas, drėkinimas, tonizavimas, kaukė. Yra dviejų tipų jautriai normaliai/sausai odai ir jautriai mišriai/riebiai.

Štai katalogo nuoroda gali pasiskaityti plačiu: http://ecatalog.mary...amp;t=Look_Book
Atsakyti
QUOTE(Ledokristaliukas @ 2012 04 17, 18:59)
Botanical tai kazkas neapsakomo  4u.gif



QUOTE(sauleszuikis @ 2012 04 17, 19:41)
Sveika, "Boanical Effect" tai nauja kasdienė veido odos priežiūros sistema, kuri keičia seniau buvusią "Classic Basic" sistemą. Tai kasdienė veido odos priežiūra, kurią sudaro keturi etapai: valymas, drėkinimas, tonizavimas, kaukė. Yra dviejų tipų jautriai normaliai/sausai odai ir jautriai mišriai/riebiai.

Štai katalogo nuoroda gali pasiskaityti plačiu: http://ecatalog.mary...amp;t=Look_Book

Ačiū 4u.gif
Man nepavyko pačiai rasti šio katalogo ax.gif

Merginos, gal būtų galimybė išbandyti Kaune?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilbur: 18 balandžio 2012 - 06:07
QUOTE(Saula* @ 2012 04 16, 09:04)
Jei muikiukas sausina, tai gelis yra dar stipresnis.
Kalbu apie TW muiliuką  mirksiukas.gif Ar jis Jums sausina?

As MK muiliuko nesu bandzius, as aplamai neplaunu veido muilais smile.gif gal ir vertetu pabandyt kai baigsiu pieneli naudoti...
Norejau dar paklausti, o kaip kvepalai is MK? Ilgai laiko? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mmamytee @ 2012 04 18, 09:34)
Gal kuri turi ir galetu su manim manyt beige 3 apsaugele i beige 5? turiu abieju tipu odai ir labai reik tamsesnes. noreciau abejas arba bent viena issimainyt i beige 5

Turiu beige5 biggrin.gif man jin per gera, kad pakeisciau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrizzze @ 2012 04 18, 12:30)
As MK muiliuko nesu bandzius, as aplamai neplaunu veido muilais  smile.gif gal ir vertetu pabandyt kai baigsiu pieneli naudoti...
Norejau dar paklausti, o kaip kvepalai is MK? Ilgai laiko?  ax.gif
Papildyta:

Turiu beige5  biggrin.gif man jin per gera, kad pakeisciau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

As ir mano sese turim "Thinking of You" kvepaliukus tai labai dziaugemes 4u.gif o mamai padovanojau "Bellara", tai sake tokiu skaniu nera turejus thumbup.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Platinti, ieškoti platintojų forume draudžiama.
Tokios žinutės trinamos.
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikis @ 2012 04 17, 18:41)
Sveika, "Boanical Effect" tai nauja kasdienė veido odos priežiūros sistema, kuri keičia seniau buvusią "Classic Basic" sistemą. Tai kasdienė veido odos priežiūra, kurią sudaro keturi etapai: valymas, drėkinimas, tonizavimas, kaukė. Yra dviejų tipų jautriai normaliai/sausai odai ir jautriai mišriai/riebiai.



Tai nebebus 3 formulių? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 04 19, 23:11)
Tai nebebus 3 formulių?  unsure.gif


Sveika, nea, nebebus, tai kol dar yra gali įsigyti, jei labai patiko
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikis @ 2012 04 19, 23:15)
Sveika, nea, nebebus, tai kol dar yra gali įsigyti, jei labai patiko

Kaip ir minejote nebebus nei vienos priemones is 1,2 ir 3 formules, o jas pakeis nauja sistema "botanical" tad jei dar Jusu konsultantes neperspejo Jusu, skubekite uzsisakyti pas jas tas priemones,kurios Jums labiausiai reikalingos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

O gal žinote konsultantę Kaune? Reikėtų man vienos prekės iš Mary Kay smile.gif

Tiesa, o kokios sąlygos pačiai tapti konsultante? Kažkaip internete ant greitų ieškodama nieko konkretaus nemačiau wink.gif Visai tapčiau, jei nėra kažkokios "bazinės" sumos, nuo kurios suteikiama nuolaida...
Atsakyti
QUOTE(sviecia_saule @ 2012 04 23, 08:26)
Sveikos,

O gal žinote konsultantę Kaune? Reikėtų man vienos prekės iš Mary Kay smile.gif

Tiesa, o kokios sąlygos pačiai tapti konsultante? Kažkaip internete ant greitų ieškodama nieko konkretaus nemačiau wink.gif Visai tapčiau, jei nėra kažkokios "bazinės" sumos, nuo kurios suteikiama nuolaida...

Atrasiau asmeniskai Jums 4u.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif pradejau dometis Mary kay ir labai noreciau isbandyt smile.gif
Noreciau isigyt TimeWise stebuklingaji rinkini.man 23metai,oda misri smile.gif truputi gasdina age fighting priemone blush2.gif nezinau ar man jos reikia lotuliukas.gif aciu uz atsakyma !! 4u.gif
Atsakyti
as ta nauja "Boanical Effect" serija jau pora savaiciu naudoju.tiesa ne kasdien, reikia pasakyt,as ir penkiaetapes produktais ne kasdien naudojausi.bet man labai patogu pvz po sporto ta krema pasiimti.juk nesiimsiu visos TW serijos ax.gif nors ji man tikrai tinka,puikus produktas.beje man ir ne 18 -lika ( o gaila,echh ) ,taip kad penkiaetapes vien ir nenoreciau.vienu zodziu,ka norejau pasakyt,ta nauja serija man labai patiko.vienas is puikiu MK produktu.niekad toniku nemegau.sis superinis,svelnus toks.kremukas,lengvai padengia veida.aisku sunaudosiu dar likucius nuo penkiaetapes,bet abejoju ar as jos pasiilgsiu .gal prausiklio tik g.gif bet serija is tiesu puiki.ir sakau ne panaudojus diena ar tik isbandzius kokiam pristatyme.be to esu tikrai priekabi bobike blush2.gif jei kas turit galimybe tikrai isbandykit thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liutmerge: 30 balandžio 2012 - 20:32